İNSULİN+SUSTANON+PRİMO+ANAPOLON İLK KÜR YARDIM...

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İNSULİN+SUSTANON+PRİMO+ANAPOLON İLK KÜR YARDIM...

Mesajgönderen nurettin-yi » Cum Oca 11, 2013 6:45 pm

Selamlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola...aynı konudan war diyenler için insülin testes kürü bulamadım ondan dolayı bu konuyu açmak istedım.
bu sporu yaklaşık 2 3 yıldır yapıyorum fakat aralıklarla bıraktım ( 4 ay aradan sora 3 ay braktım tekrar başladım vs...)

arkadaşlar öncelikle steroidler zararlı ölürsn gibi saçma sapan şeyler lütfen yazmayınz
insulin olarak novarapid flexpen aldım günde yemekten hemen once 4 milgram vuruyorum.
8 haftalık kür düşünyrum
250ml sustanon+10ml anapolon+1ampül prmoboln+ 4 milgram insulın
arkadaşlar kür programı ve olmasını düşündüğünz diğer şeyleri -bilginz dahilinde- lütfen paylaşınz
kol 40 omuz 133 göğüs 110 bacak 60 kilo 89 boy 1.85
bir de anapolon mu yoksa dianabol mu?
yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar
nurettin-yi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İNSULİN+SUSTANON+PRİMO+ANAPOLON İLK KÜR YARDIM...

Mesajgönderen UncleO » Cum Oca 11, 2013 7:03 pm

merhaba
öncelikle burada kimse steroidler zararlı demez çünkü burası steroidforum :) sadece insanların yanlış ilaçlar kullanmalırını önlemek, bilinçli steroid kullanımını sağlamak.. steroid bilinçsiz kullanıldığı zaman zararlıdır elbette.

bu sporu 2-3 yıldır yaptığını yazmışın. peki daha önce steroid kürü yaptınmı yoksa ilkmi?
ilk kürünse neden insülin? tamam insülin büyümeni sağlayacaktır ama yağ dokularını genişletecek ve yeni yağ dokular oluşturacaktır.
o yüzden insülini ben GH ile birlikte kullanmayı öneririm. tabiki ilk kürde GH önermem..

yazdığın ilaç dozajlarında bir problem var.
1- haftada 250mg sustanon yetmez senin kilonda birisi için. enaz 500mg kullanman daha iyi olacaktır. ve sustanondan ziyade enanthate yada cypionate kullanmanı tavsiye ederim.

2- 10ml anapolon - 10mg olsa gerek. eğer 10mg ise 50mg lık anapolonu 5e bölerekmi içeceksin?
3- 1 ampul primobolan kullandığına değmez. senin kilonda bir kişi için 400-500 mg primo alman gerek.. 400-500 primo alıncada enaz 500mg testosterone alman gerek.
4- anapolon + insülin aynı kürde tavsiye etmem.. zaten ikiside riskli ilaçlar.. anapolon yerine kürüne 30-50mg arası danabol eklemen daha iyi olur 6 haftalık bir süreç en fazla.

insülin kullanımını iyi düşünmeni tavsiye ederim. 4 ünite insülin çok riskli bir dozaj değil ama insülin bu.. bana sorarsan insülini sadece GH ile birlikte kullanman..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Re: İNSULİN+SUSTANON+PRİMO+ANAPOLON İLK KÜR YARDIM...

Mesajgönderen ozan119 » Cum Oca 11, 2013 7:29 pm

Uncle0 çok iyi anlatmış herşeyi bana sorarsan yanlş anlama ama saçma bi kür olmuş sustanon az primo çok çok az anapolon zaten 10 mg ın mantığı nedir anlamadım insulin bilemiyorum bence sen bu küre girme boşu boşuna hormonlarınla oynama güzel bi kür yap daha iyi gelişim sağlarsın
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir