Boldenon ne yapar?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Boldenon ne yapar?

Mesajgönderen marvel » Pzt Eki 29, 2012 11:19 pm

Arkadaşlar merhaba,

testo e+boldenon+dianabol kürünü düşünüyorm klasik kür yani, ancak bolde çok maliyetli çıkarırsam benim açımdan iyi olur gibi düşünüyorum fakat ilk kür olacağı için bolde kullanmakta istiyorum. Fakat etkisini bilmiyorum boldenon ne yapar gücü mü artar, eklemleri mi sağlam tutar, yoksa kas gelişimini maximum amı çıkarır? Yani testo e ile 2 kg yerine testo e+bolde ile 3 kg mi kazanırım?

Ve trenin etkilerini yazarsanız sevinirim
marvel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Re: Boldenon ne yapar?

Mesajgönderen lennox77 » Sal Eki 30, 2012 1:42 pm

Gireceğin kürde Trenbolone göremedim ben ama etkilerini sormuşsun ? Doğru şekilde yardımcı olmamız için düşündüğün kürü tam anlamıyla yazman lazım.
Öncelikli olarak Boldenon çok maliyetli bir ilaç değil,kendi klasmanındaki türevleriyle değerlendirdiğimizde ekonomik kaçtığı bile oluyor (primo gibi). O yüzden ayarlama yapabilirsen küründe kalsın,çok az östrojene dönüşür,DHT olarakta başına dert açacak şekilde salgılanmaz,güç ve kuvvet verir yağlanmadan çok su tutmadan büyümende yardımcı olur en önemli özelliği de iştah açmasıdır. Testo Enanthate kürü de tek başına iş görebilir ama ilk başlayan çaylak kürlerinde yazılır genelde
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen marvel » Çrş Eki 31, 2012 9:37 am

pardon detaylı yazmadım,

500mg enantat 12 hafta, boldenon da 12 hafta ama hemen girmemek istiyoum 4. haftadan sonra başlarım belki.

tren sormamın sebebi ne gibi etkiler yapardı yani kuru kas mı yapar sumu toplar pek bilgi bulamadm da.

yorumun içni teşekkür ederim.
marvel
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Eki 31, 2012 1:57 pm

Boldenon gireceksen 1-12 hafta gir,4-12 hafta arası girmenin bir mantığı olmayacaktır.
Trenbolone ise ester farketmeksizin asla östrojene dönüşmeden,su tutmadan vücutta reseptörlere bağlanır,kuru ve temiz bir kas kütlesi ekler.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen marvel » Çrş Eki 31, 2012 10:12 pm

tamam peki dbol kullanımı hakkında ne diyorsunuz nasıl kullanılmalı günlük 30mg yeterlimi? 3 ana öğünle birlkte alsam 10er mg
marvel
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 01, 2012 9:58 pm

Dianabol tüm gücünü ve artılarını-eksilerini östrojen reseptörlerine bağlanarak alan,vücuda yayılan bir anabolik steroid türüdür. Kürlerde kullanılma amacı,özellikle uzun esterlerde (kısa ester kürler daha çok definasyona yönelik olduğundan su tutan bir ilaç olan danabol pek bulunmaz) diğer ilaçlar kana karışana kadar,danabolün hızlı kana karışıp hızlı etki vermesiyle iyi bir kick start sağlamaktır. Fakat bu ilacı kullanıyorsan muhakkak su tutarsın,güç ve ölçü verir ama bunun bir kısmını su tutarak yapar
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen marvel » Cum Kas 02, 2012 7:21 pm

dbolü biliyorum kullanımı hakkında sormuştum :) yinede teşekkür ederim
marvel
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Kas 02, 2012 9:20 pm

Kullanımı da dediğin gibi uygundur :)
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir