Kürler sahte cıktı acil beyler

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Kürler sahte cıktı acil beyler

Mesajgönderen ati88 » Cum Nis 22, 2016 9:14 am

Neden kendin iğne yapmıyorsun? En fazla haftada iki sefer yapacaksın ve bu iş için uygun bir sürü kas var.

İlla iğneyi başkasına yaptıracaksan bulunduğun bölgede evelere hasta bakımı ve pansumana giden hasta bakıcılarla irtibata geçebilirsin. Mesela sahibinden.com'da bununla ilgili "yaşlı ve hasta bakıcısı" kategorisi var. Yerel gazetelerdeki seri ilanlara da bakabilirsin. Son olarak da başkasına yaptıracakyan iğneyi yapacak kişinin sağlık personeli kimliğini ve diplomasını görmeden o kişiye güvenme derim.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Re: Kürler sahte cıktı acil beyler

Mesajgönderen freerunning » Pzr Nis 24, 2016 12:29 pm

ati88 yazdı:Neden kendin iğne yapmıyorsun? En fazla haftada iki sefer yapacaksın ve bu iş için uygun bir sürü kas var.

İlla iğneyi başkasına yaptıracaksan bulunduğun bölgede evelere hasta bakımı ve pansumana giden hasta bakıcılarla irtibata geçebilirsin. Mesela sahibinden.com'da bununla ilgili "yaşlı ve hasta bakıcısı" kategorisi var. Yerel gazetelerdeki seri ilanlara da bakabilirsin. Son olarak da başkasına yaptıracakyan iğneyi yapacak kişinin sağlık personeli kimliğini ve diplomasını görmeden o kişiye güvenme derim.

güzel söylüyorsunda işte o kişiyi bulup hhaftada iki kere cagırıp vurdurmak sıkıntı artı para sıkıntı olucak tüm hastanelere devlet özel hepsine gittim kimse recete olmadan vurmuyor sahte recete yapmayı düşünüyorum artık :D eczane tanıdık doktor tanıdıkta yok hemsirede yok kendim bacaktan denemiştim bikere olmuyor görmemem lazım igneyi yapamıyorum
freerunning
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir