lasix kullanımı ? (vücuttaki suyu atmak için)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

lasix kullanımı ? (vücuttaki suyu atmak için)

Mesajgönderen marvel » Cum Oca 25, 2013 2:43 pm

merhaba yarışmacılar podyumdan önce lasix ile tüm suyu atıyorlarmış benim vücutta kürden dolayı çok su tuttu atmak istiyorum yardımcı olurmusunuz? ?
marvel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Re: lasix kullanımı ? (vücuttaki suyu atmak için)

Mesajgönderen UncleO » Cum Oca 25, 2013 2:49 pm

lasix çok fazla tercih edilen bir ürün değil.. evet suyu atıyor ama onun yerine cutting kürü yapman daha güzel olur.. winstrol tablet ve yağ yakıcı destekleyerek.. ayrıca kardiyo v.s. lasix kullanımıda biraz sıkıntılı.. 5 dakikaya bir lavaboya gitmen gerekebilir.. enazından ben kullandığımda öyle olmuştu :)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen Arnold1989 » Cum Oca 25, 2013 8:29 pm

UncleO yazdı:lasix çok fazla tercih edilen bir ürün değil.. evet suyu atıyor ama onun yerine cutting kürü yapman daha güzel olur.. winstrol tablet ve yağ yakıcı destekleyerek.. ayrıca kardiyo v.s. lasix kullanımıda biraz sıkıntılı.. 5 dakikaya bir lavaboya gitmen gerekebilir.. enazından ben kullandığımda öyle olmuştu :)

Lasix'in herhangi bir ciddi yan etkisi vs varmidir yada kur sonu kas kutlesini korumada isimizi zorlastirir mi ?
Beslenmem cok duzgun oldugu icin neredeyse hic yaglanmadim, ancak biraz su tuttum. Sadece bu suyu atsam yeter. Ayrica bir cutting kuru dusunmuyorum cunku zaten 12 haftalik hacim kurumun son 6 haftasina clenbuterol ve oxandralone ekledim. Suanda 8. Haftadayim, bu sekilde 12 haftayi duzgun bir sekilde tamamlayip pct mi yapip vucudumu dinlendirmek istiyorum.
Arnold1989
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 12
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen marvel » Cum Oca 25, 2013 9:16 pm

ben yeni kürden çıktım ve suan icin cut kürü yapmam mümkün değil. çok maliyetli malesef öğrenciyi zorluyor en az 1000 tl gözden çıkarmak gerek supplement ve ilaçlara.

cuttingde öneriniz nedir? lasix-ventolin-kahve ile fazlalıkları yakıp suyu atmak istiyorum.
marvel
Yeni Üye

Mesajgönderen onr_mtl » Cmt Oca 26, 2013 10:54 am

Lasix: (Furosemide)

Diural, Furanthril, Furomex, Furon, Furosemid, Frosemide, Fusid, Impugan, LasixSeguril, Furon, Semid, Vesix v.s. ticari isimler altinda, Jenapharm, Orion, Merckle, Steris U.S. Squibb, Dumex, Hoechst, Benzon v.s. birçok firma tarafindan ve patentiyle, birçok dünya ülkelerinde 20, 30, 40 mg lik tabletlerden 100 lük siseler halinde satilmaktadir. Steroid olmayip çok kuvvetli su aticilardan biridir. Sporcularin kullandigi doping ilaçlarinin çogu, belirttigimiz gibi vücutta su tuttugundan, yarisma öncesi bu suyu atmak için kullanilmaktadir. Bir satten itibaren ve birkaç saat içinde etkisini devam ettirerek vücuttan suyun atilmasina yardimci olur. Böylece ani kilo düsüsü de yapar.

Bunun ne kadar yanlis oldugunu defalarca belirtmistim. Kuvvetli su atici Lasix de, suyu atarken, vücutta potasyum ve sodyum kaybina yol açarak, hücrelerdeki suyu da azaltip, kaslarin küçülmesine, yorgunluk, halsizlik, kramp sorunlarina yol açarak, performansi ters yönde etkiler. Fazla kullanimi halinde ise vücudun elektroliz dengesi bozularak sonu ölüme varabilecek tehlikeler ortaya çikar. Eger gerekiyorsa bir gece evvelinden bir tablet kullanmak yeterli olacaktir. Diger taraftan, vücudu kuru ve deriyi incelterek kaslari daha belirgin definisyon-da göstermek için alinan bu tür ilaçlarin bir baska dezavantaji da sudur. Vücuttan atilan su, ayni karbonhidrat açligindan sonra yapilan yüklemelerde oldugu gibi, bütün vücuttaki hücrelere ve kaslara dolabilmesi için 1-2 gün gerekmektedir. O taktirde, yarisma günü alinacak su atici ilaçlardan dogan su kaybi ve kas küçülmesi l -2 gün telafi edilemez duruma gelmektedir. Bu da sporcular için avantaj yerine dezavantaj saglamaktadir. Ayrica ani düsüs sporcuda panik yapabilir. Kas küçülür. Yarismaya konsantre olamaz ve isinamaz. Kisa zamanda su ve mineral kaybi, sporcuyu da kayba götürür. Sporcu bu sebeple Lasix alirken "Potassium Chloride" tabletleri de almalidir. Çok gerekli ise, yarisma gününden ziyade bir veya iki gün evvelinden alinmalidir. Ilkin, örnegin 40 mg tabletin yarisi alinmali ve netice beklenmelidir. Gerektigi taktirde diger yarisi alinmalidir. Böylece ani su kaybinin tehlikeli sonuçlari azaltilmis olabilir. Yan etkileri; bas dönmesi, kas kramplari, elektroliz dengesinin ve vücuttaki akiskanligin bozulmasi, potasyum ve tuz kaybi ve sonuçta ölüme varabilen tehlikelere yol açmaktadir. Avusturya'h ünlü vücutçu Heinz Sallmayer 1980 ve diger bir ünlü vücutçu Mohamnied Benaziza 1992 senelerinde bu yüzden ölmüslerdir.
Diye bir şeyler yazılmış umarım yardımcı olmuşumdur.
onr_mtl
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Iron_Man » Cmt Oca 26, 2013 1:30 pm

marvel yazdı:ben yeni kürden çıktım ve suan icin cut kürü yapmam mümkün değil. çok maliyetli malesef öğrenciyi zorluyor en az 1000 tl gözden çıkarmak gerek supplement ve ilaçlara.

cuttingde öneriniz nedir? lasix-ventolin-kahve ile fazlalıkları yakıp suyu atmak istiyorum.

Lasix ile sadece geçiçi olarak su atarsın attığın sudan çok kasdan kaybedersin.Yarışmacılar vücutlarındaki fazla suyu atmak için yarışmaya yakın dönemde podyuma 3 gün kala maksimum günde yarım tablet alarak kullanırlar bu ilacı acı bir tecrübede ben edinmiştim lasix ile ilgili vücuttaki fazla suyu atmak için kullandığım dönemde 3.gün inanılmaz adele krampları el avuç içinde uyuşma tansiyon düşüklüğüne bağlı halsizlik vb gibi bir çok problem yaratmıştı.Sonuç olarak sadece 1 gün kuru görüntü ve ertesi günlerde vücudun tekrar su toplamaya başlaması :D yani tamamen yanılma.Eğer yağ yakımı için uygun bir kombine istersen ventolin kafein yapabilirsin ama lasix(furosemid ve türevleri) bulaşmanı kesinlikle tavsiye etmem.Saygılar.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen Arnold » Cmt Oca 26, 2013 8:20 pm

lasix ciddi kramp ve kasılma halsizlik yapar nedeni de vücuttaki önemli minerallerin de su ile hızla atılması özellikle magnezyumu sıfırlıyor resmen ben bir yarışmamda nerdeyse yak parmaklarımdaki kramplar yüzünden podyuma çıkmayacaktım dikkatli kullanılması gereken bir ürün asıl amacı vücutta oluşan ödemleri atmaktır
Arnold
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen marvel » Pzr Oca 27, 2013 3:34 pm

Iron_Man yazdı:
marvel yazdı:ben yeni kürden çıktım ve suan icin cut kürü yapmam mümkün değil. çok maliyetli malesef öğrenciyi zorluyor en az 1000 tl gözden çıkarmak gerek supplement ve ilaçlara.

Lasix ile sadece geçiçi olarak su atarsın attığın sudan çok kasdan kaybedersin.Yarışmacılar vücutlarındaki fazla suyu atmak için yarışmaya yakın dönemde podyuma 3 gün kala maksimum günde yarım tablet alarak kullanırlar bu ilacı acı bir tecrübede ben edinmiştim lasix ile ilgili vücuttaki fazla suyu atmak için kullandığım dönemde 3.gün inanılmaz adele krampları el avuç içinde uyuşma tansiyon düşüklüğüne bağlı halsizlik vb gibi bir çok problem yaratmıştı.Sonuç olarak sadece 1 gün kuru görüntü ve ertesi günlerde vücudun tekrar su toplamaya başlaması :D yani tamamen yanılma.Eğer yağ yakımı için uygun bir kombine istersen ventolin kafein yapabilirsin ama lasix(furosemid ve türevleri) bulaşmanı kesinlikle tavsiye etmem.Saygılar.

teşekkür ederim. yarışma gibi amacım yok o zaman kullanmamam daha iyi. Beki doğal yollardan su atıcılara yüklenirsek istediğim su atımını gerçekleştirebilirm herhalde. Kafein yeşilçay soya vs.
marvel
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Pzr Oca 27, 2013 4:31 pm

yeşil çay iyi bir alternatif.. bencede kesinlikle lasix e girme bile.. kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Oca 30, 2013 10:22 am

ilk hafta attığın suyu ikinci hafta geri alırsın. Sürekli tuvalate gitmen,çektiğin ağrılar da yanına kar kalır
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir