Leon Labs hakkında bilgisi olan var mı?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Leon Labs hakkında bilgisi olan var mı?

Mesajgönderen bebeqte5tur » Cmt May 06, 2017 7:34 pm

Merhaba arkadaşlar
Leon labs araştırması yapıyordum, Bazı yabancı sitelerde bile Turkishpharmacy adı altında satıldığını gördüm.. Leon acaba Türkiyede kaçak yollarla üreten bir firma ve paketinin üzerine taktiksel amaçlı mı Russia yazdırıyor? Leo'nun Sitesi şuanda çalışmıyor,Rus sitelerinde Rus üretimi olan bu ürün hakkında pek fazla bilgi bulamadım. Check in olayı şuanda yok, bu forumda 2014 açılmış postlar var o postlarda leon un check in linkleri paylaşılmış onlarda çalışmıyor
Leon dan veya Vermodjeden
Trenbolon, boldenon ve testosteron alacağım.. Hangi marka daha güvenilirdir, açıkcası vermodjeye güveniyorum fakat Leon denemek istiyorum, içime sinerse alacağım ama nedir ne değildir emin olamadım..
Vermodjenin laboratuar sonuçları var internette trenbolon ve testosteronlarının labaratuar testlerini yapmışlar, saf etken madde miktarı %85 lerde görünüyor. Leon hakkında bilgim yok, dediğim gibi daha önce tecrübe ettiyseniz benimle paylaşabilir misiniz?
Son olarak ta Vermodjenin ben de ve bazı insanlarda geçmeyen öksürük gibi bir yanetkisi oluyor, bunu ne zaman vermodje boldenon ve trenbolonunu kullandıysam yaşadım, steroitlerin spesifik yanetkilerinin olduğunu düşünüyorum, belki öksürüğün nedeni içerikteki alkol kaynaklıdır bilmiyorum, acaba diğer steroit markalarının boldenon ve trenbolonlarında da bu yanetki görülüyor mu.. Yani kısacası Vermodje veya Leon kullanıcıları tecrübelerini yazabilirler mi :)
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir