Trenbolone + Testo enant kürüm yardım.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Trenbolone + Testo enant kürüm yardım.

Mesajgönderen Overall » Çrş Ağu 22, 2012 8:32 pm

Yazmış olduğun dozajlar için toplamda 3000 ünite hcg yeterli olacaktır pct için yani 2 adet 1.500 lük pregnyl idealdir.5 gün ara ile 2 adet vurman yeterli pregnyl i vurduğun andan itibaren 4 hafta kullanmak suretiyle günlük 100 mg klomen ve 40 mg nolvadexte alırsan verimli bir pct dönemi geçirmiş olursun.Tabi pct de vitamin kreatin vs gibi takviyelerde almayı unutma bunlarıda alırsan pct ve kürde kazandığın kas kütlesinin kalıcı olma yüzdesi artacaktır.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen DoggyStyle » Çrş Ağu 22, 2012 8:34 pm

Peki kür sonrası creatine monohydrat öneriyorlar genelde siz ne önerirsiniz ?
Birde acaba günde 2tablet supradyn yeterli olurmu maddi açıdan ucuz o yüzden sormak istedim.

Saygılarımla..
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen Overall » Çrş Ağu 22, 2012 8:36 pm

Supradyn güzel vitamin ve mineral kombinasyonu içermektedir creatin monohidrat uzun süre depolandığı için adele hücresinde daha faydalı diyet dönemi veya daha az su tutsun dersen kısa esterli kreatinler var creatin ethyl ester vs onları kullanabilirsin
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen DoggyStyle » Çrş Ağu 22, 2012 8:47 pm

Zaten bulk kürü yapacağım o yüzden tercihim monohydrat'dan yana olucak büyük ihtimal ile teşekkür ederim Overall.
Saygılarımla.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Sal Ara 25, 2012 5:36 pm

ilk kür için trenbolone bende asla önermem.. daha deca kullanmadan trenbolone kullanıp reseptörlerini kapama boşuna..
trenbolone gerçekten çok iyi bir ilaçtır ki ilk küründe illaki hatalar aksaklıklar olacaktır ve sen daha ilk kürden tren kullanarak deca - tren e karşı reseptörlerin hassasiyeti azalacak ve ilerde verim alamayacaksın..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen greg1990 » Sal Ara 25, 2012 7:25 pm

hocam ilk kürde sustanon ve primabolon kullandım 2.kürde trren önerir misiniz
greg1990
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Çrş Ara 26, 2012 11:45 am

greg1990 yazdı:hocam ilk kürde sustanon ve primabolon kullandım 2.kürde trren önerir misiniz

Sustanon tabiki iyi bir ilaçtır.. Fakat bence ilk 2 kürde sustanon yerine uzun ester testosterone enanthate yada cypionate kullanmak daha doğrudur. Her nekadar Sustanon un su çekme oranı daha azda olsa yapısında bulunan 4 çeşit testosterone, dalgalı bir çalışma yapısına neden olacaktır. Bu da bir idmanda tamamen pump olurken diğer idman da aynı pump etkiyi görmemene neden olacaktır.

Daha deca kullanmamışken direk tren e atlamak bence yanlış.. Etki görmez misin? evet tren dan çok iyi etki görürsün ama tren kullandıktan sonra ilerde deca kullanmak istersen deca dan istediğin etkiyi alamayacaksın bu sefer..

Bence ikinci kürde uzun ester bi testosterone (enanthate, cypionate) yanına deca ve boldenone kombine ederek kullanman daha iyi olacaktır..
Yanına 6 haftalık Danabol ekleyebilirsin. günde 50mg Proviron ile.. arkasından cutting ve PCT ile bitirirsin..
Trenbolone gibi kaliteli ilaçları kullanmak için acele etmemek gerek. Aynı familyada bulunan ürünleri sırasıyla kullanmak daha doğru bence..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen DoggyStyle » Çrş Ara 26, 2012 2:53 pm

Kullandıgım ürünlerden 0 etki aldım sadece turinabol tablerlerden fayda gördüm :/
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir