Tansiyon ve Steroid

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Tansiyon ve Steroid

Mesajgönderen zyzz » Pzr Ara 30, 2012 8:41 am

Merhabalar.

Bu konuyu bir arkadaşım adına açtım. Kendisi 37 yaşında ve tansiyon hastası boyu 1.85 civarı kilosu 110-112
yani kilolu birisi. gençliğinde yani 94-95 yılarında vücutgeliştirmeyle uğraşmış uğraşmış ama daha sonra
evlilik ve masa başı iş dolayısıyla kendisi şu an kilolu...

Zayırlamak istiyordu. Geçen sene salona gittik 1-2 ay l carnitin kullandı, yediklerine elinden geldiğince dikkat etti.
ve istediği sonuca ulaşamadı. Bunu yaşına bağladı "benim yaşımdan dolayı kilo vermem zor, vb sebeplerden dolayı
çalışmayı bıraktı.
Geçen gün kendisiyle konuşurken konu tekrar açıldı ve kendisine clen ventolin vb. ilaçlardan bahsettim.
araştırmış ve kendisi için tehlikeli olduğunu düşünmüş. Tansiyon hastası olduğu için ,
içinde uyarıcı kan basıncını yükselten bir madde kullanmak istemiyor.

Siz tecrübeli hocalarımıza, kardeşlerimize sormak istiyorum.

Bu anlattığım kişinin kilo vermesi (genel amaç yağ yakımı) için uygun kür ne olmalıdır?
Zaman ayırıp konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim.
tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Re: Tansiyon ve Steroid

Mesajgönderen Overall » Pzr Ara 30, 2012 9:12 pm

Clenbuterol ve ventolin uyarıcı ve kan basıncını artıran kimyasal maddelerdir.Prospektüslerinde de tansiyon ve kalp rahatsızlığı olan kişilerde kullanımının sakıncalı olduğu yazar.Benim tavsiyem bu tarz kimyasal preparatlara bulaşmadan hydroxycut cla gibi natural yağ yakıcılarla kilo vermeye çalışması olacaktır ayrıca 1-2 ayda gözle görülür yağ yakımı ve yağ oranında düşüş olmaz en az 6 ay düzenli çalışma ve diyet ile gözle görülür bir sonuç elde edilir.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir