testo enanthe iğne ağrıları

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

testo enanthe iğne ağrıları

Mesajgönderen Eko34 » Cum Şub 24, 2017 1:17 pm

Merhaba arkadaşlar.

2 gün önce testestoron enanthe 250 mg bacaktan enjekte ettim. ilkgün ağrı sızı yoktu. vurduğumda hiç acı vs yoktu. gel gelelim bugün doğru dürüst basamıyorum sol bacaktan yapmıştım. ters giden birşeyler mi var acaba bu ağrının 2 gün sonra ortaya çıkması neye alamettir sizce. hatalı bir enjekte olsaydı o dakka gitmiş olmalıydım. tecrubeli arkadaşlardan yardım istiyorum. lütfen.

kullandığım ilk kürüm. yanında winstrol ve danabol proviron kullanıyorum. gün içindede b vitamini ve çinko alımı yapıyorum.

başladığımda bir hata yaptım. gidip test tahlil yaptırmadım. çünkü biraz acemilık çektim. hangi doktora gidileceğini hangi branş dahiliye mi uroloji bilmediğimden gitmedim. şimdi bunun pct si nolvadex var elimde. ama pct için pregnyl vurmam gerekir mi.
Eko34
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: testo enanthe iğne ağrıları

Mesajgönderen dogukan62 » Cum Şub 24, 2017 1:49 pm

İlaç dağılmayıp ödem yapmış olabilir bizde yaşadık geçer. Voltaren ve muscoril temin edip ağrıyan bölgeye sürebilirsin.
Winstrol ve dianabol aynı anda kullanımı önermem.

Proviron yerine Arimidex kullanmalısın. Östrojeni kontrol altında tutmak çok önemli.

Pct için ise şimdilik bir şey söylenemez. Son durumuna göre testislerde küçülme isteksizlik olursa hcg kullanılabilir. Dahiliye de test verebilir, ürolojide.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir