Oral anabolizan kullanımı hakkında

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Oral anabolizan kullanımı hakkında

Mesajgönderen angelcold » Pzt Ara 17, 2012 10:22 pm

Merhaba arkadaşlar
Sorum şu : Danabol ve winstrol tablet anabolizanları tek başına 4er hafta kullanabilirmiyiz? Yanına sentetik testestrone alınması gerekitğini okumuştum fakat bu olmasa veya yanına proviron , arimidex türleri koruyucular ve multivitamin vs alsam testestrone almadan kullanabilirmiyim? Bu şekilde kullanırsam zararları ne olur ? Deca küründeyim eğer uygun olursa deca kürü bittikten 1 ay sonra kullanmaya başlıcam önce danabol sonra da winstrol biçiminde.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Oral anabolizan kullanımı hakkında

Mesajgönderen Overall » Çrş Ara 19, 2012 7:46 am

winstrol tablet i 8 hafta danabol u ise ortalama 4-8 hafta arası kullanabilirsin.Winstrolu testosteron olmadan kullanabilirsin ama dianabolde aynı şeyi önermem günlük 10 mg ı bile vücudun natural testosteronunu baskılamaya yetiyor danabolde mutlaka sentetik testosteron da almalısın.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Re: Oral anabolizan kullanımı hakkında

Mesajgönderen angelcold » Çrş Ara 19, 2012 8:08 pm

iğneyle tekrar uğraşmak istemiyorum da o yüzden sordum. teşekkür ederim overall.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir