ilk kür...

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

ilk kür...

Mesajgönderen salvo_bjk » Pzt Oca 07, 2013 12:46 pm

merhaba kardeşler 99dan bu yana spor yapıyorum çeşitli spor dallarıylada uğraştım vucuduma suplament harici bişey kullanmadım artık kullanmak istiyorum geçen senede askerden geldim vucut hayliyle biraz bozuldu yaş 27 kol 45cm...
testo enanthat 500
trenbolon 500
boldenon 500
12haftalık düşünüyorum yardımcı olursanınz sevinirim kardeşler
salvo_bjk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: ilk kür...

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 1:06 pm

Merhaba
Sanırım ilk kürün olacak bu. İlk kürden trenbolone kullanmak bence yanlış.. daha deca kullanmadan direk trenbolone a geçme.. reseptörlerini trenbolone ile uyardığın zaman deca dan istediğin verimi alamayacaksın bu sefer. çoğu kişini yaptığı hatadır bu. ilk kürde yada ikinci kürde trenbolone kullanmak. tren çok iyi bir ilaç kesinlikle ama zamanı gelince kullanmak gerek.

ilk kür için 12 haftalık enanthate ve danabol yapabilirsin.. ha uzun süredir yapıyorsan boldenon da ekleyeblirsin tabi.

500mg enanthate / hafta
40mg danabol / gün - 6 hafta
400/600 bolde / hafta - (isteğine bağlı - danabolden sonra başlayabilirsin)
proviron 50mg / gün
gerektiğinde nolvadex

istersen cuttingi de basit bir kürle geçebilirsin ilk kürün olduğu için. propionate ve winstrol ile. arkasından PCT ile bitirirsin kürünü.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen ozan119 » Pzt Oca 07, 2013 1:48 pm

kürde proviron kullanmaya gerek yok zaten testo alıyor libidosu çok iyi olacak provirona gerek kalmaz. birsürü yazılar var yabancı yerli forumlarda proviron un kürde kullanılmasının mantıksızlığıyla ilgili
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 1:58 pm

Arkadaşım Proviron testosterone hormonlarının hücrelere bağlanmasında yardımcı olur ve daha iyi kombine olurlar. Böylece kendi hormon seviyen çok düşmemiş olur. Proviron u libido artırsın yada düşürsün diye tavsiye etmiyoruz. Zaten amaç alınan testosterone un hücrelere bağlanmasını artırmak ve hızlandırmak.. bu işin bilimsel ve ıspatlanmış kısmı.. sen inanmak istemiyorsan inanma ;) bi araştır biraz oku öğren ondan sonra tavsiye edersin.. başka forumda bilmeyen insanların yorumlarını okuyup gerçektir diye inanma.. her insan tavsiye etmeyebilir, fuzuli görende olabilir ama bu gerçeği değiştirmez..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen salvo_bjk » Pzt Oca 07, 2013 5:28 pm

karaciğer fazla yormamak için hap kullanmak istemiyorum. deca durabolin fazla su tutuyo kullanlar var salonda ondan trenbolon yazdım.o zaman enanthat+boldenon+probiant kullansam nasıl olur
salvo_bjk
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 5:46 pm

fazla su tutuyor düşüncesi için erken bence.. enanthate ın da su tutma oranı çok yüksek.. ilk kürden trenbolone kullanmaya başlarsan 3 yıl sonra trenbolone dan aynı verimi alamayacaksın.. ki zaten bulk kürü yapıyorsun tabiki su çekeceksin. az su çekmek istiyorsan tuz miktarını minimuma indirip günde 2-3 litre su tüketirsen su çekme oranı azalacaktır. ama zaten cutting kürü yapacaksan çektiğin suyu atarsın cutting de düşünmene gerek yok şimdiden.

proviron kullanımı tercihine kalmış bir durum ama kullanmanı öneririm.. günde 50mg olmasan bile 25 mg kullan derim..

enanthate + bolde olabilir tabi. +probiant nedir onu anlamadım?
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen salvo_bjk » Pzt Oca 07, 2013 5:53 pm

Testosterone Propionate kardeş yanlış yazdım.87 kiloyum doz olarak haftalık ne kadar almam doğru olur amacım hacim ve kuvvet kazanmak
salvo_bjk
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzt Oca 07, 2013 6:08 pm

bulk küründe enanthate kullanacaksan propionate kullanma zaten.. sadece enanthate + bolde ile bulk yaparsın.. cuttingde propionate a geçersin..
enanthate 500mg / hafta

cutting de propionate 100mg EOD vurursun.. (birgün durup birgün)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir