Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

Mesajgönderen lennox77 » Sal Şub 18, 2014 3:31 pm

Tek başına kullanılması gereksiz bir ürün Oxandrolone
Vücut geliştiriciler zaten çok tercih etmez
Ha katı diet dönemlerinde,sert definasyon ilaçlarının yanına 3. veya 4. rolde eklenebilir küre
Dietteyken adele kaybını görece engeller,kuvvet verir
Atletler daha çok kullanmalıdır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen evo82 » Cmt Nis 26, 2014 6:47 pm

cok enteresandir bende österejene dönüsen tabletleri kullaninca jinekomasti olusuyor ve jinekomastistiyle parelel devasa sex istegi tuhaf degilmi ?
evo82
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen xguilex » Prş May 01, 2014 1:32 am

Arkadaslar naposim tablet kullanan varmi yada o tablet hakkinda bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim tesekkurler
xguilex
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2

Mesajgönderen lennox77 » Cmt May 10, 2014 1:26 pm

Anapolon da mesela aromatize olur ve östrojene dönüşür ama androjenik değeri de yüksek olduğu için libido artışı sağlar (daha düzgün bir türkçe ile anlatalım)
Naposim tablet bildiğimiz Dianabol'dür 5 mg ambalajında satılıyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen savasyok » Prş Tem 17, 2014 12:37 am

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum baya bir okudum yazıları ama çok fazla bilgim yok 1.5 senedir vucut geliştirme 6 yıldır mma calışmaktayım.İğne olayı yerine oral tercih etmek istedim biraz kas kütlesi yada hacim yönünden ne alabilirim kür olmasın ama bir yada en fazla iki ürün tercih etmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
savasyok
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Prş Tem 17, 2014 11:53 pm

6haftalık oral danabol önerebiliriz ama şöyle açıklayayım igneler her daim orallar yerine daha fazla hacim ve kalıcı kas kütlesi bırakırlar orallarsa güç artırırlar birçogu bırakınca eski gücümüze döndügümüz için bekledigimiz etkiyi yaratamaz ben bu yüzden enjekteden yanayım orallarsa kürlere kombin olarak tercih edilmelidir zaten tek başına alacagınız oral kürden alacagınız verimin %25 ini dahi vermez ve karacigerde daha fazla toksik etki bırakır ama kararlıyım diyorsanız piramit şeklinde 6hafta danabol öneririm 1-2-3-3-2-1 şeklinde ayrıca bunun yanında milk thistle (deve dikeni tohumu-karacigeri korumak için) aynı zamanda tribulus terrestris creatin +protein tozu+bcaa balık yagı ve b ve c vitamini öneririm hacim açısından danabol kullanırken iyi olacaktır kanımca ama bırakınca kilolardaki düşüş ve morel bozuklugu beraberinde gelebilir bunuda yıkmak için tam bir kür öneririm unutmayalımki ejnekteler orallara nazaran daha fazla etkiye sahiptirler..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen savasyok » Cum Tem 18, 2014 8:47 pm

Elimde protein tozu + kreatin + glutamin +nox + bcaa ve balık yaglarından mevcut hocam.Danabolu mu önerirsiniz bende şu ikiyi soracaktım
virigen
Proviron etkisiz mi olur bunlar ? Birde bulunabilirlik önemli eczanede bunları bulabılırım ama o mevcut mudur hocam
savasyok
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Cum Tem 18, 2014 11:12 pm

virigen vücutta su ve tuz tutarak hacimce gelişmeyi saglar bırakınca su ve tuz kaybıyla eski haline dönme ihtimalin yüksek

provironsa kürlerde testo dan daya iyi yararlanmak amacıyla ve libidoyu düzenlemek amacıyla kullanılır kimilerine göre sıfır yarar saglayan bir türevdir 1 tablet kullanılır ama kür harici kullanılırsa fayda saglayacagını düşünmüyorum

Eczane malı olsun saglam olsun diyorsan anapolon derim ama karacigerde hatrı sayılır toksik etki bıraktıgı için alımına dikkat etmek gerekir 4 hafta ve günlük 100mg geçmemek kaydıyla.. dianabolmü anapolonmu dersen orjinal bulabilirsen danabol derim

yinede orallar yerine kür yapmanı öneririm bırakınca olacak dönüş kötü olur hem güç hem hacim bazında kalıcı yapmak içinse enjektelere güvenmek lazım..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen savasyok » Cmt Tem 19, 2014 1:52 am

4 hafta anapolon kullanayim diyorum fiyati ve bulunabilirligi.guzel 100mg dgl de gunluk 50 mg.kullansam yan etkileri korkutuyor beni daha kalici olmasi adina cok bi beklntim yok ama virigen yada jikomastiyi engelleyeck bisi almaya grk varmidir
savasyok
Yeni Üye

Mesajgönderen savasyok » Cmt Tem 19, 2014 2:44 am

Testo-e diye bi tablet varmis ama nerden nasil bulabilirim bilemedim bu arada.virigende uygunsa bulunur.yani bi testo yanina anapolon uygn olmzmi
savasyok
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir