Boldenon,trenbolon ve winstrol kürüm hakkında fikriniz?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Boldenon,trenbolon ve winstrol kürüm hakkında fikriniz?

Mesajgönderen bebeqte5tur » Sal May 02, 2017 12:33 am

Merhabalar,
Bu benim 4. steroit kürüm olacak,
27 yaşındayım , 80 kiloyum 180 boyum var.

15 hafta 750 mg testosteron enantat
13 hafta 800mg boldenon
ve 8 hafta boyunca haftada sadece 200mg trenbolon enantat almayı düşünüyorum
ayrıca kürümün başlangıcında 4 hafta günde 50mg ve son 4 haftası günde 50 mg winstrol kullanmayı düşünüyorum.

Sormak istediğim şu 800mg boldenon ve 200 mg trenbolon miktarı testo miktarından fazla , testo miktarını 1000 mi yapmalıyım.. Genelde böyle bir yargıyla karşılaştım hep, testo genelde sanki diğer ilaçlardan daha fazla kullanılıyor kürlerde.
Ayrıca 2. kürümde haftalık 400 mg trenbolon kullanmıştım ve gögüs ucundan süt gelme olayı yaşamıştım, cabaser ile bunu halletmiştim, açıkcası arada 600 vurmuştum , aldığım testosteron oranını 1000 e çıkarmıştım, akılsızca işler anlayacağınız.. Artık daha temiz daha sakin ve daha güvenli ilerlemek istiyorum..
kür öncesi testlerimi yaptırdım, şuanda vücudumda veya hormonlarımda herhangi bir problem yok..
Sizden istediğim tecrübeleriniz doğrultusunda düzeltmeler veya önerilerde bulunmanız..
Kür içerisinde ek olarak proviron kullanmayacağım ek olarak gün aşırı 0,5 veya 1 mg arimidex kullanmalı mıyım? Klomen , nolvadex , pregnyl gibi ilaçlarımı küre başlarbaşlamaz temin etmeyi düşünüyorum, kür esnasında arimidex kullanımı hakkında düşünüyorum, su tutup tutmamasını önemsemiyorum, önemsediğim gögüs ucu büyümesi ve ostrojen seviyesindeki artışı engellemek..

Hedefime gelecek olursak
Biraz kas kütlesi kazanmak, kuvvette bir miktar artış.. boldenonun güzel etkilerinden biri olan damarlanma ve tabi bunu en güvenli şekilde sağlayabilmek. Beslenme konusunda çok sıkıyım, günde 3 araöğün yapıyorum genelde her araöğünümde ya 250 gr lor oluyor ya da 10 yumurta beyazı. günde yaklaşık 1 kg tavuk yiyorum, antrenman sonrası 2-3 ölçek protein tozu tüketiyorum, günlük protein alımım genel olarak 200 gr dan fazla , şu sıralar 3500-4000 kalori aralığında bir kaloriyle besleniyorum. Yağ oranım %12 ki bu zaman zaman aburcuburlardan kurtulamamış olmamdan kaynaklı,cips, pizza ,hamburger gibi..

Şuanda ihtiyacım olan tüm suplementlerin toz halini satın aldım, mesela çinko, c vitamini , beta alanin, sitrulin malat, kreatin gibi. ayrıca yaklaşık 30 kutu da cabaser aldım eczaneden her bir tabletinde 112,5 mg milkthistle etken maddesi var.. yaklaık 20 kg protein tozu aldım, kuru gıda yiyecek stoğumu yaptım, yani geriye tek kalan nacizane fikirleriniz, şimdiden teşekkürler :)

Bir de ilaçlarımı henüz temin etmedim 1 hafta sonra temin edeceğim, fakat kimden fiyat istesem hokkalı bir hesap çıkarıyor, genelde bvs ve vermodje kullanıyorum , bu konuda da yardımcı olabilecek birileri varsa fiyat listesini bekliyorum :)
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Boldenon,trenbolon ve winstrol kürüm hakkında fikriniz?

Mesajgönderen ati88 » Sal May 02, 2017 9:16 am

bebeqte5tur yazdı:yaklaşık 30 kutu da cabaser aldım eczaneden

Biz de piyasada cabaser bulamıyoruz, yerine ne kullanırız diye tartışıyoruz burada. Nedeni belli oldu :P

Bence az test çok tren, az test çok bolde de olur, olmayacak bir şey yok. Bu konuda genelde kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Mesela şu anda düşük test yüksek tren ve anavar ile cutting kürü yapıyorum. Testi düşük tuttuğum için treni daha önce kullanmadığım kadar yüksek seviyelere çıkardım ve enteresan bir şekilde kalp ve tansiyon üzerine yan etkisini görmüyorum. Hatta anavar bile eskiden baş ağrısı yaparken şimdi sadece metabolizma hızlandırıyor, ısındığımı hissediyorum.

Dozlar:
Test enan: 45mg 3 günde bir
Tren ace: 80 mg günde
Anavar: 80 mg günde

Treni ve anavarı yan etki görmeden daha da arttıbilirmişim gibi hissediyorum, ama şimdilik kilo kaybından memnunum.

Bir sonraki kürüm bulk olacak ve test hiç kullanmayacağım. Sadece trest, tren ve mast veya anavar olacak
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen bebeqte5tur » Çrş May 03, 2017 12:15 am

ati88 yazdı:

Biz de piyasada cabaser bulamıyoruz, yerine ne kullanırız diye tartışıyoruz burada. Nedeni belli oldu :P

Bence az test çok tren, az test çok bolde de olur, olmayacak bir şey yok. Bu konuda genelde kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Mesela şu anda düşük test yüksek tren ve anavar ile cutting kürü yapıyorum. Testi düşük tuttuğum için treni daha önce kullanmadığım kadar yüksek seviyelere çıkardım ve enteresan bir şekilde kalp ve tansiyon üzerine yan etkisini görmüyorum. Hatta anavar bile eskiden baş ağrısı yaparken şimdi sadece metabolizma hızlandırıyor, ısındığımı hissediyorum.

Dozlar:

Treni ve anavarı yan etki görmeden daha da arttıbilirmişim gibi hissediyorum, ama şimdilik kilo kaybından memnunum.

Bir sonraki kürüm bulk olacak ve test hiç kullanmayacağım. Sadece trest, tren ve mast veya anavar olacak

Herşeyim hazır olsun istedim kür öncesinde, aldım almasına da her bir kutusuna 9 euro verdim , yaklaşık 40 lira.. benim için pahalı oldu..
Kaçıncı kürün olacak bu? Testosuz ne kadar uygun olur bilmiyorum ama tren ve deca gibi ilaçların başa iş açabileceğini bir kaç kez test ettikten sonra çok dikkatliyim, bu ilaçlar konusunda .. Yani bir trenbolon kürümde kür boyunca berbat hissettim, troit hormon seviyelerim değişti, tromel kullandım, sürekli yorgundum, ,isteksizlik vardı, kan basıncım fazlaydı, prolaktin kaydadeğer derecede arttı.. ilk kürüm yani deca kürümde herşey inanılmazdı fakat cinsel anlamda gerçekten sorunlar yaşadım ve hala düzeltmeye çalışıyorum.. yani artık herşeyin bilimsel ve usulüne uygun olması şart, eskiden cahildim şimdi biraz daha bilinçliyim, tam emin olmadan adım atmak istemiyorum

şöyle yapsam o zaman
15 hafta 750 mg testosteron
12-13 hafta haftada 600-800 mg arası boldenon (boldenonu yüsek almamın sebebi, sanki boldenonun spesifik özellikleri 400 mg dan sonra kendini göstermeye başlıyor gibi, yani daha çok gösteriyor diyelim)
1-8 hafta 200-300 mg trenbolon enantat

Kürde koruyucu olarak gün aşırı 0,5 veya 1 mg arimidex yeterli olacak mıdır sence?
Birde cabaser yerine winstrol kullanacağım.. Winstrolün prolaktin değerlerini tabana düşürdüğünü bir kaç kez deneyimledim, hem testlerle hem de gögüs ucundaki dokuların değişimini gözleyerek.. Bariz bir şekilde süt gelme durumu vardı ve bir kaç gün içerisinde winstrol kesti..
şimdi günde 30 mg winstrol ilk 4 hafta kullansam 2 hafta araversem trenbolon bitene kadar tekrar winstrol kullansam diyorum..

son olarak ta bu kadar ilacı Türkiyeden gelirken yanımda buraya getirirken sorun yaşamam lazım :D bir de ilaçlarıma el koyuyorlarmış yıkılırım
bebeqte5tur
Yeni Üye

Mesajgönderen bebeqte5tur » Çrş May 03, 2017 12:35 am

bebeqte5tur yazdı:
ati88 yazdı:

Dozlar:

Herşeyim hazır olsun istedim kür öncesinde, aldım almasına da her bir kutusuna 9 euro verdim , yaklaşık 40 lira.. benim için pahalı oldu..
Kaçıncı kürün olacak bu? Testosuz ne kadar uygun olur bilmiyorum ama tren ve deca gibi ilaçların başa iş açabileceğini bir kaç kez test ettikten sonra çok dikkatliyim, bu ilaçlar konusunda .. Yani bir trenbolon kürümde kür boyunca berbat hissettim, troit hormon seviyelerim değişti, tromel kullandım, sürekli yorgundum, ,isteksizlik vardı, kan basıncım fazlaydı, prolaktin kaydadeğer derecede arttı.. ilk kürüm yani deca kürümde herşey inanılmazdı fakat cinsel anlamda gerçekten sorunlar yaşadım ve hala düzeltmeye çalışıyorum.. yani artık herşeyin bilimsel ve usulüne uygun olması şart, eskiden cahildim şimdi biraz daha bilinçliyim, tam emin olmadan adım atmak istemiyorum

şöyle yapsam o zaman
15 hafta 750 mg testosteron
12-13 hafta haftada 600-800 mg arası boldenon (boldenonu yüsek almamın sebebi, sanki boldenonun spesifik özellikleri 400 mg dan sonra kendini göstermeye başlıyor gibi, yani daha çok gösteriyor diyelim)
1-8 hafta 200-300 mg trenbolon enantat

Kürde koruyucu olarak gün aşırı 0,5 veya 1 mg arimidex yeterli olacak mıdır sence?
Birde cabaser yerine winstrol kullanacağım.. Winstrolün prolaktin değerlerini tabana düşürdüğünü bir kaç kez deneyimledim, hem testlerle hem de gögüs ucundaki dokuların değişimini gözleyerek.. Bariz bir şekilde süt gelme durumu vardı ve bir kaç gün içerisinde winstrol kesti..
şimdi günde 30 mg winstrol ilk 4 hafta kullansam 2 hafta araversem trenbolon bitene kadar tekrar winstrol kullansam diyorum..

son olarak ta bu kadar ilacı Türkiyeden gelirken yanımda buraya getirirken sorun yaşamam lazım :D bir de ilaçlarıma el koyuyorlarmış yıkılırım

Bir de vermodje mi yoksa leon mu marka olarak? iki seçeneğim var gibi görünüyor şuan, fiyat performans açısından. Vermodjede daha önce hiç sorun yaşamadım, güzel çalışıyor, leonu bilmiyorum, sahtesi var mıdır nasıldır
bebeqte5tur
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Prş May 04, 2017 5:52 pm

Bu benim 7. kürüm oluyor.

Steroid kürleri konusunda bilimsel çalışma olarak bildiğim kadarıyla sadece 10 haftalık haftada 600mg testosterone enanthate kullanılan bir çalışma var. Onun dışındaki diğer çalışmalar tedavi edici tıp alanında ve çok düşük dozlarda yapılmış.

Tedavi edici olarak yapılan çalışmalara göre haftalık 80mg ile 200mg arasında testosterone enjeksiyonları bir erkeğin testosteron ve östrojen ihtiyacını karşılamaya yetiyor.

Ama mesela bir trenbolone tek başına kullanılırsa östorejene dönüşmediği için dolayısıyla östrojen eksikliğinden dolayı kötü etkilere neden olacaktır. Trenbolone küründe haftalık 105mg testo bana zihinsel ve bedensel olarak yeterli geldiği için bir problem yaşamıyorum. Tek sorun trenbolone yüzünden artan prolaktin nedeniyle ereksiyonlarım zayıflıyor, onun için de 3 günde bir 0.5mg cabaser kullanmak yetiyor.

Trest (trestolone acetate, veya diğer adıyla MENT) ise tamamen testosterone yerine geçebilen bir steroid. Tren ve deca gibi 19-nor sınıfından ama östrojene dönüşebiliyor. Bilimsel çalışmalara göre günlük sadece 0.8mg ile 1.6mg arasında kullanılan trest, testosteron olmadığı durumda bir erkeğin tüm fiziksel ve zihinsel steroid ihtiyacını karşılamaya yetiyor.

Anabolik/Androjenik karşılaştırmaları da şöyle:
Testosteron: 100/100
Trenbolone: 500/500
Trestolone: 2300/650

Görüldüğü gibi testodan ve trenden daha güçlü olduğu için trestolone kürlerinde doz olarak günlük 25mg ile 50mg arasında kullanmak yeterli oluyor. Yanına testosteron eklemeye gerek olmuyor, fakat ben treni ve anavarı sevdiğim için düşük dozda trestin yanına tren ve anavar da eklemeyi düşünüyorum.

Trestin dezavantajları: Diğer steroidlerden pahalı, ve bulmak kolay olmayabiliyor. Kür sırasında östrojene dikkat etmek lazım çünkü günlük 25mg'de bile çok fazla miktarda östrojene dönüşebiliyormuş. (normal dozlar günlük 1.6mg olunca 25mg'si günlük 250mg testoya denk geliyor gibi düşünebiliriz)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen bebeqte5tur » Cmt May 06, 2017 7:44 pm

Trestolon neymiş öyle ya :D güzel yanetkileri de vardır onun bu kadar anabolik etkiye karşılık :D Hiç senin kullandığın şekilde kullanmayı denemedim, peki hangi markaların ürünlerini kullanıyorsun? Leon ve Vermodje hakkında bilgin var mıdır?
bebeqte5tur
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir