Steroid Kürleri

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Steroid Kürleri

Mesajgönderen xguilex » Prş May 01, 2014 1:26 am

Oncelikle herkese merabalar peki hocam bu 1. Kurden ne kadar zaman sora 2. Kure baslanilabilir ?
xguilex
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen barda » Pzt May 19, 2014 12:39 am

kürler arasında 3 ile 6 ay ara verilmesinden yanayız genel olarak 3ay sonrada bir genel check up önerilir
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Sal May 20, 2014 1:53 pm

Bulk küründen sonra definasyona direk geçiş taraftarıyım
Kayıp minimuma iniyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen gudjonsen » Sal Ağu 19, 2014 11:32 am

Iron_Man yazdı:Steroid Kürleri

Öncelikle sporla ilgili sporcuya destek veren ve bilgi paylaşılan bu platformun kurulmasında
emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum...Yıllar boyu steroidler ile ilgili yaptığım
araştırmalar okuduğum steroid kitapları kendi üstümde denediğim ürünler sonucu edindiğin
tecrübe ve bilgi birikimleri sonucu elde ettiğim deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum...
Özelliklede ülkemizde bu konuda az kişinin bilgili olduğu steroid konusunda...

Steroid bilgisi yapılan vücuttan çok kimya bilgisi gerektirir.Her steroid her bünyeye ve şahısa yaramaz
örnek vermek gerekirse bu sporda genel anlamda 2 vücut tipi bulunmaktadır...
Zayıf olanlar (vucudu yağ bağlamayan sadece kas olarak kilo alabilen kişiler)
ikincisi (obez olanları bu sınıfa katmıyorum) normal vucut yapısına sahip
vücudu kütle alabilen ama diyet yapmadıkları zaman vücudu yağ bağlayan kişiler.

yapılan kürlerde kullanılmak üzere 7 temel ilaç çeşidi vardır...

1-anabolik steroidler: (deca-boldenon-winstrol-primabolon masteron trenbolon vs.),
2-androjenik steroidler:(testosterone,dihidrotestosterone vb)
3-yağ yakıcılar uyarıcı ilaçlar: (ventolin-clenbuterol-efedrin-t-3 tiroid hormonu vb ),
4- anti-öströjenler : yani öströjeni kadınlık hormonunu bloke edici ilaçlar(nolvadex-arimidex-femara) genelde tamoxifen citrat maddesi olan ilaçlardır.
5-Testosterone booster: Erkekler için kür sonunda hormon seviyesini yükselten ilaçlar bir nevi dengeleyiciler hcg(pregnyl),proviron.
6-Büyüme hormonları:Genetropion,norditropin, vb hücreleri bölerek parçalar ve kalıcı büyüme yaratırlar..Gençlik hormonudur
cilt güzelleşir gkemikler güçlenir vücutta genel olarak bir iyi hal oluşur büyüme hormonunun hücreleri yenilemesi gibi bir
özelliği bulunmaktadır..
7-İnsülin benzeri büyüme hormonları: insukin humulin m,insulin humulin r,igf-1,mgf bu gruba gire performans
artırıcılarda vücutta insülin hormonu seviyesini uyararak büyüme ve gelişme sağlarlar ve genelde bulk
dönemlerde tercih edilirler..

Şimdi sizlere basit bir şekilde yapılabilecek kür programlarından bahsedeceğim...

1.Kür 12 haftalık bir başlangıç kürü vücutta minimum hasar ve maksimum kas gelişimi hacim için yapılabilecek kürdür.

1.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol
2.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol
3.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol
4.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+40 mg dianabol
5.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol
6.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol
7.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca
8.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca
9.Hafta 500 mg Testosterone enanthate
10.Hafta 500 mg Testosterone enanthate
11.Hafta 500 mg Testosterone enanthate
12.Hafta 500 mg Testosterone enanthate
14.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg
15.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg
16Hafta30 mg Nolvadex17.Hafta30 mg Nolvadex

Kür sonunda yaklaşık 10 kilo kadar kas kütlesi kazanmış olursunuz yarı profesyonel bir kürdür plato seviyesine dayanmış
bir sporcu için idealdir decayı 8. hafta kesmemizin sebebi decanın kesildikten 4 hafta sonra daha testosteronu baskılamasıdır..
Bu yüzden deca kesilir ve testosteronla 4 hafta daha devam edilir..

2.Kür definasyon(yağ yakma amaçlı) kürü 8 haftalık bir kürdür ve yağ yakmaya yöneliktir..

1.Hafta 400 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 200 mg masteron+clenbuterol
2.Hafta 400 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 200 mg masteron+clenbuterol
3.Hafta 400 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
4.Hafta 400 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
5.Hafta 400 mg Tetosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron
6.Hafta 500 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron
7.Hafta 500 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
8.Hafta 500 mg Testosterone propionate+150 mg winstrol + 300 mg masteron+clenbuterol
9.Hafta 40 mg nolvadex+clenbuterol
10.Hafta 40 mg nolvadex+clenbuterol
11.Hafta 20 mg nolvadex+clenbuterol
12.Hafta 20 mg nolvadex

Bu kürde yaklaşık 5-6 kilo kas kütlesi kazanırsınız..Ve kardiyo idmanlarıyla beraber diyetinizede dikkat ederseniz 8 kilo
kadar yağ yakar ve vücudunuzdaki suyu atarsınız..

Merhaba hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler benim gibi bu spora yeni başlayan kişilere yol gösteriyosunuz.
28 yaşında 1,85 boy 83-84kg bel ve karın bölgesindeki bikaç kg yağlanma dışında genel olarak yağlanma problemim yok. yaklaşık 15 yıldır faal futbol oynuyorum 1-1,5 yıldırda arada bikaç hafta ara versemde genelde düzenli spor salonunda ağırlık çalışıyorum. beslenme ve dinlenmemede dikkat ederek. Fakat kütle olarak çokta yol alamadım. :(

yukarıda verdiğiniz kürler benim için uygunmudur? yoksa eklemem yada çıkarmam gereken ilaçlar varmıdır teşekkürler.
gudjonsen
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen muscledboy » Prş Kas 27, 2014 8:42 am

merhabalar
definasyon kürü içi enjeksiyon sıklığı ve mglarını yazabilir misiniz?
bulk gibi haftada bir kez tamamını mı vuracağız, yoksa 2 gün arayla azar azar mı?
Teşekkürler.
muscledboy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen kamil_baku » Cmt Ara 27, 2014 12:02 pm

lennox77 yazdı:Bulk küründen sonra definasyona direk geçiş taraftarıyım
Kayıp minimuma iniyor

Hocam ben
test enant 500 (12 hafta) - deca 500 (10 hafta) - danabol 20-30-40 ( 6 hafta)
kurunun ilk haftasindayim, pct icin bisey yapmiyorum, kur sonunu bekliyorum ve dediginiz gibi definasyona direk gecis yapacaksam bu pct nasil olmali? aradami yoksa ikisinin de sonundami? boyle uygulansa definasyon ortalama kac haftalik bi kur oluyo? tesekkurler.
kamil_baku
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4

Mesajgönderen ozler » Çrş Nis 15, 2015 6:12 am

arkadaşlar iyi sabahlar 48 yasındayım 1.68 boy 85 kg dayım bu sporla 1 yıldan beri uğraşıyorum lakin geçmişimde mevcuttur.sizden isteğim sayın hocalarım bana bir kur yazabilirmisiniz. eger konuyu yanlış yere açmışsam kusuruma bakmayın simdiden tesekler
ozler
Yeni Üye

Mesajgönderen ozler » Prş Nis 16, 2015 3:02 pm

kimse yokmu bana cevep verecek hocalardan
ozler
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Cum Nis 17, 2015 10:33 am

@ozler hocam boy ve kilonuza göre bakarsan obezite derecesinde kilolusunuz bence kardiyo ağırlıklı bir program ve temiz beslenerek özellikle karbonhidrat alımını kısarak bir 10 kilo verirseniz hem kür açısından hemde sağlığınız açısından iyi olacaktır...bu şartlarda yağacağınız kür size çok fazla görüntü açısından birşey katmayacak cünkü
madmax29

Mesajgönderen ozler » Prş Nis 30, 2015 7:59 pm

hocam peki beni zayıflatacak kur varmı yoksa kardio mu önerirsiniz ilginize simdiden tesekkurler
ozler
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir