16 haftalık testo enant + deca + danabol

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

16 haftalık testo enant + deca + danabol

Mesajgönderen DoggyStyle » Sal Ara 25, 2012 11:28 am

İyi forumlar herkes'e 21 yaşındayım 1,85 boyunda 94 kiloyum , ilk kürümü
1-4 hafta 50mg turinabol (optimum pharma)
1-12 hafta testo enante 500mg (optimum pharma)
7-12 hafta 400mg trenbolene acetat (Optimum pharma) gibi saçma bir kür yapmıştım , elde ettiğim verim tabikide hüsran oldu sadece turinabollerden memnun kaldım , düzenl, beslenemedim ayrıca.
aslında tren acetat kullanmaya basladıktan sonra 16 haftaya uzatmayı planlıyordum ama hiç etki göremediğim için kürü kestim.

Şuan kafamda tasarladığım kür bu şekilde.
1-6hafta günlük (40mg Danabol) ( balkan pharma )
1-16 hafta (*Testosteron enante) 750mg ( Balkan pharma )
1-14 hafta (*Deca mix 700mg) ( Thaiger pharma Dexadur ürünü 1ml de 350mg mix ürün bulunuyor içeriği şu şekilde)
'' *Nandrolone phynylpropionate 50mg,
*Nandrolone cypionate 100mg,
*Nandrolone decanoate 100mg,
*Nandrolone undecanoate 100mg ''

16hafta boyunca 50mg proviron, günlük 2 adet supradyn tablet ve 100mg çinko düşünüyorum kür içerisinde , bu kürde amacım bulk olmak 12 hafta planlamıştım ama abim 16 hafta yapmamı tavsiye etti , birde sormak istediğim 10-16 hafta arası tekrar dbol kullanımı gereksizmi olur ?
Fikirlerinizi söylerseniz çok makbule geçer.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Re: 16 haftalık testo enant + deca + danabol

Mesajgönderen angelcold » Sal Ara 25, 2012 9:33 pm

mix anabolizan kullanmanı tavsiye etmem öncelikle sade nandrolone decanoate kullanmanı tavisye ederim. profesyonel bir musabık body building sporcusundan mix anabolizanların hem daha az etkili hem de daha zararlı olduğu duyumunu almıştım. profesyonel bir musabık body buildingçinin yanılacağını sanmıyorum. kür zaman çizelge dizaynın güzel onun dışında. decayı normal deca nandrolone olarak değiştirirsen güzel verim verecek bir kür olur. ayrıca abin doğru söylemiş 12. haftada decayı kestikten sonra 4 hafta daha testestrone vurursan hormonların için daha iyi olur çünkü deca kesildikten sonra yaklaşık 4 hafta kadar daha testestrone'ı baskılar. onun dışında , 10. veya 12. hafta gibi tekrar danabol koymak aslında mantıken bana da olumlu geliyor fakat bu konuda bir tecrubem bilgim yok açıkçası bende senin gibi deca küründeyim dizaynımız da hemen hemen aynı ben de 12. haftama danabol eklemek istiyorum tekrar fakat emin olamıyorum. bu konudaki düşüncem aslında 6.haftada danabol kesildiği ve üzernden 4 hafta geçtiği için reseptörler danabolu unutmuş olacağı yönündedir. yani danaboldan tekrar verim alınabileceğini düşünüyorum fakat tam doğruyu ben de bilemiyorum benden daha tecrubeli hocalarımız arkadaşlarımız bu konuyu aydınlatırsa benim de işime yarayacaktır. umarım yardımcı olabilmişimdir başarılar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen angelcold » Sal Ara 25, 2012 9:34 pm

ve ayrıca thaiger pharma markasını kullanmanı da pek tavsiye etmiyorum çünkü son zamanlarda çok fazla sahtesi sürülmüş piyasaya balkan pharma önerebilirim ben güzel verim aldım. ve çok yüksek ihtimalle sahtesi üretilmiyor.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Hammerstorm » Sal Ara 25, 2012 9:48 pm

Thaiger pharmanın üzerinde check code var sitesinde onaylatabilirsiniz eğer ürünü site onaylıyorsa sahte değildir zaten.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen DoggyStyle » Sal Ara 25, 2012 11:36 pm

Ürünü onaylattım sahte değil ürün , ürünü güvenilir bir kişiden aldım zaten.
Hammerstorm siz ne diyorsunuz mix konusunda verimlilik açısından.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir