İlk kur için yardım edebilir misiniz?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: İlk kur için yardım edebilir misiniz?

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 9:08 pm

Evet dediğiniz gibi yapmak istediğim vucud çok abartılı birşey değil sadece kaslı fit olmak istiyorum.. Ama kafam gerçekten çok karıştı bu konuda pek bilgim yok zaten bilgim olsa bu konuyu açmazdım :)
Arnold1989 ilgilendiğin için teşekkür ederim ve önerdiğin kur ile 3 ayda ne kadar gelişebilirim?
Masterat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 10:14 pm

Masterat yazdı:Evet dediğiniz gibi yapmak istediğim vucud çok abartılı birşey değil sadece kaslı fit olmak istiyorum.. Ama kafam gerçekten çok karıştı bu konuda pek bilgim yok zaten bilgim olsa bu konuyu açmazdım :)
Arnold1989 ilgilendiğin için teşekkür ederim ve önerdiğin kur ile 3 ayda ne kadar gelişebilirim?

kafandaki vücut tipini biliyorum fit bir model vücudu istiyorsun ama senin ölçülerinde birinin 1 kürde bunu başarması mucize olur adeta. Arnold1989'un verdiği kür yağ oranı düşük ve hatlı bir vücut sonucu verecektir sana ama yeterli hacmi kazandırabileceğini sanmıyorum. Ama yüzde de su tutması olayından dolayı deca'yı önermemesine de katılıyorum. Çünkü ben de deca kürü yaptım ve herkes yüzümün şiştiğini balon gibi olduğunu falan söyledi ki ben ektomorf (zayıf yapılı) biriydim. Sen de benim yapımda biri gibisin sanırım ölçülerine baktığımda bunu anladım. Yağlanacağını sanmıyorum deca küründe çünkü ben hiç yağlanmadım. Fakat arnold1989 yüzünün şişmesi konusunda kesinlikle doğru söylüyor. Ve modelliğe hazırlandığın için bu sana büyük bir engel teşkil edebilir , haklı. Hacim anlamında 1 kürde gerçekten de amacına ulaşamazsın çünkü şuanki ölçülerin düşük açıkçası. Kolun en fazla 40 olur o da en iyi şartlarda yani. Bu da sana yetmez. 42-43 hatta 44 cm kol lazm sana en temizinden. Bu anlamda trenbolone'a çıkıyor çözüm ama bu da ilk kürde yapılmaz. Mantıken fit ve hatlı olmak adına en iyisi arnold1989'un verdiği kür , artık seneye hazırlanırsın yarışmaya.. Bol şans. Başarılar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 10:26 pm

Çok teşekkür ederim Angelcold.. Anladım demek istediğinizi ve arnold1989un verdiği kuru iyice araştırıcam ondan sonra hemen başlamayı düşünüyorum sürem kısıtlı 3 3bucuk ayım var :)
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 10:32 pm

Ilk 8 hafta boldenon + testo enant
Daha sonra cutting amacli 4 hafta daha
8-12 hafta testo propionate
8-12 hafta masteron
8-12 hafta clenbuterol + oxandralone
Bu kuru bana birazcık bana açabilir misinz yani ben tam anlıyamadığım için neyin ne işe yaradığını bilmiyorum :) bide bunları istanbulda nerden satın alırıım ve maliyeti ne kadar :)
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Cmt Oca 12, 2013 10:57 pm

bazı cevaplar çok fazla ümit verici ne kürü yaparsan yap bi kürle 33 den 40 a çıkamassın . düşündüğün kürlede en iyi 37 falan olur oda ilk kürün olduğu için
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 10:57 pm

Oda şimdilik benim için yeterli zaten :)
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 11:01 pm

ilk 8 hafta boldenon ve testo e. hacim kazanman amaçlı yazılmış. Boldenon kuru su tutmadan yağsız kas kütlesi kazandırır kürün bu kısmı hacim yani. Sonrası da definasyon ve hatlı görünüm için. Bu yüzden testo propinat yazılmış ki yağ yakımı amaçlı. Masteron vücuttaki suyu atar ve üzerine define bir biçimde kas kütlesi ekler. Clenbuterol tablet yağ yakıcıdır. Definasyon kürlerinin vazgeçilmezidir. Çok güzel yağ yakar ve idmanlarda performansı arttırır. Oxandrolone'da aynı şekilde su tutmadan hacim kazandırır. Kısacası hatlı define bir vücut için mükemmel bir kürdür bu. Forumda ürünleri tedarik edebileceğin kişiler mevcut. Onlardan tedarik edebilirsin. Maliyet olarak ortalama piyasa fiyatlarıyla söyliyeyim en az bi 500-600 tl'yi gözden çıkarmalısın. Daha da fazla olabilir markaya ve piyasa ortalamasına göre. Ama minimum 500.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 11:02 pm

ozan119 yazdı:bazı cevaplar çok fazla ümit verici ne kürü yaparsan yap bi kürle 33 den 40 a çıkamassın . düşündüğün kürlede en iyi 37 falan olur oda ilk kürün olduğu için

deca kürüyle 33den 40a çıktım da ben arkadaşa da başta deca kürü önerdiğim için söylemiştim o hacim artışını yanlışlık olduysa affola :D
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Pzr Oca 13, 2013 12:16 am

angelcold yazdı:
ozan119 yazdı:bazı cevaplar çok fazla ümit verici ne kürü yaparsan yap bi kürle 33 den 40 a çıkamassın . düşündüğün kürlede en iyi 37 falan olur oda ilk kürün olduğu için

deca kürüyle 33den 40a çıktım da ben arkadaşa da başta deca kürü önerdiğim için söylemiştim o hacim artışını yanlışlık olduysa affola :D

decaylada olsa çok iyi gelişme kaydetmişsiniz tebrik ederim :D
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Masterat » Pzr Oca 13, 2013 9:33 pm

Arkadaşlar sitede çok araştırdım ama yinede bulamadım bu ilaçları kimden alabilirim? bi link bulursanız yollar mısınız?
Masterat
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir