Suratın kilo alması?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Suratın kilo alması?

Mesajgönderen angelcold » Sal Oca 01, 2013 9:24 pm

Merhaba arkadaşlar , deca küründeyim kürüm bitmek üzere az kaldı iyi de kilo aldım. Ektomorf biriydim kürden önce. Çevremdeki herkes yüzümün de çok kilo aldığını şiştiğini ve sadece yüzüme bakıldığında şişko biri olduğumu söylüyor. Yüzüm nasıl neyle kilo almış olabilir ? Ya da yüzümü eritip eski haline getirmem mümkünmüdür? Kısacası bu konu hakkında bilgisi olan biri varsa yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Suratın kilo alması?

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 02, 2013 3:46 pm

Deca'nın klasik yan etkiler,su tutar yapabileceğinin birşeyin yok. Dietini de bozduysan daha kötü su tutuyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen angelcold » Çrş Oca 02, 2013 8:30 pm

hımmm anladım çok teşekkür ederim lennox. artık tek umudum kürden sonra o suların atılması :/
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Prş Oca 03, 2013 10:12 pm

Elinden geldiğince temiz beslenmeye bak,aksi halde dediğim gibi su tutan bir ilaç olan deca,daha da fazla su tutuyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir