Dianabol için yardım ltfn

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Dianabol için yardım ltfn

Mesajgönderen smtt9 » Prş Oca 03, 2013 1:47 pm

mrb arakadşlar ben 8 aydır fitness yapıyorum artık gücümün belli bir konuma geldiğini ve daha ilersini yapamadığını görüyorum başlarken 120 kiloydum şimdi 108 e düştüm vücudum toplandı boyum 196 yağ yakıcıların en iyilerini kullandım şimdi vücudumun şekillenmesini istiyorum ben bulgaristanda okuyorum her türlü lacı bulcak kapasitedeyim bana dianabol önerdiler bende araştırdım biraz,kafama yattı iğne kullanmak istemediğim için bunu kullanmamı söylediler yanında propinant kullanmamı söylediler bünyem kuvvetli bana günlük 50 mg ve 8 hafta kullanmamı söylediler bide bunun yanında kilo alabileceğimide söylediler bu söyleninenlerin bana uyacağını bilmyorum ve nasıl bi ağırlık programı yapıcağımı hiç bilmyorum benm şuan uyguladığım program 3+1 biraz bilgi verebilcek varmı çünkü yakın zamanda başlamayı düşünüyorum veya başka ilaçlar önerebilecek varmı her ilaca ulaşabileceğimi düşünüyorum ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler...
smtt9
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Dianabol için yardım ltfn

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Oca 03, 2013 9:24 pm

Yağlanmak istemiyorsan dianabole bulaşma ayrıca tek başına kullanamazsın dianabolu yanında mutlaka testosteron alman gerekir tavsiyem yağsız kas hacmini artırmak ve yağ yakmak için winstrol testo prop clenbuterol kombinasyonu yapman iyide beslenir idmanlarıda 3x8 şeklinde yaparsan yağ yakarak kas hacmini artırabilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen ozan119 » Cum Oca 04, 2013 3:58 pm

8 ay çok kısa yanlız ilerde pişman olursun ve sana kür önerenlerlede bidaha konuşmazdım ben tek başına dianabolle günde 50 mg 8 hafta yap vucudunun testesteron üretiminin içine eder
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen smtt9 » Pzt Oca 07, 2013 12:34 am

dianabolun yanında nolvadex proviron ve samrin 140 kullanmamı tavsiye ettiler su tutmaması ve koruyucu die bide kür bitince clomid kullanmamı söylediler bu nasıl sizce?
smtt9
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 1:06 am

smtt9 yazdı:dianabolun yanında nolvadex proviron ve samrin 140 kullanmamı tavsiye ettiler su tutmaması ve koruyucu die bide kür bitince clomid kullanmamı söylediler bu nasıl sizce?

nolvadex ve proviron su tutmaması için değil. ayrıca danabol ve testosterone kullanıyosan su çekeceksin tabiki. nolvadex jinekomastiye karşı önlem olarak ve proviron androjen olarak tavsiye edilmiştir yada tavsiye eden arkadaş bilmiyordur.

Sadece danabol ile kür yapılmaz. yanına testosterone kullanman gerekir. danabol tek başına vücudunun doğal testosunu da baskılayacaktır. ozaman kür yapmanın mantığı nerde kaldı?

10-12 haftalık testosterone danabol kürü düşün.. yanına proviron nolvadex (jinekomastiye karşı hassasiyet olduğu zaman) eklersin.

Klomen PCT içindir. Kür bitiminde pregnyl ve klomen ile PCT yaparsın..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen smtt9 » Sal Oca 08, 2013 7:41 pm

peki saç döküyomuş böyle birşey varmı? dianabolla yanında ne kullanıcam ilaç ismi sadece istiyorum şimdiden teşekkürler..
smtt9
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Sal Oca 08, 2013 8:56 pm

testosterone un dht ye dönüşmesi sonucu saç dökülmesi görülebilir. bunun için günde çeyrek tablet prosterit kullanabilirsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen smtt9 » Prş Oca 10, 2013 11:59 pm

legalon ve samorin inin yerine ne kullanabilirim bulamadım birde provironun yerine ne önerirsiniz?
smtt9
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Cum Oca 11, 2013 2:00 am

legalon silymarin. (milk thistle - deve dikeni) piyasa birkaç markanın silymarin adı aldınta kapsül ürünleri var. eczanelerde hatta bazı aktarlarda da bulabilirsin. samorin muadili nedir bilmiyorum. proviron etken maddesi mesterolon ve muadili yok. muadili olmadığı için birçok UGL tarafından proviron üretimi de yapılmaktadır.
saygılar.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen smtt9 » Cum Oca 11, 2013 7:04 pm

son olarak dianabolu 10 mg 1-2-3-4 haftalar 50 mg, 5-6 haftalar 60mg,7-8 haftalar 50 veya 40 a düşürüp kullanmayı düşünüyorum ve yanında koruyucularıyla beraber nasıl sizce
smtt9
Yeni Üye

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir