Sahte mi ilaçlar? Yardım ve yorum lütfen

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sahte mi ilaçlar? Yardım ve yorum lütfen

Mesajgönderen emreg6 » Cmt Mar 05, 2022 11:53 am

Merhaba,
10 haftalık bir küre girdim. İlk 5 hafta Testo mix 500mg, Boldenon 400 mg ve günde 3 adet Dianabol tablet. Sonraki 5 hafta testosterone cypionate 500mg, Boldenon 200 mg ve Masteron 200 mg, günde 3 tablet Stanozolol. Beslenme çok iyi.

İlk beş hafta aşırı karbonhidrat ve Dianabol su tutturdu. O yüzden 5. Haftasonunda kürü değiştirdik. Küre girdiğimde güçte pek bir değişiklik olmadı. Beslenmeden dolayı gücümde biraz artış oldu, ilk kürüm olmadığı için ilacın çalışmadığını anladım ve test verdim. İlacı kullanırken tedarik ettiğim kişi ile iletişime geçtim, ilaçların sahte olduğunu ve hiçbir etki göremediğini belirttim. Sizin de düşündüğünüz gibi; kabul etmediler. Test verdim ve 9 haftalık dışarıdan testosteron alan bir kişinin referans değerlerin içinde olduğunu ve testosteron seviyemde artış olmadığını kendilerine belirttim.
Gelen cevap: " Bazen bu tür sonuçlar ile karşılaşıyoruz, FSH düşük demek ki testosteron baskı yapmış." bir cevap aldım.
Dediğim gibi ilk kürüm değil ve ilk defa kür içinde testosteron seviyemin aratmadığı görüyorum.

Aşağıdaki tabloya baktığınızda kesinlikle ilaç çalışmıyor ve vücudta değişiklik yok.
Screenshot_20220305_145218.jpg
Test sonuçları

Fsh ve lh düşüklüğü düzeltme ile ne kullanıbilirim? Ve ilacın gerçekliği ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum.
emreg6
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sahte mi ilaçlar? Yardım ve yorum lütfen

Mesajgönderen emreg6 » Cmt Mar 05, 2022 8:28 pm

Fikri olan yokmu ardaşlar?
emreg6
Yeni Üye

Re: Sahte mi ilaçlar? Yardım ve yorum lütfen

Mesajgönderen emreg6 » Cum Mar 11, 2022 9:12 am

Arkadaşlar, forumda yardımcı olacak mu? Değerli ve tecrübeleri arkadaşlarım ve özellikle Forum adminlerin görüşlerini bekliyorum.
emreg6
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 119 misafir