Sadece tren e?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sadece tren e?

Mesajgönderen Justafriend » Cmt Eki 14, 2017 5:39 am

Öncelikle herkese merhaba forumun yeni üyesiyim.Sormak istediğim de şu:Sizce tren e testosteronsuz kullanılabilinir mi?.Kullanılamazsa neden kullanılamaz?
Justafriend
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sadece tren e?

Mesajgönderen ati88 » Cmt Eki 14, 2017 9:00 am

Trenbolone testosteron olmadığı için.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Eki 16, 2017 9:58 am

Kullanan büyük bir kesim var. Şaşırıtıcı derecede olsa da yarışmacılar arasında da çok var. Kür sonrası ciddi libido ve ereksiyon sorunları yaşayanlarla da karşılaştım. Kendim testosuz kullanmadığım için bir tecrübem yok ama olmasını da istemem :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen ati88 » Prş Eki 19, 2017 2:34 pm

Lennox hocam: tren tek başına kullanıldığı zaman iç testosteron üretimi bir süre sonra duracağı için, ve erkeklerde estrojen üretimi için testosteron gerektiği için, bu durum düşük estrojenden dolayı problemlere yol açmaz mı sizce?

Düşük estrojen problemleri:
Ciltte kuruluk, kırışma
Saç dökülmesi (menapozdaki teyzeler bu ikisini teyit edebilirler :))
Eklemlerde kuruluk
Zihinsel bulanıklık, konsantre güçlüğü
HDL'de azalma, LDL'de artma

Burada benim en çok çekindiğim eklemlerin kuruması. Eklemler arasında koruyucu eklem sıvısı azaldığında eklem yerindeki kıkırdak zarar görmeye başlıyor. Bu kıkırdağın bildiğim kadarıyla geri onarımı mümkün değil. Tek tedavi kalıcı tedavi ise eklem implantı takılması :/

Bu yüzden bir süredir Tren ile birlikte hep haftalık 120-150 mg test-e kullandım.
Treni bıraktığımda da libido ve ereksiyon problemi olmadı. En son kullandığım doz günlük 100mg tren-a idi. Hoş gerçi bir daha o kadar yüksek kullanmayı düşünmüyorum, çok saçma yan etkiler yaşadım.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen lennox77 » Sal Oca 23, 2018 5:54 pm

@ati88 hocam kesinlikle katılıyorum yazdıklarınıza. Testo düşük dozajda da olsa yanında kullanılmalı muhakkak
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir