Bir sorum olacaktı..

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Bir sorum olacaktı..

Mesajgönderen Diablo » Pzt Ara 24, 2012 12:31 am

Merhabalar öncelikle steroidler hakkında bilgilendirici bir site kurduğunuz için teşekkür ederim.

Ben 8 hafta boyunca primobolan iğnesi oldum. Haftada 2 gün yani 8 haftada 16 kez iğne oldum. Kilom 85. Normal dozda vurduk. Yani aşırıya kaçmadık.
Ben primoyu Ekim ve Kasım aylarında oldum. Dediğim gibi sadece primo yanında başka birşey kullanmadım.
Sorum ise şu şu an Deca + dianabol kürüne girersem sağlık açısından bir sıkıntı olur mu örneğin jinekomasti, kısırlık, ses kalınlaşması vb gibi.
Çünkü primo vücutta 6 aya kadar kalabilen bir şeymiş.
Diablo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Bir sorum olacaktı..

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Ara 24, 2012 12:38 am

Primobolan un yarılanma süresi 2 haftadır 2 hafta sonra vücuttaki tüm anabolik ve androjenik etkisi geçer etken maddesi ise doping testlerinde kanda 3-4 aya kadar bulgu vermektedir.Tek başına dianabol-primobolan tarzı steroidlerin kombinasyonunu önermemekteyim çünkü vücudun doğal testosteronunu baskıladığı için testosterone eksikliğine bağlı yan etkiler ortaya çıkmaktadır(ereksiyon sorunu vs gibi) eğer dianabol-primobolan kürü yapacaksanız yanına sentetik bir testosteron türevi eklemenizi öneririm(testosterone enanthate).
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen Diablo » Pzt Ara 24, 2012 12:40 am

Hammerstorm yazdı:Primobolan un yarılanma süresi 2 haftadır 2 hafta sonra vücuttaki tüm anabolik ve androjenik etkisi geçer etken maddesi ise doping testlerinde kanda 3-4 aya kadar bulgu vermektedir.Tek başına dianabol-primobolan tarzı steroidlerin kombinasyonunu önermemekteyim çünkü vücudun doğal testosteronunu baskıladığı için testosterone eksikliğine bağlı yan etkiler ortaya çıkmaktadır(ereksiyon sorunu vs gibi) eğer dianabol-primobolan kürü yapacaksanız yanına sentetik bir testosteron türevi eklemenizi öneririm(testosterone enanthate).

Sanrım doğru anlatamadım. Ben ekim-kasım aylarında primobolan kullandım .

Şimdi ise Deca + Dianabol kullanmayı düşünüyorm. Sağlık açısından bir sıkıntı olur mu acaba Deca + Dianabol şimdi yaparsam.
Diablo
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ara 24, 2012 3:27 am

Şimdi yapmayı düşündüğün Deca-Dianabol kürüne anti östrojen ve sentetik bir testo türevi eklersen bir sıkıntı yaşamazsın sağlık açısından
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Diablo » Pzt Ara 24, 2012 8:23 am

lennox77 yazdı:Şimdi yapmayı düşündüğün Deca-Dianabol kürüne anti östrojen ve sentetik bir testo türevi eklersen bir sıkıntı yaşamazsın sağlık açısından

cevabin icin cok tesekkurler.
ben saglik konusunda bir sknti cikar diye cok cekiniyorum.
guzel bir testo soyler msn?
Diablo
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir