Trestolon Decanoate Kür.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Trestolon Decanoate Kür.

Mesajgönderen tolgacan94 » Pzt Haz 12, 2017 2:04 pm

Selam arkadaşlar kür geçmişi olarak kullanmadığım pek steroid yok. 186 89 kg yüzde 10 yağ oranındayım
elimde 15 vial 2mg cjc1295 nodac
10 vial 5 mg ghrp6
5 vial 2 mg mgf
istenmeyecek kadar testo boldenon vs var :)(15 20 şer şişe felan)
elimde 5 adet de 100mg/ml Trestolon Decanoate var bunu nasıl bir kür içinde nasıl dozajlamalıyım tecrübe eden bilgisi olan var mı ?(en fazla 2-3 şişe gider diye düşünüyorum ama türkçe kaynak zaten çok yok yabancılarda da çok bilgi karmaşası var ve daha çok acetat formu kullanılmış)
teşekkürler.
Spor Geçmişi
4 sene profesyonel yüzücü
1 sene amatör boks
2014 den beri bodybuilding
tolgacan94
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1

Re: Trestolon Decanoate Kür.

Mesajgönderen ati88 » Prş Haz 15, 2017 7:35 am

Trestolone kullanmadım ama bende de acetate esteri var şu anda.

Okuduğum kadarıyla günlük 25mg ile 50mg arası öneriliyor.

Deca esterini kullanacak olsaydım yan etkilerini tartmak için üç günde bir 75mg ile başlardım ve yanına östrojene dönüşebilen başka bir steroid eklemezdim.

Östrojen konusunda hassas olan kişilerde trest kullanırken östrojeni sadece letro ile kontrol edebildiklerini söyleyenler olmuş.

Karşılaştırma gerekirse günlük 1mg arimidex ve 25mg aromasin östrojeni %60-70 gibi engelliyor.
Günlük 1mg letro ise östrojeni %98 engelleme etkisine sahip :/
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen tolgacan94 » Prş Haz 15, 2017 7:45 am

Letro için femara 2.5 mg ı yarıya bölerek kullanmak mantıklı o zaman :)
http://steroidcalc.com/ sitesinden herhangi bir decanoate köklü ilacı 75 den 3 günde 1 e ayarladığımda günlük 13-17 arasında dalgalandığını görüyorum. ama aynen başta dediğin gibi bi yanetkileri tartmak daha mantıklı. patlamayalım :)
duruma göre arttırırım.
sen letro için hangi ilacı kullandın daha önce ? bu femaranın da yanetki listesi in in bitmiyor çünkü.(gerçi arimidex de aynı)
Spor Geçmişi
1 sene amatör boks
tolgacan94
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Prş Haz 15, 2017 8:34 am

@tolgacan94

Steroidcalc'a pek güvenmiyorum çünkü oradaki hesaplar çok eski bir çalışmaya dayanıyor. Mesela oradaki çalışmayla çelişen başka bir çalışma var nandrolone decanoate ile yapılan. Sonuç olarak esterin uzunluğundan çok yapılan bölgenin kana karışma hızını daha çok etkilediği ortaya çıkmış. Kana karışma hızı hızlıdan yavaşa: vastus lateralis, glutes, deltoids, cilt altı olarak çıkmış mesela. [1]

Bununla birlikte şu anda sorunsuz olarak günde 100mg tren-a kullanabiliyorum. Ama tek seferde 200mg tren-e yaparsam ilk 24 saat içinde yüksek tansiyon ve çarpıntı ortaya çıkıyor. Bence estelerin kana karışma hesaplarında bir terslik var.

[1] Kalicharan et al. 2016. Fundamental understanding of drug absorption from a parenteral oil depot. European Journal of Pharmaceutical Sciences. 83, 19-27. http://dx.doi.org/10.1016/j.ejps.2015.12.011

Daha önce letroyu sadece bir kere yeni başlayan jinekomastiyi geri çevirmek için kullandım. Bir ay boyunca günde 2.5 mg letro ve 20mg nolva kullandım. Jinekomasti geçti ama o bir ay hem çok kötü hissettim, hem de eklem problemleri nedeniyle antreman yapamadım.

Bu yüzden östrojenden çekiniyorum, ve trestolone kullanacağım zaman jinekomastiye karşı önlem olarak günlük 60mg raloxifen (Evista) kullanmayı düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen tolgacan94 » Prş Haz 15, 2017 9:05 am

anladım evista kullanmak mantıklı görünüyor femeranın yanetkileri çok fazla özellikle de eklem üzerine olanları tedirgin edici.
evistanın 27.5 saat yarılanma ömrü varmış.dozu düşürmek için araya gün koyulmaz fakat yarım tablet günlük de alınabilir o vakit. güzel bilgiler teşekkkür ettim.
bende decanoate nin etkilerini gözlemledikçe yazarım sizde acetat kullanımınınkilerden gözlemlerinizi yazarsınız :) 2 hafta sonra girmeyi düşünüyorum.
6-10 hafta arasında kaldım etkilere göre hareket edeceğim heralde.ama 6 hafta kısa gelebilir diye düşünüyorum decanoate yüzünden.
Spor Geçmişi
1 sene amatör boks
tolgacan94
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum Haz 16, 2017 5:23 pm

Ben evista'yı trestolone dozunu ve AI protokolünü oturtana kadar geçici bir süre jinekomastiye karşı önlem olarak düşünmüştüm.

Mesela küre başlar başlamaz trest, AI ve evista aynı anda başlayıp, trest dozu ve AI dozundan memnun kalınca evista'yı keserim diye düşündüm. Zira yüksek östrojen bende hem ereksiyon problemleri hem de yüksek tansiyon yapıyor. Yüksek östrojeni önlemenin tek yolu da doğru dozda AI kullanmak, fakat düşük östrojen de eklem problemleri yapıyor, o yüzden bir süre AI dozunu deneme yanılma yaparak bulmam gerekecek. Bu sırada jinekomastiyi engellemek için evista iyi bir seçenek gibi geldi.

Kürünüz hakkında yorumlarınızı bekliyor olacağım :)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen tolgacan94 » Cmt Haz 17, 2017 10:37 am

tabiki bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum. kür planım başta söyle olacak.

900 mg testosteron mix
900 mg boldenon
150 mg trestolone decanoate

günde 300 mcg cjc1295 nodac (sabah antreman sonrası ve yatmadan önce)
günde 200 mcg ghrp6 (sabah antreman sonrası)
antreman günleri 300 mcg hmgf idmandan hemen sonra çift taraflı çalışılan kasa.

arimidex,evista,femara elimin altında. trestolone yi duruma göre ilk etapta 200 250 300 diye arttırabilirim vucudun verdiği tepkiye göre bakacağız artık. :) ama 200 ün yeteceği kanısındayım çünkü fazlasıyla güçlü bir ilaç ve benim kürüm de ağzına kadar dolu.
Spor Geçmişi
1 sene amatör boks
tolgacan94
Yeni Üye

Mesajgönderen M4jeste » Sal Haz 27, 2017 12:24 am

ati88 yazdı:@tolgacan94

Steroidcalc'a pek güvenmiyorum çünkü oradaki hesaplar çok eski bir çalışmaya dayanıyor. Mesela oradaki çalışmayla çelişen başka bir çalışma var nandrolone decanoate ile yapılan. Sonuç olarak esterin uzunluğundan çok yapılan bölgenin kana karışma hızını daha çok etkilediği ortaya çıkmış. Kana karışma hızı hızlıdan yavaşa: vastus lateralis, glutes, deltoids, cilt altı olarak çıkmış mesela.

kalçadan daha hızlı ve ağrısız diye biliniyor, araştırmaya göre bacak daha mı iyiymiş? çevremde hepsi kalça. bacaktan deneyimleri olanlar paylaşırsa güzel olur.
''iyi bir vücutla, iri bir vücut arasındaki en büyük fark "steroidtir"
Kullanıcı avatarı
M4jeste
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir