Deca-Dianabol Kürü Mantığı

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Deca-Dianabol Kürü Mantığı

Mesajgönderen carl_jonsen » Çrş Oca 11, 2017 12:40 pm

tesekkur ederım hocamm
carl_jonsen
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Çatlı » Pzr Şub 19, 2017 7:23 pm

SELAMUN ALEYKÜM

Forumda uzun zamandır araştırıyorum verilen bilgilerden dolayı herkese öncelikle teşekkür ederim...Edindiğim bilgiler ışığında bu kür en mantıklısı ve ilk kür için verimli olucağından şüphem yok...

Sizlerden istediğim bir sorum olucak doğru yada yalnış yeremi soruyorum bilmiyorum ama eğer yalnışsa uyarırsınız....

16 hafta boyunca 400mg deca ve 500 mg testo enantat
6 hafta boyunca 30mg dianabol

bunların yanında yan etkilerini önlemek amacıyla ne kullanmalıyım ? pct de ne kullanmalıyım ? çinko , c vitamini , balık hapı gibi neler iyi gelir ? protein tozu artı amino asit ile desteklediğimde nasıl kullanmalıyım...

Şimdiden Teşekkür ederim
Abdullah Çatlı
Kullanıcı avatarı
Çatlı
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Şub 20, 2017 9:44 am

Çatlı yazdı:SELAMUN ALEYKÜM

Forumda uzun zamandır araştırıyorum verilen bilgilerden dolayı herkese öncelikle teşekkür ederim...Edindiğim bilgiler ışığında bu kür en mantıklısı ve ilk kür için verimli olucağından şüphem yok...

Sizlerden istediğim bir sorum olucak doğru yada yalnış yeremi soruyorum bilmiyorum ama eğer yalnışsa uyarırsınız....

16 hafta boyunca 400mg deca ve 500 mg testo enantat
6 hafta boyunca 30mg dianabol

bunların yanında yan etkilerini önlemek amacıyla ne kullanmalıyım ? pct de ne kullanmalıyım ? çinko , c vitamini , balık hapı gibi neler iyi gelir ? protein tozu artı amino asit ile desteklediğimde nasıl kullanmalıyım...

Şimdiden Teşekkür ederim

Aleyküm selam kardeşim.

Yanlış yere sormadın fakat genel paylaşım bölümüne konu açarsan daha iyi cevap alabilirsin.
kür programın bence böyle olmalı:

1-16 500 mg testosterone enanthate
1-12 400 mg deca
1-6 hafta 40 mg dianabol

decayı 12.haftada kesmenin genel nedeni testislere yaptığı baskının devam etmesi

kür içi korumaya gelecek olursak

2 günde bir yarım tablet arimidex - östrojen kontrolü
günlük 100 mg çinko
benexol 1 tablet
nac 600 günde 1 tab aç karnına - karaciğer için
günlük 3 litre su - böbrekler için
Balık hapınıda kutunun üzerinde yazan şekilde kullanırsın günlük
kürün ilerleyen dönemlerinde kan testi yaptırırsın eğer prolaktin hormonun yüksek çıkarsa 3 günde 1 1 tablet cabaser de eklersin.

pct için şuanlık bir şey söylemek yanlış olur. Kür sonunda kan testine göre yorum yapmak daha doğru.
Protein tozunu günlük ihtiyacın kadar kullanmak daha doğru olur. örneğin 80 kg isen 160 gr protein alman lazım. Sen 100 kadarını yemeklerden alabildiysen 60 gr kadarını da protein tozundan alırsın. Spordan sonra almanı öneririm. Amino asit ise spordan önce. Klasiktir bunlar.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Çatlı » Sal Şub 21, 2017 1:52 am

Verdiğiniz Bilgilerden Dolayı Çok Teşekkür Ederim...

İlk Defa Bir Forumda Yazı Yazdığım için işleyişin Nasıl Olduğunu Bilmiyordum Tekrardan Kusura Bakmayın..

Çok faydalı bir Forum Sitesi Olduğunu Bildirmek İsterim , Forumda Emeği Geçen Yönetici ve Üyelere Çok Teşekkür Ederim.
Abdullah Çatlı
Kullanıcı avatarı
Çatlı
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen 123erkam » Pzt Nis 02, 2018 2:29 pm

lennox77 yazdı:C ester alabilirsin
Cabaser'de alabilirsin 3 günde 1 tb

hocam bu kür için mct olarak
zinco220
cabaser
proviron
omega3
bemiks c
magnezyum kalsiyum
nac600

koruyucu olarak aldım hangilerini nasıl kullanmam gerek perşembe ilk enjeksiyonumu yapıcamda
123erkam
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 17, 2018 2:11 pm

3 günde 1 mg cabaser
günde 25 mg proviron (çok şart değil)
geri kalanı da normal kullanım dozajı şeklinde alın
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen rifki1907 » Pzr May 27, 2018 11:06 am

Hocam bende Testo deca kürüne girdim şuan 6 hafta bitti ama hiç verim alamadım hemde hiç koruyucular vs hepsi var 500 testo 400 deca seklınde 6hafta danabol zınco omega nac vs aldım 88 kıloya cıktım 6 7 kılo aldım ama hacım olarak tatmın etmedı hıc kollarım 38 cm den 39 .5 oldu anlamadım valla ıdman kalıtem yerınde pump sonuna kadar acaba ben beklentıyı cok mu yuksek tutum forumda goruyorum arkadaslar cok ıyı sonuclar alıyor bende tık yok
rifki1907
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Haz 04, 2018 1:07 am

Merhabalar
6-7 kilo zaten bu kürün size bu süreçte verebileceği iyi bir rakamdır. Kilo alımını kütleye ve görüntüye çeviremiyorsanız eksikliklerinizin sizden kaynaklanması muhtemel
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen rifki1907 » Sal Haz 05, 2018 8:13 am

Tekrar selamlar Hocam
kürü bıraktım hem psikilojik hemde mental olarak isteksiz ve hazır olmadıgımı anladım bı nebzede olsa sıcak havanın etksınınde oldugunu soyleyebılırım yemek yeme ıstegım iştah problemım halsızlık üşengeçlik istek eksikliği gibi birçok etken var bana daha cok zarar vermesi yerıne size danışarak daha bilinçli ve daha istekşli hazır bir şekilde yeni kür planlaması için desteğinizi rica ediyorum . vücüt ölçülerim kollarım dışında gayet iyi aslında beni tatmin etmeyen şey kürde alamadıgım verim zaten gerekçeleride yazdım ve kürü bıraktım .
5 yıldır spor yapıyorum 2 yıl futbol oynadım sarıyerspora transferim sakatlagım sebebıyle askıda kaldı proftan düştüm . sonra vucut gelıstırmeye yoneldım her seyden once spora ilk başladıgımda 59 kıloydum 183 boyum kolum 27 cm dı gosu 92 omuz 112 hatırladıgım olculer suan 39.5 cm kol gogusu omuz vs olcmedım ama fena degıllerı vucduma gore kollarım cok kucuk kalıyor desem olculerı az cok kestırebılırsınız. kollarım genetık aıleden kucuk zaten bıleklerım manita bileği gıbı ıncecık babamında oyle vel hasıl Hocam yeni kür planlamasında önce şuan yapmam gereken bir şey var mıdır pct ıle alakalı ve yeni kür için öneriniz nedir ne zaman başlamalıyım değerli cavabınızı bekliyorum teşekkürler.
rifki1907
Yeni Üye

Mesajgönderen ybk993 » Cmt Ağu 11, 2018 9:49 pm

bende küre gireceğim tam bilgi edinip öyle yapmak istiyorum bu işi..
ybk993
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir