Muscle pharma?(acil)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Muscle pharma?(acil)

Mesajgönderen Araxiel » Prş Nis 05, 2018 6:26 pm

Arkadaslar herkese iyi aksamlar.cok yakin bi hocamdan onerisi uzerine kendisininde kullandigi muscle pharma adinda tren enanthate aldim.iyi calistigini soyledi .bu markayi duyan veya biyerde denk gelen varmi bilgilendirirmisiniz.ikinci sorumda kurun 2.haftasibdayim oksuruk ve asabiyet gibi semptomlar almadim fakat idrarim biraz koyu kisacasi etkileri ne zaman baslar?illa yanetki gormek sartmi?degerli hocalarim yardimci olursaniz cok iyi olur.kolay gelsin
Araxiel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Muscle pharma?(acil)

Mesajgönderen Rooturk » Cum Nis 06, 2018 10:45 am

Tren enantathe 20 hafta aralıksız kullanmış biri olarak bende ne çarpıntı ne öksürük nede asabiyet yaptı ancak ilaç gayet iyi çalıştı. Yani herkesde yan etki yapacak diye birşey yok. Trenbolonun etkilerini 2. hafta hissetmeye başlaman gerek. Son olarak bu markayı hiç duymadım.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Nis 06, 2018 4:25 pm

böyle saçma sapan markalarla vakit kaybetmeyin Google a yazınca b ile marka hakkında bir şey çıkmıyor sitesi bile yok piyasada kendini ispatlamış o kadar marka varken böyle ugl merdiven altı ürünlerini vücudunuza sokmayın sonuçta bu ilaç ciddi bir şey vücudunuza sokuyorsunuz
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen Araxiel » Cum Nis 06, 2018 10:59 pm

Haklisiniz size katiliyorum bu iste acemi degilim fakat hocam bizzat hazirladigi yarismacilara kullandigini soyledi kendisi satici degil zaten onerdi sadece(kandirmaz diye dusunuyorum).ilaci kesiyimmi sizce nasil bir yol izliyim?tesekkurler
Araxiel
Yeni Üye

Mesajgönderen rifki1907 » Çrş Nis 11, 2018 6:28 am

Hammerstorm yazdı:böyle saçma sapan markalarla vakit kaybetmeyin Google a yazınca b ile marka hakkında bir şey çıkmıyor sitesi bile yok piyasada kendini ispatlamış o kadar marka varken böyle ugl merdiven altı ürünlerini vücudunuza sokmayın sonuçta bu ilaç ciddi bir şey vücudunuza sokuyorsunuz

Hocam Gamma pharma ile ilgili ne düşünüyorsunuz şuan ki piyasa durumu ve verim noktasında ki görüşünüz nedir ?
rifki1907
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Nis 11, 2018 11:09 am

Gamma pharma şuanda sıkıntısız kardeşim ürünlerini güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilir arkadaşlar zaten check kodlu ve ampul formunda ampul ilacın sahteside yapımı zordur o yüzden gamma piyasadaki diğer ürünlere 1-0 önde benim kanaatimce
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen rifki1907 » Prş Nis 12, 2018 7:44 pm

Hammerstorm yazdı:Gamma pharma şuanda sıkıntısız kardeşim ürünlerini güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilir arkadaşlar zaten check kodlu ve ampul formunda ampul ilacın sahteside yapımı zordur o yüzden gamma piyasadaki diğer ürünlere 1-0 önde benim kanaatimce

Hocam hayırlı geceler , gamma deca aldık fakat ürün su gibi akışkan bir forma sahip birde piyasada 2. sınıf urun dıyorlar yanı icerik olarak dusuk dojaz dıyorlar.
Birde ayrı bır sorum var hocam bende de balkan testo var ama check kodlarını elımle ovusturunca sılınıyor baska bır yerden de deca aldım balkan onun chek kodları sılnmıyor ve kabartmalı gıbı ıkısıde orjınal mıdır sımdı tek care denemek gıbı gorunuyor ama cok masraf yaptım eger calısmazsa butun emeklerım kazandıgım para bosa gıdecek dıye korkuyorum . saygılarımla.
rifki1907
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Nis 14, 2018 3:07 pm

kardeşim gamma pharma şuanda piyasada 1. kalite olan hatta bir kaç ürünü thaiger pharma gibi markalardan bile dönüşleri daha iyi olan bir üründür ilacın akışkan olması zaten orijinal olduğunu gösterir asıl koyu ve yoğun olan formlardan kork zaten onlar yağ oluyor hep :D balkan pharma nın onay kodları ampul üstündedir upic kod diye geçer ve hepside ampul üstünden silinmektedir zaten son yıllarda popülaritesini baya yitirdi balkan ama gammayı gözün kapalı kullanabilirsin
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen Rooturk » Pzt May 07, 2018 4:47 pm

son 1 yıldır gamma kullanıyorum yeniden küre gamma ile giricem bende tek geçerim acıkcası
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir