kür sırasında ne kadar güç artışı bekelemeliyiz

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

kür sırasında ne kadar güç artışı bekelemeliyiz

Mesajgönderen tarik33 » Prş Ara 27, 2012 10:09 pm

testo enentat 250mg primobolan 200 mg kullanıyorum ilk kürüm 5.haftadayım başta bir güç artışı oldu o da sporu bırakmadan önceki( 4-5 aylık bir süreç bırakmıştım) güce hızlı bir şekilde ulaştım fakat tekrar durakladım iki haftadır platodayım kendi mi baştaki gibi iyi de hissetmiyorum moralim bozuldu acaba bu küre göre ne kadar güç artışı olmalı kaç kilo alsak idealdir? yardım ederseniz sevinirim
tarik33
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: kür sırasında ne kadar güç artışı bekelemeliyiz

Mesajgönderen Arnold1989 » Prş Ara 27, 2012 10:29 pm

Kilonuz ne durumda, dozajlar cok dusuk..
Bende ayni kurdeyim 500testo enant. 400primo aliyorum. Kure 84kg basladim. Suanda 4. Haftadayim, kur oncesine gore net olarak 2 kat guc artisi yasadim.

İlaclarin dozunu cok dusuk tutmussunuz, bunun yaninda beslenme de buyuk etken. Kur icinde normalden fazla gida tuketmeniz gerekiyor..
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen tarik33 » Prş Ara 27, 2012 10:53 pm

boy:168cm kilo: 64.5 du şu an 68kg dediğim gibi başta bir kas hafızası vardır ya bir dolgunluk oldu 4-5 ay önceki halime döndüm kilo artışını ona bağladım örnek vereyim başta dumbel press 26 kilolarla 3 set çıkaramamıştım sonraki hafta çıkardım sonraki hafta 30 kg banamısın demedi dedim tamam haftaya bara geçerim(salondaki en ağır dumbell 30kg) en az 70-80 kg basarım böyle giderse kür sonu 90-100kg çok süper olur dedim 60 kg taktım 15rep ikinci set 66kg zorla 8rep ve ben pert tekrar ağırlığı çıkardım 56 kg la çalıştım tam bir hayal kırıklığı oldu iki gün işim gereği çalışmadım dinlendim biceps çalıştım hemen hemen aynı kglar.
yeme konusunda valla ne bulsam yiyorum özellikle prot. ağırlıklı dozajlarda fazla yan etki görmiyeyim ilk kür nede olsa diye düşündüm saçlarım baya dökülüyor yani
tarik33
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Arnold1989 » Cum Ara 28, 2012 12:09 am

Aslinda agirliklara cok takilmamak lazim. Siz kendinizi yeterince zorluyorsaniz gelisim ve kilo artisi zamanla zaten olur diye dusunuyorum.
Genel olarak dozlar cok az olsa da aslinda kilonuza gore cok da az sayilmaz.
Biraz daha guc artisi icin benim tavsiyem testoyu 500 e cekmeniz ve beslenmenizi tekrar gozden gecirmeniz. Primo gucte fazla birsey etkilemiyor onu ayni almaya devam edebilirsiniz ancak primonun da etki dozu icin min 300-400mg oneriyorlar fakat sizin kilonuza 200mg in cok az gelecegini de pek sanmiyorum.
Ayni kuru yaptigim icin kendimden yola cikarak yardimci olmaya calistim. Forumda cok bilgili kisiler mevcut, daha detayli net bilgi vereceklerdir.

İyi calismalar dilerim
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir