Gireceğim İlk Kür

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Gireceğim İlk Kür

Mesajgönderen Zodiac » Cum Şub 10, 2017 2:00 am

Merhaba arkadaşlar. Yaşım 21 kilom 68-69 civarı 174 boyundayım. Ortalama 1,5 yıl önce belki daha da fazla olmuştur vücut geliştirmeye başladım. 55 kg ile başladım şimdi ki kilomu da yukarıda yazdım. Fakat bazı sebeplerden dolayı birkaç ay ara vermek zorunda kaldım ve şimdi tekrardan başladım. Daha önce tecrübesizlik olarak sadece 4 haftalık günde 30 mg dianabol kürünü denemiştim kür bile denemez. Kötü bir seçimdi bunun farkındayım. Şimdi ise bulk olarak düşündüğüm bir kür var. 10 hafta testosterone enanthate 500 mg ve ilk 4 hafta günlük 30 mg dianabol, 11. ve 12. haftalar hiçbir şey kullanmayacağım ve sonra 3 haftalık bir PCT söz konusu. Sorularımdan birincisi bütçem buna yettiği için deca ve bolde ekleyemiyorum bunu eklemeyi tavsiye edecek arkadaşlar için bunun bilincindeyim. Böyle bir kürün artısı eksisi nedir pct olarak neler yapmam gerekli ve bu kürde doğal üretimi ne kadar baskılarım yani testislerde küçülme erekte olma sorunları yaşanma ihtimali nedir ? Bunların bir çoğunun kişiden kişiye değiştiğinin farkındayım zaten bende kesin bir cevap değil ihtimallerini merak ediyorum. Bu kür hakkında düşünceleriniz ve PCT olarak önerilerinizi bekliyorum. Sorularımda yukarıdakiler gibidir. Herkese iyi sporlar :)
Zodiac
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir