Hacim Küründe Ventolin yada Clen Kullanımı?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Hacim Küründe Ventolin yada Clen Kullanımı?

Mesajgönderen zyzz » Pzr Oca 06, 2013 6:00 pm

Daha önce okuduğum bir yazıyı paylaşmak ve konu hakkında fikirlerinizi almak istiyorum.

Bilindiği üzere ventolin yağ yakımını hızlandırır. Kas miktarını ve gücü artıran anabolik etkisi vardır.
Ekstra yağ yakımından çıkan ekstra kaloriler, steroidler tarafından protein sentezi için kullanılacak. Bunu başitçe şöyle anlatayım. Neden kür sırasında fazla besin alımı yapıyoruz? Çünkü steroidler tarafından yapılacak ekstra protein sentezi için kaynak yaratıyoruz. Ventolin de getirdiği yağ yakımından çıkan ekstra kaloriler ile daha fazla protein sentezine yardımcı olur. Yani şu demek: Ventolin, steroidler ile sinerjiktir.
Kaynak: http://www.bodyforumtr.com/vbforum/clen ... 262p5.html

Konu hakkındaki fikirlerinizi alabilirmiyim? Ventolin yada clen tarzı yağ yakıcılar hacim kürlerinde, testo en. , danabol olan kürlerde de
kullanılabilirmi kullanlırsa protein sentezi için ekstra bir yararı olur mu?
Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
zyzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 23
Aldığı teşekkür: 12

Re: Hacim Küründe Ventolin yada Clen Kullanımı?

Mesajgönderen angelcold » Pzr Oca 06, 2013 9:26 pm

güzel bir konuya değinmişsin. ama kaynağın yanıldığı noktalar var diye düşünüyorum. yağ yakımı tamam sağlanıyor ama yağın yakıldığında ortaya çıkan kalori sadece enerji olarak kullanılabilir. Çünkü proteine veya karbonhidrata dönüşmez. Çünkü adı üstünde o yağ'dır ve hiçbir işe yaramaz dolayısıyla enerjiden başka. Ama şu anlamda işe yarar enerji sağladığı için bu ekstra enerji ve kuvvet demektir. Clen zaten kuvvette sağladığı için tetikleyici , tahrik edici olarak kullanılabilir hacim kürlerinde. Zaten bu yönde forum üyelerinden lennox'da benzer bir yorumla açıklık getirmişti başka bir konuda. Çok iyi tetikleyici olduğunu falan yazmıştı. Kişisel tecrube olarak da söyleyeyim şuan deca hacim küründeyim clen kullanmaya başladım ve güzel etki alıyorum kuvvet olarak ayrıca ekstradan asabiyet ve sertlik katıyor idman içeriğine. Yani idmanlar daha hardcore ve zevkli geçiyor. Kısacası clen hacim kürlerinde de çok uyumlu şekilde olumlu yönde etkisiyle kullanılabilir kanaatindeyim , şahsi görüşüm böyle.

Saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir