Estonyaya giderken yanımda Steroit götürebilir miyim?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Estonyaya giderken yanımda Steroit götürebilir miyim?

Mesajgönderen bebeqte5tur » Prş Mar 23, 2017 12:12 am

Merhabalar,
Şuanda Estonya'dayım 5 ay önce gelirken yanımda bir kutu winstrol , bazı vitaminler, sinüzit ve mantar ilaçları getirmiştim.. Yani büyük bir poşet ilaçla gelmiştim buraya ve sorun yaşamamıştım.. Sormak istediğim soru şu Mayıs ayında tekrar 10 günlüğüne istanbul a uğrayıp tekrar Estonya'ya döneceğim ve bir sene daha buradayım, İstanbul'dan gelirken yanımda Estonya'ya 2 adet 2000 mg lık boldenon şişe, 2 adet 2500 mg lık testosteron şişe ve 1 kutu da winstrol getirmek istiyorum..Toplamda getireceğim 2 şişe ve 1 kutu tablet. Acaba bu ilaçlar bavul kontrolündeki xray de veya gümrükte takılır mı? Gümrükte takılır ise nasıl bir yaptırımla karşılaşabilirim..Daha önce herhangi bir Avrupa ülkesine girerken sorun yaşayanınız oldu mu? bu soruyu en azından fikir edinebilmem açısından soruyorum.. Bu ilaçların prospektüsleri içerisinde olacak fakat havayollarının sitelerine baktığımda getirilecek ilaçların reçetelerinin olması gerektiği yazmakta.. gel gör ki artık doktordan alınan reçete sistemi de kalktı ülkemizde numarayı eczaneye söylüyorsun o yazılan ilaçları görüyor.. herneyse zaten istesem de bu ilaçlar için reçete alamam ... reçete derken acaba prospektüsten mi bahsediyor bu havayolu şirketleri? Estonya yasalarını kontrol ettiğimde steroitlerle ilgili yazılı kanunlar yok fakat yasak olduğu söyleniyor.. Narkotik ve yasak ilaçlar yasalarını da açıp okudum fakat yazılı olmayan kanunlarda vardır elbet.. Daha önce Estonya 'ya steroitle girmiş olan veya nelerle karşılaşabileceğim konusunda bilgisi olan biri varsa yardımcı olabilir mi acaba? İnanın şu konuyu açmadan önce araştırmadığım web sitesi kalmadı, önce resmi siteleri daha sonra havayolu sitelerini daha sonra forumlardaki konu ve yorumları okudum, youtube daki valiz kontrol videolarına kadar izledim.. Ya da en azından aramızda bir havayolu çalışanı falan varsa onun fikri de bu konuda çok aydınlatıcı olabilir.. Şimdiden teşekkürler :)
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Estonyaya giderken yanımda Steroit götürebilir miyim?

Mesajgönderen lennox77 » Prş Mar 23, 2017 1:07 am

Hava alanında hiç böyle bir durumla karşılaşmadım, götürme amacınız kürünüzün yarıda kalmaması ise sizi kurtaracak, olası bir kayıpta da üzülmemenizi sağlayacak miktarda yanınıza almanızı önerebilirim.En kötü ihtimalle İlaçlarınıza el koyarlar size bir şey olacağını sanmıyorum (ticari amacın dışında bireysel kullanım olarak yorumum)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: Estonyaya giderken yanımda Steroit götürebilir miyim?

Mesajgönderen bebeqte5tur » Prş Mar 23, 2017 1:42 am

lennox77 yazdı:Hava alanında hiç böyle bir durumla karşılaşmadım, götürme amacınız kürünüzün yarıda kalmaması ise sizi kurtaracak, olası bir kayıpta da üzülmemenizi sağlayacak miktarda yanınıza almanızı önerebilirim.En kötü ihtimalle İlaçlarınıza el koyarlar size bir şey olacağını sanmıyorum (ticari amacın dışında bireysel kullanım olarak yorumum)

Yanıtınız için teşekkür ederim.. Kaç kez yurt dışı seyahatinizde steroitle birlikte çıktınız ve hangi ülkelere gittiniz merak ediyorum? Tek risk steroitlerin alıkonulması ise pek büyük bir risk değil gibi duruyor.. Ticari amaçlı değil kendim için alıyorum fakat kaç şişe üzeri ticari amaçlı sayılır bilmiyorum , yani 4 şişe ticari olarak görülmez herhalde.. Götürme amacımsa kürümün yarıda kalması değil de bir sene daha burada olacağım bu zaman içerisinde bir kür yapmayı düşünüyorum ve burada uygun fiyatlı ve güvenilir bir kaynak bulamadım. Hatta havaalanı xray i ve gümrük kontrolünden çekinmesem getirmek istediğim miktar toplamda 8 şişe... yani bu önlem almış halim :D
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir