Fitleşme Proğramı Yardım.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Fitleşme Proğramı Yardım.

Mesajgönderen angelcold » Sal Ara 11, 2012 10:40 pm

Hammerstorm yazdı:Kür esnasında berko zinco(eczaneden alıp hergün 1 tablet) karaciğer için hergün bir tablet apikobal vücudun genel sağlığı için milk thistle ve eczaneden c vitamini alıp kullanabilirsin.Kür sonunda pregnyl i vurduğun günden itibaren 4 hafta sürecek şekilde 100 mg klomen 20 mg nolvadex tablet almanı tavsiye ederim günlük testosteron hormonunu hızlı bir şekilde yukarı çekip kazandığın kas kütlesinin kalıcı olmasını sağlayacaktır.

hammerstorm peki bu kadar çeşitli vitamin hapı yerine sadece multivitamin kullanması daha pratik olmaz mı sonuçta içinde tüm vitaminler mevcut? şahsen ben kendi kürümde bu şekilde uyguladım ve güzel de sonuçlar aldım. tabi sadece bir yorum bu senin dediğin daha doğru olabilir ama sormak istedm?
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Fitleşme Proğramı Yardım.

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Ara 12, 2012 6:23 am

Tabiki sonuçta her türlü multivitamin kombinasyonu kür esnasında vücudu korumak için faydalıdır.Multivitaminlerin içinde her vitaminden eşit oranda bulunur ama sporcunun günlük tüketmesi gereken c vitamini miktarı 2000-3000 mcg arasıdır bu multivitamin kombinasyonlarında genelde 500 mcg yi geçmez aynı şey b vitamini ve çinko içinde geçerlidir bu başlcıa vitaminlerin dozunun biraz daha yüksek olması için ekstradan alınmasını tavsiye ediyorum o yüzden yoksa multivitamin alıo kullanmakta faydalı tabiki
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir