İLK KÜR PROBLEMİ

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İLK KÜR PROBLEMİ

Mesajgönderen babazula » Sal Oca 01, 2013 1:37 pm

öncelikle herkese selamlar.1,5 yıldır vucut calısıyorum ama oncesındede 7yıllık bir spor geçmişim var ( yüzme,sutopu,basketbol ) bu konuları çok araştırıp merak etmeme ragmen su ana kadar supplement (whey,bcaa,glutamın,creatin vs vs) harici bir şey kullanmadım ama kafamda surekli bi steroid merakı vardı .acıkcası birazda kafamdaki şeytan sussun dıye yapmak ıstıyorum = )
su an 93 kıloyum boyum 1.80 güncel ölçülerimi bılmıyorum pek ölçüm yapan biri degılım bı kol ölçümü biliyorum su an soguk 44 ama bulk yapayım derken bıraz yaglandım sımdı asıl hedefıme gelıncede kas oranımı belli bir miktar arttırıp eksik kalan yerleri doldurmak .normaldede ıyı beslenen bırıyım fakat cok kalorili tukettıgımde oluyor.kür sırasındada guzel bı beslenmeyle cardioyla en azından yag oranımı sabıt tutup mumkunsede bı mıktar asagıya cekmek ıstıyorum. ilk kürüm olacagı ıcın acıkcası ne yapacagımı bılmıyorum her kafadan bır ses cıkıyor kımı yaptırma gerek yok kımı haftalık 250 az 500 yap vs vs
kafamdaki kürde cok sıradan bı 10 haftalık 200 primobolan + 250 testo enant kürü.pctsını onu bunu hepsı hakkında fıkır sahıbı oldum fakat dozaj konusunda su anki halime uygun dozaja karar verme konusunda sıkıntı yasıyorum. ıkı tane fotografda yukledım ki daha net anlasılsın dıye sımdıden yardımcı olan herkese tesekkur ederim.
http://img427.yukle.tc/images/9508IMG-2 ... -WA002.jpg
http://img427.yukle.tc/images/3249IMG-2 ... -WA003.jpg
babazula
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK KÜR PROBLEMİ

Mesajgönderen özel » Sal Oca 01, 2013 6:31 pm

testo enante primobalon wistrol tablet ve clenbuterol kombinesıyle güzel bir kür olabilir primabalon kullan dememın sebebi kas kaybetmemek için oranları ve dozajları deneyenler ve sayın hocalarım yorumlarsa daha iyi olur saygılar
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Arnold1989 » Sal Oca 01, 2013 10:59 pm

Bende suanda testo enant ve primo kurundeyim kurume winstrol tablet de ekledim.
Fotigraflariniza da baktim kutleniz guzel gozukuyor asiri da bir yaglanma yok bu aylarda bulk olmak cok normal.
Size tavsiye 250 testo 200primo alacaginiza hic kur yapmayin. Etkiden ziyade bosu bosuna yan etki almis olacaksiniz.

İlk kurunuz oldugu icin 8 hafta boyunca haftalik 500mg testo enant. 400primobolan isinizi gorur. Eger temiz kuru sekilde buyumek, buyurkende idmanlariniza da bagli olarak yag da yakmak istiyorsaniz gunluk 30mg winstrol tablet almanizi tavsiye ederim. Yok ben yag yakmak istemiyorum direk hacim istiyorum diyorsaniz winstrol yerine kur baslangici icinde kickstart amacli dianabol alabilirsiniz. Dianabol alirsaniz 6. haftada kesmenizi tavsiye ederim zira etkisi azalip yan etkisi fazlalasiyor. Kendi tecrubelerime dayanarak winstrolden 8 hafta guzel etki gorebilirsiniz.
Kur boyunca gunluk 50mg proviron testo seviyenizi duzende tutar ve testonun hucrelere daha iyi baglanmasini saglar yani hem kure olumlu etkisi olur hemde hormon dengenizi korumus olursunuz.
Kur boyunca gunluk 100mg cinko ve komplex vitamin(animal pak) almaniz gerekmektedir.
Ayni sekilde kur boyunca karacigeri korumak icin milkthistle almaniz gerekiyor, bobreklerin selamati acisidanda gunluk 4 litre civara su tuketin. Primobolanin prostati tetikleyici ve saclari doken yat etkilerinden korunmak icinde kur boyunca saw palmetto kullanabilirsiniz. Saw palmetto bitkisel bir preparattir kure herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Gnc lerde veya supplement satan yerlerde bulabilirsiniz.
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 5 er gun arayla iki adet 1500mg pregnyl ve pregnyl in ilk enjeksiyonundan itibaren 4 hafta boyunca gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen hormon seviyenizin hizla eski haline gelmesini saglicaktir. Ayni zamanda kurde kazandiklarinizi muhafaza konusundada yardimci olacaktir.
Ilaclarin piyasada cok sayida sahtesi mevcut bunun icin belli basli markalari kullanmanizi ve guvenilir kisilerden ilaclari temin etmenizi tavsiye ederim.
Marka olarak tavsiyelerim,
Testo enanthate: Galenika
Primobolan: Bayer(turk eczanelerinde bulabilirsiniz)
Winstrol Stanozol tablet: Balkan Pharma

Yaglanmadan buyumek icin diyet yapmanizi tavsiye ederim.
Kilonuza gore gunluk 900gr-1kg tavuk gogsu(mumkunse hindi) yemeniz ve 4 olcek protein(antrenman yapilmayan gunlerde 2 tane de olabilir sabah uyaninca ve yatmadan once) almaniz lazim. Genel olarak her zaman bca ve glutamine i eksik etmemeniz gerekiyor ve tabi antrenman oncesi nox. Kur sonundada extra olarak creatin almanizi tavsiye ederim, kur sonu olasi kayiplar icin faydasi olacaktir.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen babazula » Çrş Oca 02, 2013 8:40 am

Arnold1989 yazdı:Bende suanda testo enant ve primo kurundeyim kurume winstrol tablet de ekledim.
Fotigraflariniza da baktim kutleniz guzel gozukuyor asiri da bir yaglanma yok bu aylarda bulk olmak cok normal.
Size tavsiye 250 testo 200primo alacaginiza hic kur yapmayin. Etkiden ziyade bosu bosuna yan etki almis olacaksiniz.

İlk kurunuz oldugu icin 8 hafta boyunca haftalik 500mg testo enant. 400primobolan isinizi gorur. Eger temiz kuru sekilde buyumek, buyurkende idmanlariniza da bagli olarak yag da yakmak istiyorsaniz gunluk 30mg winstrol tablet almanizi tavsiye ederim. Yok ben yag yakmak istemiyorum direk hacim istiyorum diyorsaniz winstrol yerine kur baslangici icinde kickstart amacli dianabol alabilirsiniz. Dianabol alirsaniz 6. haftada kesmenizi tavsiye ederim zira etkisi azalip yan etkisi fazlalasiyor. Kendi tecrubelerime dayanarak winstrolden 8 hafta guzel etki gorebilirsiniz.
Kur boyunca gunluk 50mg proviron testo seviyenizi duzende tutar ve testonun hucrelere daha iyi baglanmasini saglar yani hem kure olumlu etkisi olur hemde hormon dengenizi korumus olursunuz.
Kur boyunca gunluk 100mg cinko ve komplex vitamin(animal pak) almaniz gerekmektedir.
Ayni sekilde kur boyunca karacigeri korumak icin milkthistle almaniz gerekiyor, bobreklerin selamati acisidanda gunluk 4 litre civara su tuketin. Primobolanin prostati tetikleyici ve saclari doken yat etkilerinden korunmak icinde kur boyunca saw palmetto kullanabilirsiniz. Saw palmetto bitkisel bir preparattir kure herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Gnc lerde veya supplement satan yerlerde bulabilirsiniz.
Kur sonunda son enjeksiyondan 15gun sonra 5 er gun arayla iki adet 1500mg pregnyl ve pregnyl in ilk enjeksiyonundan itibaren 4 hafta boyunca gunluk 40mg nolvadex + 50mg klomen hormon seviyenizin hizla eski haline gelmesini saglicaktir. Ayni zamanda kurde kazandiklarinizi muhafaza konusundada yardimci olacaktir.
Ilaclarin piyasada cok sayida sahtesi mevcut bunun icin belli basli markalari kullanmanizi ve guvenilir kisilerden ilaclari temin etmenizi tavsiye ederim.
Marka olarak tavsiyelerim,
Testo enanthate: Galenika
Primobolan: Bayer(turk eczanelerinde bulabilirsiniz)
Winstrol Stanozol tablet: Balkan Pharma

Yaglanmadan buyumek icin diyet yapmanizi tavsiye ederim.
Kilonuza gore gunluk 900gr-1kg tavuk gogsu(mumkunse hindi) yemeniz ve 4 olcek protein(antrenman yapilmayan gunlerde 2 tane de olabilir sabah uyaninca ve yatmadan once) almaniz lazim. Genel olarak her zaman bca ve glutamine i eksik etmemeniz gerekiyor ve tabi antrenman oncesi nox. Kur sonundada extra olarak creatin almanizi tavsiye ederim, kur sonu olasi kayiplar icin faydasi olacaktir.

cevapladıgınız için tesekkurler öncelikle fakat bir iki sorum olacak.
.500 enant.300 primobolan 8 haftalık bir kür tatmın edici sonuclar verir mi yani girdiğime değer mi?
.vucudum su tutmaya ve buyumeye musaıt fakat ben buyuyeyımde nerden buyursem buyım mantıgında degılım o yuzden su tutan ilaçları vucuduma sokma taraftarı degılım.
.winstrolu genelde kürün son ıkı haftası vur dıyorlar.oral steroidleri öcü gıbı gosterdıklerı ıcın (ki haklı olabılırler) tablet olayınada pek sıcak bakmıyorum onun yerıne kürün son ıkı haftasına winstrol depot eklesem ve buna gore bır dıyet ve ıdman programıyla fayda gorurmuyum?
.son sorumda şu butun ılacları ornegın 300 prımobolanın 3tüpünüde aynı gun aynı enjektore cekıp vursak bı degısıklık olur mu? yoksa bır hafta ıcınde ılacları degısık gunlere mi bolmelıyım.

şimdiden tesekkurler.
babazula
Yeni Üye

Mesajgönderen Arnold1989 » Çrş Oca 02, 2013 10:37 am

Kur icinde ve pct de dediklerimi yaparsaniz 500testo e. 400primo ile ilk kurunuz icin tatmin edici sonuc ve min. hatta sifira yakin yan etki alirsiniz.

Winstrol kisa esterli oldugu icin ve diger siteroidlerden farkli olarak suda cozundugu icin onun enjeksiyonlarini gun asiri yaptirmaniz gerekmektedir boyle bir kurde bence gereksiz olur. Kur sonunda pct de zaten suyu buyuk olcude atacaksiniz. Dilerseniz pct de clenbuterol alabilirsiniz.

Pazartesi: Sol kalcaya 1 Ampul Testo Enant. + 2 Ampul Primo (250testo+200primo)
Persembe: Sag kalcaya 1 Ampul Testo Enant + 2 Ampul Primo (250testo+200primo)

Testo ile primoyu ayni enjektore cekebilirsiniz fakat winstrolu cekemezsiniz.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen babazula » Çrş Oca 02, 2013 11:52 am

Arnold1989 yazdı:Kur icinde ve pct de dediklerimi yaparsaniz 500testo e. 400primo ile ilk kurunuz icin tatmin edici sonuc ve min. hatta sifira yakin yan etki alirsiniz.

Winstrol kisa esterli oldugu icin ve diger siteroidlerden farkli olarak suda cozundugu icin onun enjeksiyonlarini gun asiri yaptirmaniz gerekmektedir boyle bir kurde bence gereksiz olur. Kur sonunda pct de zaten suyu buyuk olcude atacaksiniz. Dilerseniz pct de clenbuterol alabilirsiniz.

Pazartesi: Sol kalcaya 1 Ampul Testo Enant. + 2 Ampul Primo (250testo+200primo)
Persembe: Sag kalcaya 1 Ampul Testo Enant + 2 Ampul Primo (250testo+200primo)

Testo ile primoyu ayni enjektore cekebilirsiniz fakat winstrolu cekemezsiniz.

bugun 10 adet galenika aldım getirttim daha dogrusu salonda uzun zamandır tanıdıgım guvendıgım bı hoca var hocadan ziyade abim gibi . ama genede sahte olup olmadıgını anlayabılmemın bır çözümü var mı formulu?
babazula
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Oca 02, 2013 12:45 pm

Galenika nın ülkemizde yada yurtdışında fake ini duymadım ama yinede galenika nın sitesiyle bağlantıya geçerek ürünün batch no suyla ilgili bilgi alabilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen özel » Pzr Şub 03, 2013 6:38 pm

bir konusda hem fikir olmayı istiyorum definasyon küründe ve bu kür ilk ise t enante primo ve wistrol eyvallah ama aklımda kalan ise neden masteronun olmamması bir sebebi varmıdır kas mı yakar yoksa aklımdan gecen ilk bu oldu ?????
özel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen babazula » Pzt Şub 04, 2013 11:28 am

özel yazdı:bir konusda hem fikir olmayı istiyorum definasyon küründe ve bu kür ilk ise t enante primo ve wistrol eyvallah ama aklımda kalan ise neden masteronun olmamması bir sebebi varmıdır kas mı yakar yoksa aklımdan gecen ilk bu oldu ?????

defınasyon kürü degıl cunku = ) bulk kürü bu su an 5.haftaya gırmek uzereyım ve ılgınc b ır sekılde ınanılmaz bır yağ yaktım veya kas hacmı arttıgı ıcın yag oranım sabıt kalsada yag yakmısım gıbı algıladım .
babazula
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir