İlk Kür Nasıl Olmalı ?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: İlk Kür Nasıl Olmalı ?

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ara 03, 2012 6:15 pm

12 hafta güzeldir :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen brky92 » Sal Ara 04, 2012 8:26 pm

Selamlar bende bir soru sormak istiyorum özel bulunan tri-sus 250 bulunmakta elimde bunun yanında testesteron enentate ve trenebol 100 var. Bunlarla kür yapmak istiyorum düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim saygılarmla...
brky92
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Ara 08, 2012 10:51 pm

Kardeşim bir başka başlıkta daha aynısını yapmışsın site yönetimi uyarmadan ben uyarmak istiyorum bir kez daha. Sorun neyse onla alakalı başlık açarsan ve farklı,alakasız başlıklar altında kendi sorularını sormazsan hem dışarıdan forumu okuyup bilgi alanlar için daha temiz bir forum olur hem de biz yazarlar açısından.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen onr_mtl » Pzr Ara 23, 2012 8:43 pm

Benimde ilk kürüm olacak aynı Kaan Bey gibi testosterone enanthate+boldenon veya primo alacağım kilom 75 yaklaşık 6 sene civarı spor geçmişim var ve hiçbir sağlık sorunum yok.
Fakat ben 8 hafta veya 10 hafta düşünüyorum boldenon mu primo mu alsam daha iyi hacim yaparım? Ayrıca yanına oral yolla alınan hangi stereoid kullanabilirim?
Günde yaklaşık 300 gr protein almayı düşünüyorum. Bunun yanında ne kadar karbonhidrat almam gerekli?
Bütün supplementleri kullanacağım sabah kalkar kalkmaz protein tozu bir ölçek,whey-casein-amino-bcaa-glutamin-creatin-nox-multivitamin vb. hepsini kullanacağım tek sorunum birazcık iştahım düşük.
Nasıl kullanacağımı dozları önerisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
onr_mtl
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Roid Rage » Pzt Ara 24, 2012 3:31 am

Sorunu detaylı şekilde başlık açarak sormalısın,sormadan önce de forumda arama yapmalısın sorduğun şeylerin cevabı forumda mevcut.
Kendi sorunuzu farklı başlıklar altında açmamanız hem forum temizliği açısından hem de konu sahibine saygı açısından daha iyi olacaktır.
Roid Rage

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 8

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir