İlk kur için yardım edebilir misiniz?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk kur için yardım edebilir misiniz?

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 12:03 am

Öncelikle herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım :) kısaca kendimden ve bb geçmişimden bahsediyim.
yaklaşık 1 yıl önce başladım spor yapmaya 6-7 ay düzenli gittim ve 2-2bucuk ay gibi bi ara vermem gerekti.
Şimdi geri başladım 2 hafta oldu. Ve bu sene best model of turkey yarışmasına katılmak istiyorum.
3 ayım kaldı 3 ay sonra başvurular bitiyor ve ben bu 3 ayda güzel,fit bi vücut yapmak istiyorum ve steroid kullanmak istiyorum bunun için tabi bunu yapabilmem için sizin yardımınız gerek :) Ben şimdi yaşımı,boyumu,kilomu size söyleyeyim
Hafta içi hergün yaklaşık 3 saat spor yapıyorum salondaki hocama güveniyorum gerçekten işini bilenlerden biri onun verdiği 3 günlük programı yapıyorum.
Beslenme programımda: Ağırlıklı Protein ve Karbonhidrat günde 5 öğün yiyorum. Yumurtam,pilavım ve tavuğum eksik olmuyo :)
Fotoğraf çekmiştim size göstermek için ama boyut yuksek geldi yukleyemedim siteye size direk ölçülerimi söyliyim umarım anlarsınız :s
OMUZ:110 GÖGÜS:95.5 KOL:33.5 BEL:78.5 BACAK:54.5
Sizden istediğim bu 3 ayda MODEL vucudu yapabilmem için bana ilk kur hakkında önerileriniz nelerdir? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. SAĞLICAKLA KALIN..
Masterat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kur için yardım edebilir misiniz?

Mesajgönderen ozan119 » Cmt Oca 12, 2013 2:35 am

yağ oranın iyi 3 ayda iyi vucut diyosan

10-12 hafta
testo enant .500
tren enant. 400
boldenon 400-600 arası güzel temiz bi şekilde büyürsün. ama o halinle bile vucudun eksik olacaktır bence çok iyi gelişşen kolun 38-39 falan olsa yine az kalabilir yani bu ilaçlar sihirli değnek değildir 3 ay kullanıpta model vucudu yapamassın.
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 10:36 am

Siz beni yanlış anladınız bende bu ilaçların bir sihirli değnek olduğunu filan düşünmüyorum :)
Sadece gelişirken bana yardımcı olucak diye kullanmayı düşünüyorum tabi herşeyden önce düzenli beslenmek ve düzenli çalışmak gelir.
Ben şimdiden başlıyım yarışmaya hazırlanmaya bu 3 ayda yeteri kadar bi vucut yapamassam seneye daha iyi hazırlanıp seneye giricem yarışmaya.. Bu verdiğiniz önerileri düşünücem teşekkür ederim başka söyliceğiniz birşey var mı?
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 10:38 am

Verdiğiniz kur ilk kur için sakıncalı denmiş neden acaba ben tam anlamıyorumda viewtopic.php?f=2&t=3
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 11:43 am

ilk kür için trenbolone uygun görmüyorum. sonrasında reseptörler farklı anabolizanlara karşı daha az tepki verebilir ve trenbolone acele edilmemesi gereken yüksek plato seviyesinden sıçramak amacıyla kullanılması gereken bir nimettir ve ilk kullanımda hemen hiçkimse tam randımanlı kullanamaz bu anabolizanı. ben sana deca öneriyorum. 38-39 yaparsın kolunu maksimum. decayı anabolik steroidler kısmında Deca kürü mantığı konusundan daha geniş öğrenebilirsin. Başarılar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 11:48 am

ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Ama anlamadığım sadece tek deca kullanmamı nu öneriyorsunuz?
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 11:57 am

hayır tabi ki bahsettiğim deca konusunda zaten komple bir kür ve kullanman gerekenler yazıyor o yüzden oraya yönlendirdim seni.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Masterat » Cmt Oca 12, 2013 12:03 pm

Okudum çok teşekkür ederim :)
Masterat
Yeni Üye

Mesajgönderen ozan119 » Cmt Oca 12, 2013 3:53 pm

ama senin istediğin kür böyleydi yani ben öyle anladım 3 ayda model vucudu için kür dedin anca bu kür seni oraya hazırlar ama tabiki ilk kürde trenbolon falan önermem ben kimseye normalde senin beklentin yüksek olduğu için sana özel yazdım

eğer bu yarışmada olmassa bidahakine çalışırım dersen bence
500 testo enant - 400 deca - yanınada yağlanarak büyümek istersen dianabol daha kuru büyümek istersen boldenon ekleyebilirsin güzel olur iyide gelişirsin
ozan119
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 11
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Arnold1989 » Cmt Oca 12, 2013 4:52 pm

Modellik icin yarismaya hazirlanan birisine hangi mantikla deca ve danabol oneriyorsunuz ?
Bodybuilder degil ki bu arkadas fit bir sekilde daha kasli olmak istiyor anladigim kadariyla.
Deca ve danabol ile su tutarak ve yaglanarak buyur. Yagsiz sekilde buyuyebilmesi icin aslinda en uygunu tren ama onu da ilk kurde kullanmak cok sacma olacagi icin. Temiz buyumek adina;
Ilk 8 hafta boldenon + testo enant
Daha sonra cutting amacli 4 hafta daha
8-12 hafta testo propionate
8-12 hafta masteron
8-12 hafta clenbuterol + oxandralone

Modellik amaciyla kure yapmak isteyen birisi icin en uygunu bu olacaktir.

Deca ve dananol kullanip 12. Hafta sonunda yuzu gozu sis bi sekilde yarismaya girmek arkadasa avantajdan cok dezavantaj saglar.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir