İlk Kürümün PCTsi Hakkında Yardım

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk Kürümün PCTsi Hakkında Yardım

Mesajgönderen EfeTurk34 » Sal Mar 07, 2017 8:21 am

Herkese iyi günler diliyorum yaşım 19 1.88 Boyunda 89 kiloydum kür başlangıcımda suan 8 haftayı atlatmış bulunuyorum burdaki abilerimin tecrübelerine güvendiğim için burdan yardım almak istedim cünkü malesef çevremde çok çok bilgili insanlar yok ... Kürümü şu şekilde :
4 Hafta günde 30 Mg Danabol
10 hafta 200 Mg primabalon
10 hafta 500 Mg Testo

Olarak yaptım danabolum bitmiş bulunmakta artık yavaş yavaş kürün sonundayım . Pctm nasıl olmalıdır herkese Teşekkürler .
EfeTurk34
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kürümün PCTsi Hakkında Yardım

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Mar 08, 2017 6:25 pm

son enjeksiyondan 10 gün sonra başlaman lazım çünkü ilaçlar o zaman yarılanacak kürün hafif olduğu için hcg önermem 4 hafta boyunca günlük 40 mg tamoxifene 50 mg klomen uygun olacaktır ayrıca zma nın ve tribulus gibi doğal testosterone artırıcı supplementler kullanıp testo seviyeni her daim yüksek tutabilirsin
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen myfranco1 » Prş Nis 13, 2017 10:52 pm

Hammerstorm yazdı:son enjeksiyondan 10 gün sonra başlaman lazım çünkü ilaçlar o zaman yarılanacak kürün hafif olduğu için hcg önermem 4 hafta boyunca günlük 40 mg tamoxifene 50 mg klomen uygun olacaktır ayrıca zma nın ve tribulus gibi doğal testosterone artırıcı supplementler kullanıp testo seviyeni her daim yüksek tutabilirsin

Üstadım, hazır benim duruma benzer bir konuya cevabını yakalamışken, kısa bir soru da ben sormak isterim. Ben haftada bir 250mg Cypionate oluyorum ve beraberinde hergün tamoxifen kullanıyorum. Acaba yanlış mı yapıyorum. Kür şu şekilde:

1-12 hafta Cypionate 250mg
1-10 hafta Masteron 100mg
4-10 hafta Winstrol tablet

Definisyon yapıyorum ve propianate çok ödem ve testo gribi yaptığından dolayı Cypionate'a geçtik. Bu arada Tamoxifen 10mg sanırım, tek tablet kullanıyorum günlük.
myfranco1
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen asilx » Sal Nis 18, 2017 11:35 am

Hammerstorm yazdı:son enjeksiyondan 10 gün sonra başlaman lazım çünkü ilaçlar o zaman yarılanacak kürün hafif olduğu için hcg önermem 4 hafta boyunca günlük 40 mg tamoxifene 50 mg klomen uygun olacaktır ayrıca zma nın ve tribulus gibi doğal testosterone artırıcı supplementler kullanıp testo seviyeni her daim yüksek tutabilirsin

Hammerstorm hocam haftalık 500mg testosteron kullanımı var hafif diyorsunuz biraz açıklarmısınız,neye göre hafif kür, haftalık 500mg.

Ayrıca bir ekleme yapmak istiyorum tribulus hakkında,forumda neredeyse tüm kürlerin sonunda testosteron seviyesini arttırmak için tribülüs,öneriliyor ve kür yapan arkadaşlar,kullandıkları ürünler içinde tribulus u yazıyor.
Geçtiğimiz 10 yılda bir çok değerli hoca,deneyimli arkadaşlar defalarca yazdı,ayrıca yabancı kaynaklardada (bilimsel) konu ele alındı,tribulus tamamen pazarlama anaçlı satılan bir üründür diye,konu tartışamaya kapatıldı,hala görüyorumki tribulus sürekli gündemde,onlarca bilimsel veriye rağmen neye istinaden hangi bilimsel veriye dayanarak kullanılıyor ?
Konu hakkında iyi bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir