2.Kür -- Primobolan Sustanon düşünüyorum yardım..

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

2.Kür -- Primobolan Sustanon düşünüyorum yardım..

Mesajgönderen Boogeyman » Prş Ağu 02, 2018 3:25 pm

Herkese iyi forumlar

2015 Ağustos ayında Askerden döndüğümde 69 kilo olarak dönmüştüm Eylül ayında 12 haftalık testo enant 500mg 10 hafta boldenone 400mg ve 4 hafta 40mg dianabol kullanmıştım. Çok etkili oldu ve 14 kilo aldım 3 ay içerisinde iyi beslenme ile 83 kg oldum. Pregnyl den sonra vücudumda aşırı derecede sivilcelenme yaptı karaciğerim bozuldu ve 6 ay boyunca Roaccutane ilacını kullanmak zorunda kaldım. 2 Sene spor yapamadım işlerimin yoğunluğu sebebi ile ve şimdi tam düzenimi oturtmuş olup 2. Kürüme girmek istiyorum. Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine Eczane kürü olan Primo ve sustanon kürü yapmak istiyorum fakat kafama takılan sorun şu yabancı sitelerde baktığımda primo sustanon kürü supplementin bir üst seviyesi olarak gözüküyor ve düşük cycle olarak geçiyor. Siz bu yorum hakkında ne düşünüyorsunuz sayın forum sahipleri. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler
Boogeyman
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2.Kür -- Primobolan Sustanon düşünüyorum yardım..

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Ağu 08, 2018 11:01 pm

Merhabalar
Uzun süreli bir kür düşünüyorsanız (20 haftta gibi) Primobolan düşünebilirsiniz
Ama gerek maddi külfeti gerekte verimi düşünüldüğü vakit daha iyi alternatiflere yönelinebilir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 111 misafir