En iyi testosteron markası lütfen yardım edin

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

En iyi testosteron markası lütfen yardım edin

Mesajgönderen muratzz » Cmt Eki 29, 2016 1:00 pm

Merhaba Hocalarım ve Arkadaslarim.ilk kürüme yakın zaman da başlıyorum yıllardır tanıdıgım hocam var.ilacı ondan alıcam. testo enantat kullanıcam fakat kendisi elinde birtek iran oldugunu iranın çok kaliteli iyi çalıştıgını soyluyor . fakat ben iran testo istemiyorum kaliteli bir testosteron markası ne yazikki arastırdım boyle bir konu bulamadim.

bir arkadasımın dediği iran testo dandik saçını daha fazla döker o yüzden kaliteli al dedi bu nekadar dogru?
sizce en iyi testo markası hangisi?
ben balkan , alpha pharma , yada bir arkadasım cok onerdi GEP pharma testo enantat. sizce hangisi bunlardan kaliteli birde bu markaları veya sizin soyleyeceeginiz markaları birtek internetten alabilirim baska tanıdıgım kişi yok. internet sitesi adı veriliyormu bilmiyorum o yüzden vermiyorum verilir diyosanız yazicam siteyi. Sizce internetten alınırmı testo nekadar güvenlidir. security kodları var diyor site orjinalliğini test edin diyor ama genede korkuyorum sizden yardim istiyorum cok teşekkürler şimdiden
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: En iyi testosteron markası lütfen yardım edin

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eki 30, 2016 6:30 pm

Gep testosteron iyi bende hocamdan öğrendim. Kardeşim testosteronun sahtesini yapacak kadar düşen adam her ürünün sahtesini yapar bu gep olur bvs olur leon olur vs vs liste uzar gider. O yüzden güvendiğin adamdan alıcaksın 3 kuruşun hesabını yapmıycaksın.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir