STEROİD !!!

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

STEROİD !!!

Mesajgönderen relax34 » Prş Eyl 14, 2017 2:11 pm

S.ALEYKÜM BEN 2 SENE ARA ARA VÜCUT GELİŞTİRME SPORUNA 2 SENE İÇİNDE ARALIKLARLA GİTTİM BIRAKALIDA 2 SENE OLDU TEKRAR GİDECEĞİM AMA BU SEFER STEROİD KULLANMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCEDE SUPLEMENT KOMBİN KULLANIMIM VARDI. ÇEVREDEKİLER STEROİD KULLANMA KULLANIRSAN CİĞERİN İFLA OLUR. HORMANLARINLA OYNARSIN HER TELDEN Bİ SES GELİYOR BİLEN BİLMEYEN İŞİN İÇİNDE OLMAYAN BİLE YORUM YAPIYOR. SPORA BAŞLADIĞINDA 5-10 SENE SONRA KULLANMAN LAZIM DİYOLAR.
ŞİMDİ İŞİN İÇİNDE OLAN İŞİ BİLEN EHLİ OLAN HOCALARIMA DANIŞMAK İSTİYORUM...
NE ZAMAN STEROİDE BAŞLAMALIYIM HANGİ KÜRLERİ KULLANMAM LAZIM BENİM AMACIM YARIŞMALARA FALAN " BB "YAPMAK DEĞİL DIŞARIDAN BAKILDIĞINDA SPORA GİTTİĞİM BELLİ OLSUN ÜZERİME KIYAFET GİYDİĞİMDE KENDİNİ GÖSTERSİN İSTİYORUM YANİ ANLICAĞINIZ BU SPOR URAŞININ EMEĞİNİN KARŞILIĞINI İSTİYORUM..
BURDAN "LENOX77" HOCAMIZA SELAMLAR... ONUNDA MUTLAKA BİLGİSİNİ ALMAK İSTERİM.

" YAŞ: 23 BOY: 1.80 KİLO: 73"
relax34
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: STEROİD !!!

Mesajgönderen relax34 » Prş Eyl 14, 2017 4:39 pm

Cevap verecek bilgili hocalarımız yokmu ?
relax34
Yeni Üye

Mesajgönderen relax34 » Cum Eyl 15, 2017 8:21 am

konu güncel artk bi cevap yazarsanız ii olur :evil: :evil: :evil:
relax34
Yeni Üye

Mesajgönderen kullanıcıadımbu » Cum Eyl 15, 2017 9:47 am

steroid kullanıpta pişman olmayan neredeyse çok nadir dir kullanmış biri olarak sakın kullanma derim yok illa ben kafaya koydum ne olursa olsun kullancam dersen ilk olarak sadece düşük doz testesteronla başla ki olası yan etkilerden minimum zararla kurtul
kullanıcıadımbu
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Eyl 20, 2017 1:53 pm

Öncelikle şunu belirtieyim ben yaklaşık 6-7 yıldır kür yaparım son 1 yıldır da aralıksız yapıyorum ilk başlarda yanlış kullanımım sonucunda bende bazı arkadaşlar gibi yan etkiler yaşadım , etki alamadım vs tövbe ettim falan filan :) . Steroidler ne zaman kullanılmalıdır artık platoya gelinmişse yani doğal gelilşim durma noktasına gelmiş ise steroidlere başvurulmalıdır. İnanın içtiğiniz alkolün ve sigaranın steroidleren daha fazla yan etkisi ve zararı vardır ben kullanıyorum diye steroid savucunuluğu yapmıyorum çünkü ben satmıyorumda herhangi bir kar amacı gütmüyorum. Herşeyin kararında ve doğru olanı yapıldığında zararsız atlatırsınız. Günde 20 ölçek protein tozu için bi kaç gün sonra protein zehirlenmesi olursunuz ancak kararında içerseniz sıkıntı yaşamazsınız bu protein tozları zararlı demek değildir yani steroid işide böyledir kararında ve doğru kullanım ile zararsız yada minimum zararla ( geri dönüşlü ) çıkarsınız işin içinden. Sanıldığı kadar öcü değildir steroidler. Şikayet edenlerin hepsi bilinçsiz kullanmış yada doğru beslenip dinlenmedikleri yada antrenmanları aksatıp tüm yükü steroidlere attıkları için verim alamamış kişilerdir nerden mi biliyorum bende onlardan biriydim.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen ati88 » Cum Eyl 22, 2017 6:01 pm

Düşük testo problemi yaşıyordum ve doğal yollardan ne denediysem arttıramadım.
Hayatımda aldığım en iyi karar bir endokrin uzmanına gidip testosteron terapisine (TRT) başlamak oldu. Hayat kalitem bir anda inanılmaz arttı.

İki senedir yabancıların blast & cruise dediği şeyi yapıyorum. TRT seviyesinde cruise döneminden sonra blast dönemine girip ne varsa kullanıyorum. Kafama göre 2-4 ay arasında kür yaptıktan sonra tekrar TRT'ye dönüp kan değerleri normale dönene kadar 2-4 ay cruise dönemi geçiriyorum. Sürekli bir miktar testosteron kullanımı olduğu içim de PCT falan da hiç uğraşmıyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen aziz » Cmt May 12, 2018 6:04 pm

ati88 yazdı:Düşük testo problemi yaşıyordum ve doğal yollardan ne denediysem arttıramadım.
Hayatımda aldığım en iyi karar bir endokrin uzmanına gidip testosteron terapisine (TRT) başlamak oldu. Hayat kalitem bir anda inanılmaz arttı.

İki senedir yabancıların blast & cruise dediği şeyi yapıyorum. TRT seviyesinde cruise döneminden sonra blast dönemine girip ne varsa kullanıyorum. Kafama göre 2-4 ay arasında kür yaptıktan sonra tekrar TRT'ye dönüp kan değerleri normale dönene kadar 2-4 ay cruise dönemi geçiriyorum. Sürekli bir miktar testosteron kullanımı olduğu içim de PCT falan da hiç uğraşmıyorum.

Cruise döneminde sustanon kullanılabilirmi

kullanılırsa kaç günde bir enjekte yapılmalı ve mg kaç olmalı
aziz
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir