Kür dozaj Definasyon Acil Yardım!!!

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kür dozaj Definasyon Acil Yardım!!!

Mesajgönderen brky92 » Pzt Kas 19, 2012 9:35 pm

Selamlar Olsun.
Öncelikle Ben Bir Modelim ve Best Modele az bir zaman kaldı yaklaşık 3-4 ay kadar ve iyice vücudu toplamam lazım.
!!!İLK KEZ STEROİDE GİRİYORUM!!!
Winstrol - testesteron enantad - boldenone Kullanacağım 10 Haftalık Bir Kür ve her hafta 1'er ml Kullanacağım. Bunların Yanında clenbuterol kullanacağım.
Kür bitiminden 14 gün sonra Hormon düzenlemek amaçlı pregnyl kullanacağım 1 kere.
Steroidlerin Her biri Sıvı , Hap değil.
Boy = 185 Kilo = 76 Yağ Oranı Ortalama % 12 olması lazım...
Dozaj ve kürü Lütfen Ml olarak verin diğer türlü anlamıyorum
Düşünceleriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.
<Yan etkilerden Kurtulmak için , Bol su haricinde ne yapmalıyım?
En son brky92 tarafından Çrş Kas 21, 2012 8:11 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: iLK KEZ STEROİDE GİRİYORUM !

Mesajgönderen BoneCrusher » Pzt Kas 19, 2012 9:57 pm

Haftada 1 ml kullanacağım demişsin winstrol eğer enjeksiyon sa haftada 1 ml 50 mg yapar bu da hiç etki göremeyeceğin anlamına gelir winstrolü eod yani ki günde bir 1 ml vurmalısın testosterone enanthate ve boldenon da 1 ml vurulman demek 250 mg enanthate 200 mg boldenon a tekabül ederek haftalık dozaj olarak.Kür sonu tedavisine pregnyl i vurduğun günden itibaren 4 hafta sürecek şekilde her gün 40 mg nolvadex 100 mg klomen de eklersen hem hormon seviyen hızla eski seviyesine gelecek hemde kas kaybı yaşama riskin 0 lanacak.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Iron_Man » Pzt Kas 19, 2012 10:03 pm

brky92 yazdı:Selamlar Olsun.
Öncelikle Ben Bir Modelim ve Best Modele az bir zaman kaldı yaklaşık 3-4 ay kadar ve iyice vücudu toplamam lazım.
!!!İLK KEZ STEROİDE GİRİYORUM!!!
Winstrol - testesteron enantad - boldenone Kullanacağım 10 Haftalık Bir Kür ve her hafta 1'er ml Kullanacağım. Bunların Yanında clenbuterol kullanacağım.
Kür bitiminden 14 gün sonra Hormon düzenlemek amaçlı pregnyl kullanacağım 1 kere.
Düşünceleriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.
<Yan etkilerden Kurtulmak için , Bol su haricinde ne yapmalıyım?

Clenbuterolu makalemde yazdığım piramit şekilde kullanmanı tavsiye ederim yağ yakımı açısından verimli olacaktır.Steroid konusuna gelirsek bize mevcut boy/kilo tahmini yağ oranı bilgini yazarsan kürün dozajları konusunda daha detaylı olarak yardımcı olabiliriz.Testosterone enanthate boldenon winstrol ve clenbuterol kombinasyonu yağ yakımı ve yağsız kas kütlesini artırma konusunda bir best model in yapabileceği en iyi kombinasyon olacaktır.Saygılarımla.İyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen brky92 » Sal Kas 20, 2012 6:23 pm

Hocalarım Boy = 185 Kilo = 76 Yağ Oranı Ortalama % 12 olması lazım. Clen buterolün pramitini ve kullanışını biliyorum hocam.
Steroidlerin hepsi enjeksiyon hocam. ancak 1ml az olacağını söylemişsiniz bana bir proğram şeklinde yazar mısınız gün ve dozaj olarak örneğin ;
Winstrol pazartesi 1ml
testesteron e. çarşamba 1 ml
boldenone Cuma 1 ml Tarzında Kullanmayı Planlıyordum toplamda 10 hafta sizce nasıl olmalı
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Oca 13, 2013 9:53 pm

brky92 yazdı:Hocalarım Boy = 185 Kilo = 76 Yağ Oranı Ortalama % 12 olması lazım. Clen buterolün pramitini ve kullanışını biliyorum hocam.
Steroidlerin hepsi enjeksiyon hocam. ancak 1ml az olacağını söylemişsiniz bana bir proğram şeklinde yazar mısınız gün ve dozaj olarak örneğin ;
Winstrol pazartesi 1ml
testesteron e. çarşamba 1 ml
boldenone Cuma 1 ml Tarzında Kullanmayı Planlıyordum toplamda 10 hafta sizce nasıl olmalı

Bu şekilde kullanman daha verimli olacaktır kürün açısından

pazartesi : sağ kalçaya 1 ml winstrol sol kalçaya 2 ml testosterone enanthate 2 ml boldenon karıştırıp yapabilirsin (testosterone enanthate ve boldenon uzun esterli ilaçlar olduğu için tek gün enjeksiyon yeterli olacaktır bir haftalık periyotta.)

çarşamba sağ kalçaya 1 ml winstrol

cuma sağ kalçaya 1 ml winstrol

Enjeksiyonlara bağlı ağrı vs gibi durumlar oluşursa eczaneden voltaren ve naprosyn jel alarak enjekte yaptığın bölgelere uygulayabilirsin

En son brky92 tarafından Pzr Oca 13, 2013 9:53 pm tarihinde darbelendi.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir