İlk kür için önerilerinizi bekliyorum

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk kür için önerilerinizi bekliyorum

Mesajgönderen ayk » Pzr Oca 06, 2013 1:46 pm

Öncelikle merhabalar uzun süredir forumu takip ediyorum ama okuduklarım ve bir kaç hocayla yaptığım konuşma bu konuda kafamı çok karıştırdı herkesten farklı öneriler duydum ilk kürüm için sizlerden öneri almak istiyorum. 30 yaşındayım 4 senedir aktif olarak bu sporla ilgileniyorum haftada en az 3 ila 4 gün arası antrenman yapamaya çalışan düzenli sayılacak bir sporcuyum. spora başlarken 74 kilo civarındaydım şu an 83 kiloyum Mezomorf ve Ektomorf arası bir vücut yapım var genel anlamda zor kilo alıyorum ama aldığım kiloyu koruyorum bel bölgem hariç yağ sorunum pek yok belim şu an 89 civarlarında. Kürdeki hedefim hacim ve kilo almak ama bel bölgemin daha fazla kalınlaşmasından da çekiniyorum açıkcası (bunun için ayrıca bir öneriniz olursa bekliyorum mutlaka) Boyum 1.88 kilo 83. Bilemiyorum yazmam gereken başka bir veri var mı ama genel anlamda durumum bu şekilde bana uygun ilk kürde neler kullanmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.
ayk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kür için önerilerinizi bekliyorum

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Oca 06, 2013 5:32 pm

Eğer yağ oranını artırmadan kas kütlesi kazanmak istiyorsan ilk kürüde göz önüne alarak testosterone enanthate +boldenon+winstrol+ clenbuterl kürü olacaktır.Testosterone enanthate ve boldenon ile kas kütlesini artırırken winstrol ve clenbuterol ile vücudunun yağlanıp su tutmasını engellemiş olursun.Bu program ile kalıcı olarak 5-6 kilo adele kazanabilirsin.Yağ oranının kürdeyken çok yükselmesini istemiyorsan şekerden uzak durup günde 5 gram tuzu geçmeyeceksin yemeklerde de yağ olarak zeytinyağı kullanacaksın.10 günde bir gün olmak kaydıyla diyeti bozabilir o gün içinde normal yemek fast food şeker vs tüketebilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Oca 06, 2013 5:32 pm

Eğer yağ oranını artırmadan kas kütlesi kazanmak istiyorsan ilk kürüde göz önüne alarak testosterone enanthate +boldenon+winstrol+ clenbuterl kürü olacaktır.Testosterone enanthate ve boldenon ile kas kütlesini artırırken winstrol ve clenbuterol ile vücudunun yağlanıp su tutmasını engellemiş olursun.Bu program ile kalıcı olarak 5-6 kilo adele kazanabilirsin.Yağ oranının kürdeyken çok yükselmesini istemiyorsan şekerden uzak durup günde 5 gram tuzu geçmeyeceksin yemeklerde de yağ olarak zeytinyağı kullanacaksın.10 günde bir gün olmak kaydıyla diyeti bozabilir o gün içinde normal yemek fast food şeker vs tüketebilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen zyzz » Pzr Oca 06, 2013 5:42 pm

Hammerstorm gerkli açıklamayı yapmış.

Ufak bir şey eklemek istiyorum. Bel bölgesi yağlarından şikayetiniz varsa kür içindeki günlük
c vitamini alımını 2000-3000 mg ayarında tutmanız bel bölgesindeki yağlarınızdan daha çabuk kurtulmanıza yardımcı olur.
İyi Forumlar.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Mesajgönderen ayk » Pzt Oca 07, 2013 1:02 pm

öneriler için teşekkür ederim ürün tedariğini nasıl yapabilirim? forumda satışıyla ilgilenen birileri var mı acaba
ayk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir