Yurtdışından toptan steroit temini hakkında

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Yurtdışından toptan steroit temini hakkında

Mesajgönderen bebeqte5tur » Cmt May 13, 2017 7:25 pm

Merhaba arkadaşlar, yurtdışından hangi ülkelerden toptan steroit temin edebilirim ve az sorunla Türkiyeye giriş yapabilirim? Bu konuda tecrübeleri olan var mı? ciddi yatırım yapacağım .. yani 30 kilo kapasiteli büyük bir bavulla yurtdışından ülkeye steroit getirmenin ne kadar mümkün olup olmadığını soruyorum, veya arabayla gidip getirebilir miyim? hangisi daha koalydır? Avrupa ülkeleri olabilir, hatta hindistan bile seçenekler arasında
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yurtdışından toptan steroit temini hakkında

Mesajgönderen ati88 » Pzr May 14, 2017 9:24 am

Galiba en güvenli yol ödemeyi Bitcoin ile yapıp Çin'den toz olarak kargoyla getirmek.

Sonuçta isteyen herkes başka birisinin adresine istediği herşeyi gönderebilir. Çin'den senin adına senin adresine gelen paketi senin kendinin sipariş ettiğini hiç kimse ispatlayamaz.

10ml şişe dolu olarak ağırlığı 30gr olsa 30kg valize 1000 tane sığar.
1000 şişe tren-a alınca toptan fiyatı 20$ olsa (tamamen atıyorum)
Tanesi 20 dolaresten 1000 tren-a = 20.000$

1 kg toz tren-a 5.000$
1 kg tozdan 1000 şişe tren-a yapılır.

Yani kendin gidip getirmene değmez.
Aradaki farkla da yine Çin'den sterilizasyon ve dolum makinası vs alırsın.
Ha yok makina almazsan mutfak fırınında sterilizasyon yapıp el ile doldurursun (1000 şise uzun sürer ama olsun yapılamaz değil)

Sonrası ise:
viewtopic.php?f=13&t=1705

Bir de Hacettepe gibi bir üniversite laboratuarından HPLC (saflık) ve pataloji (sterilize ve hijyen) raporları alıp buraya koyarsan (ki şimdiye kadar bilinen veya bilinmeyen hiç bir markanın analizi yapılmış değil) ben bile talip olabilirim.

Aradığım steroidler:
Trestolone decanoate
1-Test cypionate (DHB, dihidroboldenone)
DMN (dimethylnandrolone)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen bebeqte5tur » Pzt May 15, 2017 12:57 am

Hocam bu konuda çok bilgilisin :) geçen bir siteye rastladım https://anaboliclab.com/ bu sitede bazı ürünlerin saflık testleri yapılmış ve paylaşılmış, direkt ıslak imzalı lab raporuna bile ulaşabiliyorsun ürünlerin , benim çok hoşuma gitti fakat her ürün yok. Üretim konusuna gelecek olursak Çinden alacağımız tozun veya hammaddenin hijyeni konusunda da emin olmak lazım,üretim aşamasında çok steril bir ortam sağlamak lazım, her şeyden önce bu işi yaparken vebal hesabı yapmak lazım, temiz ürün yapmak lazım.. Ben valizle getirme olayına sıcak bakarken bu toz getirip hazırlayıp flakonlara basma fikri daha mantıklı geldi.. Bu makinelerin maliyetli olacağını düşünüyorum başlangıçta çok steril bir ortam hazırlanarak bir home labaratuvarda elle de üretilebilir duruyor bu ilaçlar.. Sonra da labaratuvar testleri, her parti için ayrı test.. mesela bir markanın geçen sene ürettiğiyle bu sene ürettiği aynı olmayabiliyor, seneler içerisinde kalitesi vasatlaşan ürünler var, git gide saf zeytin yağına dönüşen merdiven altı ürünler var bilirsiniz.. Yani hocam şuanda fizibilitesini yapıyorum.. Varsa başka fikirlerin lütfen paylaş benimle dikkatle dinliyorum :)
bebeqte5tur
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt May 15, 2017 6:36 am

Referans olarak dursun:
Bir üniversitemizin eczacılık fakultesi sitesinden güncel fiyatlar:
(link vermiyorum, arayınca bulunabilir. Ankara'da bir devlet üniversitesi)
HPLC-MS ile ilaç miktar tayini: 750TL
Steroid kullanan bir lab teknisyeni/araştırma görevlisi/doktora öğrencisi/doçent kafalayınca daha rahat yaptırılabilir belki.
KG bazında binlerce şişelik partiler için düşününce analiz maliyeti şişe başına 1TL altına iniyor.
Mikrobiyoloji testinin çok daha ucuz olacağını tahmin ediyorum. Mesela idrarda bakteri sayımı yapmak 25TL falan olması lazım.

Hammadenin hijyeni tedarik aşamasında önemli değil. Zaten şişelenmeden önce yağlı ürün filtreden geçirilip sterilize edilecek. Hammadenin saflığı daha önemli. Bunu da direk hammade üzerinde analiz yaparak anlıyoruz.

Anaboliclab'ı burada paylaşmıştım daha önce. Her markanın her partisi için ayrı test yapmadıkları için çok güvenilir gelmedi bana.

Lab analiz raporunda parti numarası da yazarsa ve ürünün üzerindeki parti numarası ile analiz raporuna ulaşabilirsek bence on numara bir hizmet olur.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen onurta » Cmt Haz 10, 2017 11:53 pm

bebeqte5tur yazdı:Hocam bu konuda çok bilgilisin :) geçen bir siteye rastladım https://anaboliclab.com/ bu sitede bazı ürünlerin saflık testleri yapılmış ve paylaşılmış, direkt ıslak imzalı lab raporuna bile ulaşabiliyorsun ürünlerin , benim çok hoşuma gitti fakat her ürün yok. Üretim konusuna gelecek olursak Çinden alacağımız tozun veya hammaddenin hijyeni konusunda da emin olmak lazım,üretim aşamasında çok steril bir ortam sağlamak lazım, her şeyden önce bu işi yaparken vebal hesabı yapmak lazım, temiz ürün yapmak lazım.. Ben valizle getirme olayına sıcak bakarken bu toz getirip hazırlayıp flakonlara basma fikri daha mantıklı geldi.. Bu makinelerin maliyetli olacağını düşünüyorum başlangıçta çok steril bir ortam hazırlanarak bir home labaratuvarda elle de üretilebilir duruyor bu ilaçlar.. Sonra da labaratuvar testleri, her parti için ayrı test.. mesela bir markanın geçen sene ürettiğiyle bu sene ürettiği aynı olmayabiliyor, seneler içerisinde kalitesi vasatlaşan ürünler var, git gide saf zeytin yağına dönüşen merdiven altı ürünler var bilirsiniz.. Yani hocam şuanda fizibilitesini yapıyorum.. Varsa başka fikirlerin lütfen paylaş benimle dikkatle dinliyorum :)

size nasıl ulaşabilirim?
onurta
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen bebeqte5tur » Çrş Haz 14, 2017 6:17 pm

onurta yazdı:
bebeqte5tur yazdı:Hocam bu konuda çok bilgilisin :) geçen bir siteye rastladım https://anaboliclab.com/ bu sitede bazı ürünlerin saflık testleri yapılmış ve paylaşılmış, direkt ıslak imzalı lab raporuna bile ulaşabiliyorsun ürünlerin , benim çok hoşuma gitti fakat her ürün yok. Üretim konusuna gelecek olursak Çinden alacağımız tozun veya hammaddenin hijyeni konusunda da emin olmak lazım,üretim aşamasında çok steril bir ortam sağlamak lazım, her şeyden önce bu işi yaparken vebal hesabı yapmak lazım, temiz ürün yapmak lazım.. Ben valizle getirme olayına sıcak bakarken bu toz getirip hazırlayıp flakonlara basma fikri daha mantıklı geldi.. Bu makinelerin maliyetli olacağını düşünüyorum başlangıçta çok steril bir ortam hazırlanarak bir home labaratuvarda elle de üretilebilir duruyor bu ilaçlar.. Sonra da labaratuvar testleri, her parti için ayrı test.. mesela bir markanın geçen sene ürettiğiyle bu sene ürettiği aynı olmayabiliyor, seneler içerisinde kalitesi vasatlaşan ürünler var, git gide saf zeytin yağına dönüşen merdiven altı ürünler var bilirsiniz.. Yani hocam şuanda fizibilitesini yapıyorum.. Varsa başka fikirlerin lütfen paylaş benimle dikkatle dinliyorum :)

size nasıl ulaşabilirim?

özelden mesaj gönderebilirsiniz, ne için ulaşmak istiyorsunuz?
bebeqte5tur
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir