Kür içi ve kür sonu Tedavi ilaçlarının temini konusunda

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kür içi ve kür sonu Tedavi ilaçlarının temini konusunda

Mesajgönderen bebeqte5tur » Çrş May 03, 2017 10:18 pm

Merhabalar ,kısa zaman içerisinde 3 farklı başlıkta post açtım umarım göze batmam :D
En son Kocaeli ve İstanbuldaki bir çok eczaneyi gezdikten sonra pregnyl ve benzeri ilaçlarımı zar zor temin etmiştim..
Çoğu eczane artık talimat aldık bu ilaçları yalnızca reçete ile verebiliyoruz demeye başladı.. Mesela klomen , nolvadex, pregnyl.. özellikle arimidex konusunda baya sıkıntı yaşamıştım.
Bunları şu yüzden anlatıyorum, tekrar elimde olmayan kür içerisinde ve kür sonunda kullanmak üzere şu yazdığım ilaçları temin etmek istiyorum
LEVOTIRON 0.1 mg 100 tablet 10 tl
Nolvadex: 2 kutu 25tl
klomen: 2 kutu 25 tl
pregnyl: 20
CABASER 1 mg : 30 tl
arimidex 28 tab 75 tl

yazdığım fiyatlara az önce eczadepolarının sitelerinden ulaştım
Öğrenmek istediğim gerçekten birileri bu ilaçları reçetesiz satmayın diye talimat mı veriyor, eğer öyleyse nasıl bazı eczaneler satarken bazıları satmamakta ısrar ediyor.
Son sorum İstanbul veya Kocaelinde var mı tanıdık eczane bu ilaçları temin edebileceğim ? :D biliyorsanız lütfen paylaşın benimle
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür içi ve kür sonu Tedavi ilaçlarının temini konusunda

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Prş May 04, 2017 10:18 am

Allahtan kız arkadaşımın babası ecza deposunda müdür, elimi kolumu sallaya sallaya gidip istediğimi alabiliyorum :D Hatta geçen sene susta kürümü ofislerinde yaptırmıştım orda çalışan bi bayan arkadaşa vurduruyordum :D
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 3

Mesajgönderen asilx » Prş May 04, 2017 10:48 am

bebeqte5tur yazdı:Merhabalar ,kısa zaman içerisinde 3 farklı başlıkta post açtım umarım göze batmam :D
En son Kocaeli ve İstanbuldaki bir çok eczaneyi gezdikten sonra pregnyl ve benzeri ilaçlarımı zar zor temin etmiştim..
Çoğu eczane artık talimat aldık bu ilaçları yalnızca reçete ile verebiliyoruz demeye başladı.. Mesela klomen , nolvadex, pregnyl.. özellikle arimidex konusunda baya sıkıntı yaşamıştım.
Bunları şu yüzden anlatıyorum, tekrar elimde olmayan kür içerisinde ve kür sonunda kullanmak üzere şu yazdığım ilaçları temin etmek istiyorum
arimidex 28 tab 75 tl

Öğrenmek istediğim gerçekten birileri bu ilaçları reçetesiz satmayın diye talimat mı veriyor, eğer öyleyse nasıl bazı eczaneler satarken bazıları satmamakta ısrar ediyor.
Son sorum İstanbul veya Kocaelinde var mı tanıdık eczane bu ilaçları temin edebileceğim ? :D biliyorsanız lütfen paylaşın benimle

çok farklı yerlerde eczanelerde sorduğum ve aldığım oldu şimdiye kadar hiç bir yerde rastlamadım reçete ile satıldığına!
en son nisan 2017 de aldım yukarıda belirtilenleri.
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen bebeqte5tur » Cmt May 06, 2017 12:58 pm

Sir_Ozzyz yazdı:Allahtan kız arkadaşımın babası ecza deposunda müdür, elimi kolumu sallaya sallaya gidip istediğimi alabiliyorum :D Hatta geçen sene susta kürümü ofislerinde yaptırmıştım orda çalışan bi bayan arkadaşa vurduruyordum :D

Nerede kardeşim eczaneniz , belki bir ihtimal yardımcı olabilirsin ha? :D
bebeqte5tur
Yeni Üye

Mesajgönderen bebeqte5tur » Cmt May 06, 2017 1:00 pm

asilx yazdı:
bebeqte5tur yazdı:Merhabalar ,kısa zaman içerisinde 3 farklı başlıkta post açtım umarım göze batmam :D
arimidex 28 tab 75 tl

çok farklı yerlerde eczanelerde sorduğum ve aldığım oldu şimdiye kadar hiç bir yerde rastlamadım reçete ile satıldığına!
en son nisan 2017 de aldım yukarıda belirtilenleri.

Ecza deposu sitelerinden baktığımda mesela cabaser , arimidex falan reçete ile satılır yazıyor bazı sitelerde nolvadex klomen için serbest reçete yazıyor yani , reçetesiz de alabiliyorsun.. Aslında hepsini reçetesiz alıyordum ama son zamanlarda sorun çıkarmaya başladılar, neyse 2 3 gün sonra yine eczane gezmeye başlayacağım neymiş ne değilmiş öğrenip sizle de paylaşırım
bebeqte5tur
Yeni Üye

Mesajgönderen Sir_Ozzyz » Cmt May 06, 2017 2:12 pm

bebeqte5tur yazdı:
Sir_Ozzyz yazdı:Allahtan kız arkadaşımın babası ecza deposunda müdür, elimi kolumu sallaya sallaya gidip istediğimi alabiliyorum :D Hatta geçen sene susta kürümü ofislerinde yaptırmıştım orda çalışan bi bayan arkadaşa vurduruyordum :D

Nerede kardeşim eczaneniz , belki bir ihtimal yardımcı olabilirsin ha? :D

Antalya :D
Kullanıcı avatarı
Sir_Ozzyz
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 3

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir