Sadece Winstrol tablet kullanıcam yardımcı olurmusunuz

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sadece Winstrol tablet kullanıcam yardımcı olurmusunuz

Mesajgönderen muratzz » Çrş Mar 15, 2017 3:43 pm

merhaba hocalarım 6 hafta günde 30 mg winstrol tablet kullanmak istiyorum kilom 60 yaşım 26 3 yıldır bb yapıyorum düzenli.
aslında testo e. ve primobolan almıştım ama genetik saç dökülmesinden dolayı korktum.gerçi diceksiniz winstrolde dht ama tek başına kullansam çinko b vitamini c vitamini vs. tüm ilaçları alsam minimuma indirebilirim diye düşündüm.
sizce 6 hafta 30mg yeterli olurmu dozajları ne olmalı??
hergün bir tablette proviron ekliyimmi yanına?
pct ne olmalı arimidex kür içi kür sonu nolvadex klomen kullanayımmı testomu baskılarmı acaba? yardımcı olursanız sevinirm.çok bi beklentim yok zaten hafif hacim alsam bana yeter.teşekkürler

eğer saç dökülmesi gene yapar elindekileri kullan derseniz onları kullanayım. sizin dediğinize göre hareket edicem.
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sadece Winstrol tablet kullanıcam yardımcı olurmusunuz

Mesajgönderen Rooturk » Prş Mar 16, 2017 11:59 am

İlk olarak yanlış yolda oldugunu belirtmeliyim sana. Winstrol hacim yapmaz su atar. Oda yağlı bir vucudunuz var ise saçma sapan bir görüntü çıkar ortaya bunu size kim önerdiyse yanlıs bilgilendirmiş. İlla kullanacaksanız diye söylüyorum provirona gerek yok hatta pct bile gerekmiyebilir ki bence gerekmez. İçiniz rahat etsin diye 15 gün mini pct yapılabilir sadece nolvadex ile. Saç dökülmesi için anti dht olan ketoral şampuan kullanın ve karaciğer destek ürünü alın milk thistle , enginar gibi vs. Tekrar söylüyorum winstrol hacim yapmaz bunun için kullanacaksanız kullanmayın. Hacim için danabol kullanın tablet kullancaksanız sadece.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen muratzz » Prş Mar 16, 2017 12:58 pm

Rooturk yazdı:İlk olarak yanlış yolda oldugunu belirtmeliyim sana. Winstrol hacim yapmaz su atar. Oda yağlı bir vucudunuz var ise saçma sapan bir görüntü çıkar ortaya bunu size kim önerdiyse yanlıs bilgilendirmiş. İlla kullanacaksanız diye söylüyorum provirona gerek yok hatta pct bile gerekmiyebilir ki bence gerekmez. İçiniz rahat etsin diye 15 gün mini pct yapılabilir sadece nolvadex ile. Saç dökülmesi için anti dht olan ketoral şampuan kullanın ve karaciğer destek ürünü alın milk thistle , enginar gibi vs. Tekrar söylüyorum winstrol hacim yapmaz bunun için kullanacaksanız kullanmayın. Hacim için danabol kullanın tablet kullancaksanız sadece.

çok teşekkür ederim. danabol de var elimde ama testosuz danabol kullanılmaz diye biiliyorum doğal testomu mahfeder diye düşünüyorum ben en iyisi testo primo danabol kullanayım
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Prş Mar 16, 2017 1:34 pm

en mantıklısı evet.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61