Kürden sonra sağlığım bozuldu lutfen yardim edin

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kürden sonra sağlığım bozuldu lutfen yardim edin

Mesajgönderen bosnianturkish » Cmt Haz 11, 2016 7:28 am

Hocalarim abilerim hayirli ramazanlar.
15 subatta Enantat(500mg) + Boldenone (400mg) kurune basladim. Kur boyunca arimidex nolvadex almadim. Enginar hapi , balik yagi, multi vitamin ve zma kullandim. Saglam beslendim. 6. Haftada yuksek tansiyon sebebi ile basim agrimaya basladi ve gidip kan verdim bu durum duzeldi(boldenonun actigi bir sorun). 12 hafta yapacaktim kürü, ama 10. Haftada sakatlandim ama 2 hafta daha enjeksiyona devam ettim belki sakatligim gecer calisabilirim diye. Ama gecmedi. Kurun son 2 haftasi baya saldim, gunde 1 2 ogun yedim ve spoea gitmedim okuluma odaklandim. Kur bittigi zaman 2. Haftadan itibaren klomen nolvadex yaptim pct ve urolojide test yaptirdim herseyim normal yerinde duzgun. 10. Haftada sporu ve beslenmeyi biraktigimdan bei 7 8 kg kaybettim, cogunda su gitti yani. Sonra meraktan kan testi yaptirdim. Ure ve keratin normal, alt ast harika. Amq kolestrol 104 cikti(0-100ref).2 hafta oncesine kadarhicbirseyim yoktu. 2 haftadir basimda siddetli bir agri, halsizlik hissediyordum. Cok kilo kaybetmistim ve gunde 1 2 ogun yiyordum kurden sonra. Tansiyonumu olcturdum bas agrisi yuzunden, 10-6 filan cikiyordu. Suanda aksamlari 12-6. 6 rakami 8 filan olmali.Simdi sabah olcturdum 9-6 cikiyor. Sizce ne olmus olabilir ? Neden bas agrim gecmiyor. Nerde hata yaptim ? Acaba 7 8 kg kaybettigim icin mi boyle oldu, su mu kaybettim?

Kürün 10. Haftasindan itibaren antreman yapmadim, 12. Haftaya kadae enjeksiyona devam ettim sonra pct yaptim. Ama bu surec icerisinde antreman yapmadim ve gunde 1 2 ogun ne bulursam onu yedim.Genel olarak bu sekilde. Hocalarimiz tecrubelerini paylasir, iyilesmeme yardimci olursa cok memnun olurum. Allah razi olsun.
bosnianturkish
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kürden sonra sağlığım bozuldu lutfen yardim edin

Mesajgönderen bosnianturkish » Cmt Haz 11, 2016 3:21 pm

Abiler yardim yok mu
bosnianturkish
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Haz 13, 2016 12:21 pm

Dostum hadi diyelim kolestrol kötü beslenmeden dolayı bozuldu ve kolestrolünü sağlıklı beslenme ve gıda takviyeleri ile düzelttin ama tansiyon konusu ciddidir. Bence tansiyon konusunda burada yardım aramak yerine bir doktora başvurmalısın. Aynı şekilde kolesterol düzgün beslenmeye rağmen düzelmiyorsa yine doktara gitmeni öneririm. Geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen samet_61 » Prş Haz 16, 2016 1:12 am

kesınlıkle boldenonun etkısı gıt kan verdır dostum;) boldenonun kırmızı kan hucrelerını arttırdıgı asıkar bır durumdur kan ornaın yuksekse buda tansıyonunu yukseltıyor olabılır mantııyla yaklaıorum olaya bud abas agrısı yaptırıodur;) 104 kolestrol oranı ldl ıse yuksek deıl ldl ust sınır 125 tır;)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen bosnianturkish » Cmt Haz 18, 2016 9:03 am

Boldenon boyle bir etki yapmisti evet. Kurun 6. Haftasinda gidip kan verdim ve duzeldi cogunlukla. Bu kan verme olayi 2 3 ay once filan oluyor. Kurde cikali 2 ay oluyor. Tekrar vermelimiyiz ?
bosnianturkish
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Haz 20, 2016 11:59 am

bosnianturkish yazdı:Boldenon boyle bir etki yapmisti evet. Kurun 6. Haftasinda gidip kan verdim ve duzeldi cogunlukla. Bu kan verme olayi 2 3 ay once filan oluyor. Kurde cikali 2 ay oluyor. Tekrar vermelimiyiz ?

kürden sonrası 2 yıl 6 aya bır 2 unıte kan ver..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir