Jinekomasti Belirtileri Yardım?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Jinekomasti Belirtileri Yardım?

Mesajgönderen angelcold » Cmt Oca 12, 2013 10:24 pm

Merhaba arkadaşlar. Deca kürümün bitmesine 2 hafta kaldı. Deca enjeksiyonunu 2 hafta önce kestim. 2 haftadır sadece testestrone vuruyorum. 400 mg vuruyordum decayı. Testo e.'de 500 mg. Jinekomasti belirtileri başladı göğüs uçlarımda çok ufak bir şekil bozukluğu da var ucuna dokunduğumda da az birşey acıyor. Pct yapmama 3 hafta kadar var daha. Ürkmeye başladım bu durumdan rahatsız olmaya başladım. Ayrıca kürümün ilk 6 haftasında danabol vardı. 11. hafta danabol'a da tekrar başladım. Daha fazla hacim almak adına. Şuan ne yapmalıyım ? Nolvadex'e başlamalımıyım ? Yoksa pct'ye kadar sabretmelimiyim? Yapmam gereken en uygun şey nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkürler.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Jinekomasti Belirtileri Yardım?

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 13, 2013 1:00 am

danabole tekrar başlamana gerek yok.. Nolvadexe hemen başla.. kür içerisinde jino etkileri görülürse nolvadex kullanmakta sakınca yoktur..
nolvadex20mg günde 1 tablet al.. 3-4 günde geçmesi lazım.. kaşıntı, acı, hassasiyet geçince nolva yı kes. PCT de devam edersin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen LifeSteaLeR » Pzr Oca 13, 2013 12:20 pm

UncleO yazdı:danabole tekrar başlamana gerek yok.. Nolvadexe hemen başla.. kür içerisinde jino etkileri görülürse nolvadex kullanmakta sakınca yoktur..
nolvadex20mg günde 1 tablet al.. 3-4 günde geçmesi lazım.. kaşıntı, acı, hassasiyet geçince nolva yı kes. PCT de devam edersin.

hocam merhabalar.bende 1-10 500mg sustanon 200mg primabolan 1-6 danabol 30mg kullanıyorum.ilk hafta bitti ikinciye giriyorum.benim gögüslerde yanma olursa bende nolvadexi kaç mg olarak ne kadar kullanayım.yardımcı olur musunuz?teşekkürler.
LifeSteaLeR
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Oca 13, 2013 12:40 pm

günde 20 mg olarak alabilirsin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 13, 2013 2:52 pm

@lennox77 nin dediği gibi 20mg günde yeterli.. ama bu kaşıntı yanma acı hissi geçince nolvadexi kes. kür sonu PCT de zaten kullanacaksın tekrar.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen angelcold » Pzr Oca 13, 2013 7:49 pm

çok teşekkürler lennox ve uncleo sağolun.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir