Yeni kürümde Levotiron kullanımı ve bazı sorular

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Yeni kürümde Levotiron kullanımı ve bazı sorular

Mesajgönderen bebeqte5tur » Sal May 23, 2017 7:19 pm

Merhabalar
haftada 750 testosteron enantat 600 boldenon 400 trenbolon enantat
şeklinde bir küre başladım..
3 günde yarım tablet cabeser, yine 3 günde 1 yarım tablet arimidex alıyorum, ostrojen ve prolaktin değerlerimi dengede tutmak için.
Trenbolonu kullanmaya başladığımın 3. günü yataktan çıkamadım, 12 saat uyumama rağmen gün içerisinde de sürekli uyuma isteği hissettim hala da bu etki devam ediyor.. gece 3 te 4 te zorla uyuyabilen biriyken, şuanda 11 dedim mi gözlerim kapanmaya başlıyor :D

Elimde 100 tabletlik Levotiron 100mcg vardı herhalde bu 0,1mg yapıyor yani 1 mg bile değil.. Günde 1 tablet kullanmaya başladım, 3 gün boyunca her sabah aç karnına günde 1 tablet aldım , gözlemleyebildiğim değişen bir şey yok, yorgunluğa devam.. antrenmana çıkamayacak kadar yorgun hissettiriyor.
Asıl sorum şu olacak bu levotironun yeterli dozu nedir acaba, 3 gün kullandıktan sonra bu sabah içmedim, biliyorum bunu yavaş yavaş piramit şeklinde bırakmak gerekiyormuş. Kısacası Levotiron hakkında pek bilgim yok. Ne kadar kullanmalıyım, dozajı artırmalı mıyım, 3 ay gibi bir süre için, uzun süre kullanımı vücutta ne gibi hasarlara sebep olabilir, ya da olur mu? Kullanmalı mıyım, kullanmamalı mıyım?

Bir de aldığım cabeser ve arimidex oranları yeterli mi sizce?
bebeqte5tur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir