İlk kürüm kafa karışıklığı boldenone mu primobolan mı?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk kürüm kafa karışıklığı boldenone mu primobolan mı?

Mesajgönderen muratzz » Prş Ağu 25, 2016 11:09 am

merhaba hocalarım arkadaşlarım.artık kararttım gözümü ilk defa küre giricem hacim almak için kasım aralık gibi allah nasip ederse başlıcam kafam çok karışık o yüzden şimdiden dayanamadım kafa karısıklıgım gitsin istiyorum sizlerle paylaşmak istedim. öncelikle 3 yıllık bb geçmişim var herzaman düzenli gidiyorum fakat çok zayıfım 3 yıl önce 48 kg dum:) şuan 60 kg yum 1 senedir gelişemiyorum. şöyle bi temiz 65 kg olsam hiç fena olmazdı:) 25 yaşındayım.
kol ölçüm 38
kilo 60
boy 1.74
şimdi asıl sorum şu arkadaşlar: 8 veya 10 hafta 250 mg enantat 200 boldenone ilk 4 hafta da danabol tablet kullanmayı düşünüyordum.fakat nerde okusam 8-10 hafta boldenone hiç bi işe yaramaz en az 14 hafta kullanmak lazım cünkü 10. haftadan sonra etki ediyor falan denince kafam allak bullak oldu.
o yüzden acaba diyorum ki boldenone yerine primobolan mı kullansam? primobolan kaçıncı hafta da etki etmeye başlar? sizler tecrübelisiniz bana ne önerirsiniz? sizce bu kürle aşağı yukarı iyi beslenme ile kaç kg alırım ortalama? kürden sonra ortalama nekadarı gider? yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim herkese. 12 hafta yapsak nolur ilk kür için çok mu acaba?
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kürüm kafa karışıklığı boldenone mu primobolan mı?

Mesajgönderen bosnianturkish » Sal Ağu 30, 2016 9:57 am

8-10 hafta Boldenonun bir işe yaramayacağını düşünüyorsun ama 200mg boldenonun işe yarayacağını düşünüyorsun ? Boldenon en az 400 mg kullanmalı, ayrıca 250 mg ve 500 mg testonun yan etkilerinde pek bir fark olmaz. 250 de pek bir etki alamazsın. 10 hafta ideal olucaktır. İstersen 12 hafta da yapabilirsin.

Boldenone kullandım. Kan değerlerini ve kırmızı kan hücrelerini arttırıyor. Bu da basınç ve baş ağrısı yapabiliyor.
bosnianturkish
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir