Baklan Danabol Upic Code

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Baklan Danabol Upic Code

Mesajgönderen zyzz » Cmt Ara 15, 2012 11:38 am

Merhabalar
1 kutu balkan danabol satın aldım ürünün upic code kontrolü negatif çıkıyor. Ürün sahtemi,
kullanmalımıyım? Ne yapmamı önerirsiniz? geri verme durumum var kişiyi tanıyorum.

Aynı kişiden İran Testesteron Aburahian enanthat da satın aldım onları nasıl kontrol
edebilirim bilmiyorum onlarında sahte olma olasılığı varmıdır?

Alışverişimin forumdaki satıcılarla alakası yoktur bunu belirtmek isterim.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Re: Baklan Danabol Upic Code

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Ara 15, 2012 3:55 pm

Balkanların sahtesini yapmak için aptal olmak gerekir üzerindeki upic code a göre ürünün sitesinden ürünü onaylatabilirsin yalnız upic code ları biraz uzun güvenlik numaraları falan 1-2 kere daha denemeni tavsiye ederim.Aburaihan testosterone enanthate ın sahtesi yok kırmızı enanthate olsaydı şüpheyle yaklaş derdim caspianların çok sahtesi üretiliyor ama aburaihanları kendimde kullandım tek problemi iran olmasından dolayı dozları düşük oluyor galenika sırp enanthate ta 2 ampulde gördüğün etkiyi aburaihan da 3 ampulde görüyorsun :)
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen DoggyStyle » Cmt Ara 15, 2012 6:58 pm

Bana aburahinler sahte cıktı kardeşim 3-4 ay önce ürünlerin hepsini geri vermeni tavsiye ederim.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Ara 15, 2012 8:56 pm

Hangi lab da testini yaptırdınız ?
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen DoggyStyle » Cmt Ara 15, 2012 10:35 pm

Özel hastanede testosteron seviyemi ölçtürdüm 5.hafta.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Ara 15, 2012 10:47 pm

Hastanelerde kan alma yöntemiyle alınan test sonuçlarında sadece vücuttaki o anda free testosteron seviyesi belli olmaktadır dışardan aldığımız kimyasal testosteronun gerçekten orjinalitesini anlamak istiyorsanız doku testi yaptırmanız gerekmekte çünkü sentetik testsoteronlar free bir şekilde dolaşmaz reseptöre ve hücreye bağlanırlar bunuda ancak doku testiyle ortaya çıkartabilirsiniz vücudun free testosteronu(kan testiyle anlaşılan)hücreye ve reseptöre bağlanamamış olan kısımdır.Ben aburaihan kullanırken testosteronun tüm karakteristik özelliklerini yaşadım agresiflik,sinirlilik,performans artışı(her anlamda :D ),depresif psikoloji vb ama testosteronun yanında birde vücudun doğal testosteronunu baskılayıcı ilaçlar kullanıyorsanız dianabol,deca,trenbolon gibi 19nor türevleri özellikle vücudunuzun free testosteron seviyesinide düşürüyor.Herşeyden önce aldığınız kişiye olan güven çok önemli dediğim gibi galenikada 500 mg da gördüğüm etkiyi aburaihanda 750 mg da gördüm ama oda iran testosteronu olmasından kaynaklanıyordu orjinal olmasına rağmen bile underdose.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzr Ara 16, 2012 2:13 pm

Free testoya değil, total testosterona baktırdım , ayrıca başka küre giren arkadaşların referans değlererinin çok çok üstünde cıktı total testosteronları benimkisi ise üst sınırın biraz altındaydı.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Mesajgönderen zyzz » Pzt Ara 17, 2012 6:16 am

Aburahianların kutusunda ve tüplerin üzerinde batch no var kutuda 081 ampullerde 5032 yazıyor.
yaptığım araştırmada yabancı forumlarda da buşekilde kullanan varmış.

Satıcıyla konuştum istersen hepsini geri alıp paranı geri vereyim dedi.
Testoların çalıştığı garantisini verdi. Zaten testo 3 hafta içinde etki
edecektir garanti veririm, danabol hemen etki edecektir.
Etkiyi hissetmezsen paranı geri veririm dedi.

Bende ben sana tekrar döncem daha sonra konuşuruz dedim
kapadım konuyu.

bu arada aburahianları omega labsla değiştirebilirim
tavsiye ederseniz?
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen profdrugy » Pzt Ara 17, 2012 7:07 am

6 ay ay önce batch nosu 5032 olan aburaihanlardan kullanmıştım etkisi güzeldi dianabolunde etkisini en fazla 10 gün içinde hissedersin kilo artışı ve güç artışı olarak dediği gibi bir sıkıntı olmazsa ürünlerini iade eder yada değişimini yaparsın.
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Ara 17, 2012 7:09 am

DoggyStyle yazdı:Free testoya değil, total testosterona baktırdım , ayrıca başka küre giren arkadaşların referans değlererinin çok çok üstünde cıktı total testosteronları benimkisi ise üst sınırın biraz altındaydı.

Normal değerlere göre üst sınıra bile yakın olmaz ayrıca hiçbir kan testiyle hücre içerisine ve reseptöre bağlanan testo seviyesini göremezsiniz bunun için growth ve insüline bağlı dopinglerde kullanılan doku testi yaptırmanızı tavsiye ederim.Ben aburaihanlardan memnun kalmıştım ama dozları düşüktü o konuda eminim 19nor kullandığım dönemde sırp enanthate ta 500 mg da gördüğüm etkiyi aburaihan da 750 mg da görmüştüm buda iran olmasından kaynaklanıyor :D kullandığın testolar ile ilgili %100 orjinal olduğunun garantisini veremem aldığın satıcıyı dahi tanımıyorum sonuçta ama aburaihan ın orjinalleride var bu konuya bakarak bir genelleme içerisinde hepsi sahte geri ver demek önyargıyla yaklaşmak olur.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir