2. Kür ve Tavsiyeler

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

2. Kür ve Tavsiyeler

Mesajgönderen lifeforbody » Cmt Eki 22, 2016 9:02 am

Merhabalar değerli forum üyeleri 3 ay bir dinlenmenin sonunda 1 Aralık'ta 2. kürüme gireceğim ilk kürümde kendimi tatmin edecek kadar bir gelişme yaşadım 70 kilodan 78 kiloya yükseldim ve bunu hala koruyorum. Bir önceki kürümde 13 Hafta Test Enanthate 500mg ve 10 hafta 500mg Boldenone kullanmıştım tabi birde ilk 6 hafta 30mg dianabol ve kürün sonuna doğru tekrar bir dianabol kullandım 2 hafta. Karaciğer ve böbrek testlerine de baktırdıktan sonra nasipse 2. kürümü Kıbrıs'tan bir yarışmacı hocam şöyle ayarlardı fakat sizinde fikirlerinize ihtiyacım var ;

Testosterone Cypionate 750mg 12 Hafta
Deca Durabolin 500mg 10 Hafta
Boldenone 250mg 10 Hafta
Turnibol 50mg 5 Hafta
Winstrol(Tablet) 50mg (Turnibol bittikten sonra başlanacak 5 Hafta kullanılacak)
Arimidex 3 günde 1mg

Aklıma takılan birkaç birşey var turnibolden sonra winstrol karaciğere fazla yüklenmez mi ? veya korumak için ne yapılmalı Milk Thistle yeterli mi ?
Ve aynı zamanda kür sırasında bunların yanında neler kullanabilirim . Çok teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için...
lifeforbody
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2. Kür ve Tavsiyeler

Mesajgönderen lennox77 » Prş Eki 27, 2016 1:36 am

Merhabalar
Bence bu kürde 250 mg dozajında ve 10 hafta süreyle Boldenon'un bir işlevselliği yok...
Onu komple çıkarabilir
Turanabol yerine de ilk 4 hafta danabol ekleyebilirsiniz
4-8. haftalar arası oral steroide ara verdikten sonra son 4 haftaya oral winstrol koymanız karaciğer açısından daha sağlıklı olacaktır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: 2. Kür ve Tavsiyeler

Mesajgönderen lifeforbody » Prş Eki 27, 2016 5:23 pm

lennox77 yazdı:Merhabalar
Bence bu kürde 250 mg dozajında ve 10 hafta süreyle Boldenon'un bir işlevselliği yok...
Onu komple çıkarabilir
Turanabol yerine de ilk 4 hafta danabol ekleyebilirsiniz
4-8. haftalar arası oral steroide ara verdikten sonra son 4 haftaya oral winstrol koymanız karaciğer açısından daha sağlıklı olacaktır

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim turinabol yerine dianabol yapacağım, boldenonda iştah açması için yazılmış ve ilaç etkileşimlerinin biraz daha artması için. Kür sırasında MCT olarak ( Benexol,C Vitamini,Omega 3,Milk Thistle,Çinko,Cabser,Arimidex) haricinde önerebileceğiniz birşey varmı ? Yoksa yeterlimi ? Teşekkürler lennox77.
lifeforbody
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 9 misafir