Virigen + proviron kürü (1 aylık )

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Virigen + proviron kürü (1 aylık )

Mesajgönderen savasyok » Cum Mar 23, 2018 10:05 pm

Selam arkadaşlar 13 yıldır dövüş sanatları ile ilgileniyorum 2 yıldır da aktif aralar vermeme rağmen fitness ile ilgileniyorum.Son 1.5 senedir çok iyi besleniyorum 2-3 ay bulk yaptım 8 kg aldım kreatin kullanıyordum bitmesine rağmen fazla küçülme olmadı.1 haftayı geçti virigen proviron kürü yapıyorum 40 mg + 25 proviron alıyorum biliyorum dozaj az niyetim güç artışıydı ufakta olsa baya etkiledi.Size sormak istediğim şey kür sonu pct olarak bir şey yapmama gerek var mı ? Yoksa kendi üretimim düzelir mi bir şey kullanmadan teşekkürler
savasyok
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Virigen + proviron kürü (1 aylık )

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Mar 25, 2018 11:38 pm

Kürü ne kadar yapmayı düşünüyorsunuz ?
Bunun yerine dövüş branşları için Turanabol daha yararlı olurdu ama sanırım eczane dışına çıkmak istemediniz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen savasyok » Pzt Mar 26, 2018 3:17 pm

1 ay hocam süre olarak.Proviron virigen 10 tane kaldığında bitecek tekrar alayım mı gerek varmıdır ? Dövüş branşı şuan yapmıyorum özel derslerim dışında hocam vücut geliştirme ile devam ettiğim için böyle tercih ettim.Pct ye ihtiyacım var mıdır?
savasyok
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Mar 28, 2018 7:03 pm

savasyok yazdı:1 ay hocam süre olarak.Proviron virigen 10 tane kaldığında bitecek tekrar alayım mı gerek varmıdır ? Dövüş branşı şuan yapmıyorum özel derslerim dışında hocam vücut geliştirme ile devam ettiğim için böyle tercih ettim.Pct ye ihtiyacım var mıdır?

Sadece virigen ve proviron kullanımında kür sonu tedavisi yapmanı gerektirecek bir durum ortaya çıkmaz.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen savasyok » Çrş Mar 28, 2018 10:09 pm

Çok teşekkürler hocam kaç gündür kafamı karıştırıyordu. Ventolin yada clen kullanarak yağ yakımına giriceğim 2 ay beslenmeyi ayarlayıp yeterli olur mu ?
savasyok
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir