Forumun Dikkatine

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Forumun Dikkatine

Mesajgönderen Roid Rage » Cum Oca 04, 2013 12:50 am

Arkadaşlar,formumuz sizlerin de katılımı ve ilgisiyle hergeçen gün daha iyiye gitmekte,öncelikle gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum ve forum düzeni için birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

Türkiye'de doping kullanımının bilinçlendirilmesi ve bu işi yapmak isteyenlerin en doğru bilgilere ulaşmasını amaç edinerek kurulmuş bir siteyiz,doğal olarakta aklındaki sorulara cevap bulmak isteyen birçok sporcu arkadaşımızın ilgisini görüyoruz. Bu noktada hem forum kirliliğini önlemek,hem sorulan sorulara net cevaplar almak hem de dışarıdan okuyup bilgilenmek isteyen kişiler için bir düzenleme uygun gördüm.

Kürlerle ilgili sizleri bir fikir sahibi yapacak konuların hepsi sabit başlık olarak hazırlandı. Sorularınızı sormadan önce bu başlıkları okumanız hem sizin bilinçlenmenizi sağlayacak hem de soracağınız soruları daha sağlam temellere dayanarak sorabileceksiniz.

Forumda herkes sorularının cevaplarını bulacaktır,ancak başlık açıp soru sorarken dikkat edilmesini istediğimiz bazı hususlar var.
1-Başlık açarken öncelikle yazım kurallarına uymanızı,sorununuzu açıklayıcı ve ayrıntılı bir biçimde anlatmanızı istiyoruz. Spor geçmişiniz,hedefiniz,kilonuz gibi gerekli şeyleri belirtmeniz sizin faydanıza olacaktır. Yazım kurallarına uyulmayan,ne denildiği anlaşılmayan başlıklar silinecektir.

2-Forumda arama yaparak,daha önceden mevcut olan bir konunun yeniden aynı şekilde sorulması yasaktır. Soracağınız soru,sabit başlıklar altında mevcutsa off-topic yapmadan sorunuzu ordan sorabilirsiniz. Ayrı bir başlık açmak istiyorsanız,ilk madde de verdiğim kriterlere uyarak başlığınızı açabilirsiniz. Birbirinin benzeri konular,aynı cevapların defalarca verildiği konular silinecektir.

3-Kullanacağınız ya da kullandığınız ürün markaları hakkında başlık açmayınız. Forum olarak hiçbir markanın karalanmasına müsaade etmemekteyiz. Kullanıp değerlendirmek istediğiniz ürünleri,karalama içermeyecek bir şekilde yorumlamanız gerekmektedir.

4-Anabolik Steroidler başlığı adı altında konu açacak,yorum yazacak herkesin bu kurallara uymasını temenni ediyorum,aksi takdirde müdahaleler yapılacaktır. Amacımız sizlere temiz ve herkesin aradığını bulabileceği bir bilgi kaynağı sunmak
Roid Rage

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 8

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir