İlk kürüm yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk kürüm yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Mesajgönderen muratzz » Çrş Kas 16, 2016 11:03 am

Merhaba arkadaslar hepinize şimdiden çok teşekkür ederim
3 yıldır düzenli bb yapıyorum. yaşım 25 kilom 60 (çok zor kilo alan biriyim bu spora başladığımda 50 kg dum.) (kollarım sıcak 39cm) uzun süreler arastırmalarım sonucu küre girmeye karar verdim ve bugün itibarıyla ilaçlarımı aldim hepsi elimde. kürüm şu şekilde: toplam 8 hafta 250 iran testo enantat ve 200mg.primobolan (yeni adıyla rimobolan) ve 4 hafta günde 30mg danabol şeklinde ilaçlarımı aldım.fakat acemiyim haliyle siz değerli hocalarıma sorularım ve sıkıntılarım var yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. (havalar iyice soğusun diye 1 ay sonra kürüme başlıyacağım)

sizce kiloma ve yaşıma göre bu dozajlar nasıl? (ilk kürüm olucağı için hafif bir kür olsun istedim)

ürünleri testo ve danabolu güvendiğim bir hocadan aldım ama genede şüpelerim var testo konusunda(sanki hafif sarı renk gibi nasıl anlarız iran testonun gerçek olup olmadıgını? isterseniz resim yüklerim)

kür içi kullanıcağım supplementler ve vitaminler şunlar: ( 1000mg solgar ester C , benexol , günlük bilmiyorum 50 veya 100 mg çinko , günlük 2 tablet milk thistle , arjinin , günde 2-3 ölçek whey protein tozu , glutamine şeklinde olucak.) PCT döneminde ise ( 1000 mg solgar ester C(vucut kortizol seviyesini dusurmek icin) , benexol , arjinin , çinko , whey , bcaa (kas kaybını minimuma indirmek için diye düşünüyorum) , glutamine , kreatin şeklinde. (BU ARADA ARKADASLAR BEN ACEMİYİM BU YAZDIKLARIMI ARASTIRMALARIM SONUCUNDA ÖĞRENDİĞİM BİLGİLER ŞEKLİNDE MUTLAKA YANLISIM VARDIR SİZLERDEN RİCAM YANLIŞLARIMI VE EKSİKLERİMİ BİLDİRMENİZ).

PCT konusuna gelecek olursak ne yapmam gerkiyor? (biliyorum kürden sonra FSH,LH,E2 ,Free test. total test. testi yaptırmak gerekiyor sanırım)
diyelim ki yaptıramadım sizce bu kürün pct si nasıl yapılır? (pregynl mi nolvadex klomen mi gerekli dozajları ve süresi ne olmalı?)pct son iğneden 14 gün sonra başlanıyor diye biliyorum.(danabol çok baskılar mı dogal testomu kullanmasam bana artısı veya eksisi olurmu cok?)

kür içi nolvadex veya başka bir ilaç kullanıcakmıyım?

en büyük sorunum ise saç dökülmesi ( dermatologa gittim saçlarımda aşırı bir dökülme yok saçlarım gür ama şakaklarda hafif açılma var doktor genetik oldugunu soyledi. vitamin şampuan minoxil falan verdi kür içi de çinko b vitamini artı anti dht şampuanı kullanıcam ( alpecin c1 kullanıyorum 1 senedir. (nizoral şampuan kullanın diyenler var kürde sizce nasıl olur ? bide günlük çeyrek tablet proscar kullanın diyen var kimide proscar testo baskıladıgı için kürü boşa yaparsın diyor ne yapmam lazım sizce? çok korkuyorum kel kalırım diye bu kürle? :)

hocam bana pct ye gerek yok diyor ama bence yanlış oldugunu düşünüyorum o yüzden sizlerden yardım istiyorum.

birde ilaçları nasıl vurulucam? haftanın hangi günleri testo ve primobolan ( primobolan 2 ampul olacagı için tek şırıngaya ikisini mi çekmek lazım yoksa atıyorum misal pazartesi testo çarşamba primobolan şeklinde mi yoksa aynı gün soldan testo sağdan primo gibi mi?

kusura bakmayın arkadaslar cok uzun yazdım ama biraz titiz biriyim herşey tam ve güvenli olsun istiyorum:) şimdiden hepinize çok teşekkür ederim allah razı olsun herkesten yorumlarınızı , önerilerinizi ve yardımlarınızı heyecanla bekliyorum..

beslenmeye gelicek olursak normalde cok iyi beslenen biri degilim.kürde ve sonrasında cok iyi beslenicem. günlük protein alımı kilomx2gr olarak karbonhidrat alımınıda 4 gr olarak düşünüyorum. sizce ortalama kaç kilo alırım bu kürle ve kürden sonran nekadarı temiz kalır merak ediyorum çok?
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kürüm yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Mesajgönderen eko571 » Çrş Kas 16, 2016 6:48 pm

dostum ilk kür için iyi,haftanın bir gününü kendine sec hepsini bir enjektöre doldur cak gitsin sıkıntı olmaz dahada iyi olur zaten uzun ester ilaclar,beslenmem kötü diyosun bu işin büyük kısmı beslenme eğer düzeltemiyceksen boş yere uğraşma ha sakın unutma ne bulursan yiyeceğinide sanma birde ilk kür deneyimdir sakın unutma pct ise tabiki gerek ama kür sonuna doğru vucut haline göre ayarlarsın sert antreman ve iyi beslenme. tatlı,şekerli herşeyden meyve suları dahil aşırı meyve aşırı çerez hamur işleri bunlara kırmızı ışık yakmalısın temiz beslenmelisin unutma bol şans bol sabır sanaaa
eko571
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir