2. kur Testo deca onerileriniz yardimlarinizi bekliyorum

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

2. kur Testo deca onerileriniz yardimlarinizi bekliyorum

Mesajgönderen Spartan79 » Pzr Oca 20, 2013 2:49 am

Herkese Merhaba :)

kendimden bahsediyim ; ben amerikan futbolu oynayan bir sporcuyum, agustosta 14 haftalik testosteron enanthate (500mg) ve ilk 4 hafta dianabol(40mg) kuru uyguladim.Kure basladigimda 121 kiloydum kur sonu kilom 136 lara vurdu suan 132 kilodayim Subatta yeni bir kur yapmak istiyorum testosteron ve deca sizce dozaji nasil olmali , baska oneriliniz varmi 750mg testo 400 mg deca uygun olurmu ?

PCT nasil olmali ??

bu arada yag oranim %22

amacim kuvvet ve hacim kazanmak

simdiden tesekkurler.
En son Spartan79 tarafından Pzr Oca 20, 2013 4:04 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Spartan79
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2. kur

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 20, 2013 3:48 am

Merhaba
ilk kür için uygun bir kür yapmışın. ikinci kürde deca ekleyebiiilirsin tabi. kilon biraz yüksek ve ciddi bir yağ oranın var.. nerden baksan 15kg kadar bir yağ oranı fazla 132 kg için.. 750mg testo iyi bir dozaj altına düşme bencede.

12 haftalık enanthate 750mg/hafta
6 hafta deca 400mg/hafta
6haftada boldenone 400-600 mg/hafta ekleyebilirsin. deca dan sonra boldenone a geçebiirsin.

benim tavsiyem 12 haftalık kür bitiminden sonra 4-8 hafta arası bir cutting yapman..
propionate, masteron, belki 4hafta trenbolone acetate ekleyebilirsin. winstrol, clenbuterol ile birilikte.
sıkı bir diyette yapsan cutting de iyi olacak..

ayrıca kilona göre günlük alman gereken minimum protein miktarı: 260-400gr.. ve bence bulk tada biraz diyet beslenmelisin. yağı tuzu ve şekeri azaltmalısın.. amacın kuvvet kazanmak.. vücuttaki fazla yağlar sana kuvvet vermez sadece hacim yapar biraz :)

PCT yi klomen nolvadex ve pregnyl ile yapabilirsin. kür sonu değerlerine göre dozaj ayarlaması yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir